حمید حمید
15
1400/02/24

عطر با کیفیت و با پرستیژ تا سقف ۶ میلیون

با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی.

بنده در بازه ۴ الی ۶، ۶ و خورده ای دنبال ی کار میگردم که حال خودمو خوب کنه. بازخورد بقیه برام اصلا مهم نیست. چیزهایی که برام مهمه حال خوبیه که ازش بگیرم و پخش و ماندگاری خوب و قوی ای که داشته باشه ( در سطح مگامار یا اون حدودا )

حقیقتش تجربه های ناموفقی دارم در این زمینه. عطرهایی مثل Xerjoff 1888 #زرجوف 1888 Xerjoff 1888 ​​​Terroni #اورتو پاریسی ترونی Terroni بلایند بای کردم که اصلا از بوشون خوشم نیومده. بنابراین دوست ندارم عطری که میگیرم تو این فضا باشه. دوست دارم سبک باشه و شیک و با پرستیژ (بنده ۲۸ ساله هستم و پوزیشنی تقریبا مدیریتی دارم در شرکت.)

حقیقتش ابتدا نظرم روی مگامار یا سمینالیس بود ( که جفتشون رو تست داشتم و ازشون خوشم اومد ) . اما این دو کار احساس میکنم اون پرستیژ لازم رو نداره. به همین دلیل دچار تردید شدم که شاید لازم باشه از بین jovoy یا آمواجی که تا حالا از هیچ کدوم کاری رو تست نداشتم یا رجیو از زرجوف کاری رو امتحان کنم. مخصوصا کارهایی مثل دیپلماتیک، ریممبر می، سایکلودیک و... 

حالا دوستان عزیز شما اگر پیشنهادی دارین از بین این برندها یا هر برند دیگه ممنون میشم بهم معرفی کنین.

کیفیت کار بسیار برام مهمه. تا جایی که اون معیار رو ترجیه میدم به حس خوبی که ازش میگیرم . دوست ندارم حس سنتتیک داشته باشه. همچنین دوست ندارم کار سنگین و خفه کننده ای مثل پرایوت لیبل باشه.

کارهایی که دارم ( سبک بوی بروتوس رو خیلییی دوست دارم.خیلی بهم آرامش میده. نمیدونم بوی چیه )

Brutus #اورتو پاریسی بروتوس Brutus 

Mefisto Gentiluomo #زرجف (زرجوف) مفیستو جنتیلومو Mefisto Gentiluomo 

Ambre Nue #آتلیه کلن آمبر نو Ambre Nue 

Blu Mediterraneo Fico di Amalfi #آکوا دی پارما بلو مدیترانو فیکو دی آمالفی Blu Mediterraneo Fico di Amalfi 

حمید حمید
1400/02/24

البته که ترجیح درسته و در متن اشتباها ترجیه نوشتم. از فرصت استفاده کنم و این نکته رو اضافه کنم که از بوهای عربی و ادویه ای شلوغ، و همچنین کارهای شیرین متنفرم.

سلام دوست عزیز ،

اول توصیه من به شما بلایند بای نکنید و حتما قبلش تست بفرمایید تا مورد پسند واقع باشه . چون رنج قیمتی بالایی هم قراره هزینه کنید پس به یک بار تست یا احیانا تست های بلاتری بهایی ندید و دست ریز یا سمپلی تهیه کنید و وقت بگذرونید باهاش .

1888 که تهیه کردین یکی از گزینه های بسیار مناسب هست که پیشنهاد میکنم بیشتر بهش زمان بدید . و نکته اخر هم اینکه پخش بوی در حد مگاماره الان خیلی نمیشه پیدا کرد و محدود میکنه مخصوصا که شما برای محل کار میخواین و اگر خیلی بولد باشه خوشایند نیست .

پیشنهاد های بنده به این ترتیب هستند بهرجهت :

ماسک تانگو ، جووی دیپلماتیک ، جووی پاریس لس جوکس سوند فایتس ، جووی پاویلیون روژ ، امواج اوپوس 8 ، جورنی ، اپیک ، روژا ایلیزیوم پرفیوم کولون ، مارک انتوان بغما گنیمید ، ممو ایریش لدر ، اتلیه کولون گلد لدر ، بارائوندا ، اینیشیو عود فور گریتنس هم به واسطه پرفورمنس بالاش و خوش بازخوردیش میتونه تو این لیست قرار بگیره ، فرنچ لاور از فردریک مال ، اکوا دی پارما لدر کنسانتره ، 1740 از هیستواغ

حمید حمید
1400/02/24
در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز ،

اول توصیه من به شما بلایند بای نکنید و حتما قبلش تست بفرمایید تا مورد پسند واقع باشه . چون رنج قیمتی بالایی هم قراره هزینه کنید پس به یک بار تست یا احیانا تست های بلاتری بهایی ندید و دست ریز یا سمپلی تهیه کنید و وقت بگذرونید باهاش .

1888 که تهیه کردین یکی از گزینه های بسیار مناسب هست که پیشنهاد میکنم بیشتر بهش زمان بدید . و نکته اخر هم اینکه پخش بوی در حد مگاماره الان خیلی نمیشه پیدا کرد و محدود میکنه مخصوصا که شما برای محل کار میخواین و اگر خیلی بولد باشه خوشایند نیست .

پیشنهاد های بنده به این ترتیب هستند بهرجهت :

ماسک تانگو ، جووی دیپلماتیک ، جووی پاریس لس جوکس سوند فایتس ، جووی پاویلیون روژ ، امواج اوپوس 8 ، جورنی ، اپیک ، روژا ایلیزیوم پرفیوم کولون ، مارک انتوان بغما گنیمید ، ممو ایریش لدر ، اتلیه کولون گلد لدر ، بارائوندا ، اینیشیو عود فور گریتنس هم به واسطه پرفورمنس بالاش و خوش بازخوردیش میتونه تو این لیست قرار بگیره ، فرنچ لاور از فردریک مال ، اکوا دی پارما لدر کنسانتره ، 1740 از هیستواغ

خیلی ممنونم بابت وقتی که گذاشتید.

نزدیک دو سالی هست ۱۸۸۸ رو دارم. متاسفانه شیرینه و بعد از خریدش فهمیدم عطر شیرین خوشم نمی آد. تو دنیای خوراکی ها هم هیمنطورم. از شیرینی جات فراری ام.

لیستی که ارائه کردید ترتیب منطقی داره فرمودید؟ یعنی مثلا دیپلماتیک ارجح هست از دید شما نسبت به پاریس لس جوکس؟

رویوهای ماسک تانگو رو خوندم. احتمالا خیلی خوشم نیاد ازش. اما رویوهای دیپلماتیک خیلی خوب بود. این کار شیرین و یا خیلی سنگین نیست؟

In The Dark In The Dark
1400/02/24

سلام حمید جان، با پخش مگاماره عطرای کمی وجود داره اگه بیخیال اون مورد شید، گزینه های خوب با پرفورمنس خوب و بالا و با پرستیژ، میتونید گزینه های خوبی پیدا کنید؛ موارد زیر همگی شیک و با پرفورمنس خیلی خوب هستن ...

پیشنهاد من به شما :

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 

Oud for Greatness #اینیتیو (اینیشیو) پارفومز پرایوز عود فور گریتنس Oud for Greatness 

Epic for Men #آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک) Epic for Men 

در پاسخ به حمید :

خیلی ممنونم بابت وقتی که گذاشتید.

نزدیک دو سالی هست ۱۸۸۸ رو دارم. متاسفانه شیرینه و بعد از خریدش فهمیدم عطر شیرین خوشم نمی آد. تو دنیای خوراکی ها هم هیمنطورم. از شیرینی جات فراری ام.

لیستی که ارائه کردید ترتیب منطقی داره فرمودید؟ یعنی مثلا دیپلماتیک ارجح هست از دید شما نسبت به پاریس لس جوکس؟

رویوهای ماسک تانگو رو خوندم. احتمالا خیلی خوشم نیاد ازش. اما رویوهای دیپلماتیک خیلی خوب بود. این کار شیرین و یا خیلی سنگین نیست؟

خواهش میکنم حمیدجان

بله سعی کردم برای موقعیت کاری شما به ترتیب پیشنهاداتی بدم . به نظرم روی دیپلماتیک فکر کنید بیشتر . از غرور و سرسختی پرایوت کاسته و از عربده کشی سایکدلیک هم کاسته و یه ترکیب بسیار شیک و با ابهتی رو به ارمغان اورده . منتهی مقداری زمان میخواد برای درک کاملش .

کلا برند جووی گزینه خیلی مناسبیه برای شما . ولی هیچکدوم قرار نیست مثل مگاماره عمل کنه . قویترینش سایکدلیک هست که اونم نهایت دو هفته رو لباس میمونه . مگاماره ماه ها مهمون ماست . در اصل دیپلماتیک پرستیژش به نحوی هست که نمیتونه قویتر عمل کنه و بیشتر اگر میبود همه چیز بهم میریخت . نه شیرین هم نیست و خیلی هم مثل پرایوت سنگین نیست . بسیار متوازنه .

ماسک تانگو هم به ریویو خوندن اقتدار نکنید به نظرم و تست کنید . گزینه بسیار مناسبی هست برای موقعیت های شغلی نظیر شما و بسیار رایحه ای ریچ داره

حمید حمید
1400/02/25

خواهش میکنم حمیدجان

بله سعی کردم برای موقعیت کاری شما به ترتیب پیشنهاداتی بدم . به نظرم روی دیپلماتیک فکر کنید بیشتر . از غرور و سرسختی پرایوت کاسته و از عربده کشی سایکدلیک هم کاسته و یه ترکیب بسیار شیک و با ابهتی رو به ارمغان اورده . منتهی مقداری زمان میخواد برای درک کاملش .

کلا برند جووی گزینه خیلی مناسبیه برای شما . ولی هیچکدوم قرار نیست مثل مگاماره عمل کنه . قویترینش سایکدلیک هست که اونم نهایت دو هفته رو لباس میمونه . مگاماره ماه ها مهمون ماست . در اصل دیپلماتیک پرستیژش به نحوی هست که نمیتونه قویتر عمل کنه و بیشتر اگر میبود همه چیز بهم میریخت . نه شیرین هم نیست و خیلی هم مثل پرایوت سنگین نیست . بسیار متوازنه .

ماسک تانگو هم به ریویو خوندن اقتدار نکنید به نظرم و تست کنید . گزینه بسیار مناسبی هست برای موقعیت های شغلی نظیر شما و بسیار رایحه ای ریچ داره

بسیار سپاسگزارم.

چشم حتما روش فکر میکنم. ی سایت پیدا کردم دستریز دیپلماتیک رو میفروشه. خیلی مشتاقش هستم تستش کنم. به اسمش هم میخوره در کلاس بیزینسی باشه.

جالبه مگامار رو که روی مچ دستم اسپری کرده بودم برای تست، کمی هم به دستبند چوبیم خورد. باورش سخته، ولی هنوز بوش روش مونده! و فکر نمیکنم بره دیگه. گویا شده جزوی از اون :))))

حمید حمید
1400/02/25
در پاسخ به In The Dark :

سلام حمید جان، با پخش مگاماره عطرای کمی وجود داره اگه بیخیال اون مورد شید، گزینه های خوب با پرفورمنس خوب و بالا و با پرستیژ، میتونید گزینه های خوبی پیدا کنید؛ موارد زیر همگی شیک و با پرفورمنس خیلی خوب هستن ...

پیشنهاد من به شما :

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 

Oud for Greatness #اینیتیو (اینیشیو) پارفومز پرایوز عود فور گریتنس Oud for Greatness 

Epic for Men #آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک) Epic for Men 

ممنونم بابت پیشنهادتون. اپیک رو خییل دوست دارم تستش کنم. به نظرم کار چالشی ای هست. اگر از پخش و ماندگاریش اطمینان حاصل کنم حتما روش اقدام میکنم.

حمید حمید
1400/02/25

خواهش میکنم حمیدجان

امیر جان دیپلماتیک رو میشه بلایندبای کرد؟؟

در پاسخ به حمید :

امیر جان دیپلماتیک رو میشه بلایندبای کرد؟؟

والا حمید جان همه کار رو میشه بلایند بای کرد به نظر من منتهی با این قیمت ها اگر بگیرید و خوشتون نیاد واقعا متضرر میشید . پس پیشنهاد میکنم حتما سمپلی دست ریزی چیزی ازش پیدا کنید و تست کنید و حتما مقداری بهش زمان بدین . حداقل یکی دو هفته مرتب تست کنید. واقعا رایحه کاملی داره . پخش متوسط و کنترل شده ای داره و ماندگاریشم خیلی خوبه . بخاطر همین برای محل کار بسیار شیک و رسمی و با پرستیژه.

اون موارد دیگه هم که گفتم رو به نظرم حتما تست کنید . مثلا ایریش لدر هم یکی از عطرای شیکی هست که واقعا برای محیط کار هم مناسب هست و همینطور مابقی موارد

اگر دست ریزی چیزی نتونستید از یه کار پیدا کنید در فرگرنتیکا پیام بدین 

Kambiz Kambiz
1400/02/25
در پاسخ به حمید :

البته که ترجیح درسته و در متن اشتباها ترجیه نوشتم. از فرصت استفاده کنم و این نکته رو اضافه کنم که از بوهای عربی و ادویه ای شلوغ، و همچنین کارهای شیرین متنفرم.

سلام حمید خان عزیز، من باب سوالتون یه مقدار ابهاماتی هست، اول اینکه برای چه فصلی میخوایین؟ یا منظورتون یه عطر چهار فصله؟ دوما هم به نظر من اینکه میگین یه کاری میخوایین که حال خودتونو خوب کنه و بازخورد بقیه اصلا مهم نیست و با داشتن پخش بو و ماندگاری یکم تناقض داره، چون اگه برا حال خودتون میخوایین که دیگه نیازی به پخش غول آسا نداره و همین که خودتون رایحه شو حس کنین کافیه، منتها ماندگاریش رو میتونین با خرید عطری با غلظت پرفیوم به نهایتش برسونین، ولی اگه میخوایین همونطور که خودتون ازش لذت میبرین، اطرافیان هم حالشو ببرن، اونجا دیگه قضیه فرق میکنه و باید یه عطر با پخش حداقل خوب بگیرین که لازم نباشه اطرافیان بیان از نزدیک لباستونو بو کنن تا نظرشونو بگن، در ضمن اینکه برا محیط کار میخوایین یا مهمونی، برا دورهمی دوستانه یا جلسه کاری و ... رو هم عرض نکردین، پس لطفا این ابهامات رو برطرف کنین تا ببینیم چند چندیم، عزت زیاد،

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟