سوال

دوستان سلام، وقتتون بخیر

یه سوالی داشتم از دوستان، راجب عطر برای فصل گرما، که ترجیحا مرکباتی و گلی نباشه، بعد از کلی تحقیق به دیور ساواج و آمواج آنر رسیدم! می خواستم نظرتون راجب این ۲عطر بدونم و اگه چیز دیگه ای فکر میکنید بهتره‌ پیشنهاد میکنید ممنون میشم

و امکان اینکه تست کنم عطر رو قبل از خرید، ممکنه نداشته باشم!

سلام دوست عزیز

امواج آنر رو بدون تست هرگز نخرید . سمپلش رو میتونید تهیه کنید.  دیور ساواج برای بلایند بای سیف هست منتهی در دسته دیزاینری جا میشه و بوش تقریبا مثل اونتوس که هزارتا کپی و فیک داره اینم به همین نحو همه جا هست بوش و خیلی دیگه خاص حساب نمیشه اونم با این قیمت.

مگاماره اورتوپاریسی ، امواج رفلکشن و ایمیتیشن ( که این ها هم بدون تست نباید خریده باشه ) . امواج اوپوس 8 هرچند گلی هست ولی به نظرم تست کنید واقعا زیباست . از کارهای فاخر میشه به روژا ایلیزیوم اشاره کرد . از برند امواج به بیچ هات من میشه اشاره کرد . از برند سرجف میشه به فیرو اشاره کرد ولی مرکباتی هست . کمی خوش پسند تر میشه به مارلی گلووی اشاره کرد که خیلی خوش بازخورد هست . کمی کلاسیک تر میشه به شنل اگوییست پلاتینیوم اشاره کرد .

اگر میوه ای میپسندین به کیرکه ترنزی و اربا پورا میشه اشاره کرد . اگر مشکل مالی ندارید به همراه اون مورد روژا به کرید سیلورمونتین واتر میشه اشاره کرد .

در رده قیمتی پایینتر میشه به منسرا سدرات بویس و ویند وود اشاره کرد . در یک تم جنتلمنی میشه به کار به یاد موندنی اکوا دی جیو پروفومو اشاره کرد ولی این مورد پخش خوبی نداره .

In The Dark In The Dark
1400/02/01

سلام، ساواج رو از گزینه هاتون حذف کنید، بعدا تشکر میکنید بابتش ...

اکثر نوت های خنک مرکباتی هستن، پس توی اکثر کار های خنک انتظار مرکبات رو باید داشته باشید‌ و اگه کلا بخواید مرکبات نباشه، طبع عطرتون به معتدل نزدیک میشه ...

این کار ها رو تست کنید با اینکه مرکبات درشون هست ولی پردازش خاص و متفاوتی دارن با اکثر کارهای مرکباتی، در اولی نوت غالب نعناست، در دومی لیمو و پوستش و برگ درخت و نوت های سبزِ دیگه :

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز

امواج آنر رو بدون تست هرگز نخرید . سمپلش رو میتونید تهیه کنید.  دیور ساواج برای بلایند بای سیف هست منتهی در دسته دیزاینری جا میشه و بوش تقریبا مثل اونتوس که هزارتا کپی و فیک داره اینم به همین نحو همه جا هست بوش و خیلی دیگه خاص حساب نمیشه اونم با این قیمت.

مگاماره اورتوپاریسی ، امواج رفلکشن و ایمیتیشن ( که این ها هم بدون تست نباید خریده باشه ) . امواج اوپوس 8 هرچند گلی هست ولی به نظرم تست کنید واقعا زیباست . از کارهای فاخر میشه به روژا ایلیزیوم اشاره کرد . از برند امواج به بیچ هات من میشه اشاره کرد . از برند سرجف میشه به فیرو اشاره کرد ولی مرکباتی هست . کمی خوش پسند تر میشه به مارلی گلووی اشاره کرد که خیلی خوش بازخورد هست . کمی کلاسیک تر میشه به شنل اگوییست پلاتینیوم اشاره کرد .

اگر میوه ای میپسندین به کیرکه ترنزی و اربا پورا میشه اشاره کرد . اگر مشکل مالی ندارید به همراه اون مورد روژا به کرید سیلورمونتین واتر میشه اشاره کرد .

در رده قیمتی پایینتر میشه به منسرا سدرات بویس و ویند وود اشاره کرد . در یک تم جنتلمنی میشه به کار به یاد موندنی اکوا دی جیو پروفومو اشاره کرد ولی این مورد پخش خوبی نداره .

خیلی ممنون از توضیحات جامع و کاملت

نظر خودمم راجب ساواج همینه

اینجوری تنوع خیلی زیاد شد و من بیشتر سردرگم :) برند سرجف فیرو و رجیو بهم معرفی کردن که احساس کردم با سلیقه من سازگار نیست!

برند مارلی هم به چندتا کارش علاقه دارم ولی گالووی خیلی وقت پیش تست کردم اگه اشتباه نکنم خیلی شیرین بود، وگرنه عطرهاش به نظرم اوکیه و پخش خیلی خوبی داره! عطری که الان دارم استفاده میکنم هم هابدان و با اینکه با بوی شیرین زیاد ارتباط برقرار نمیکنم ولی این عطر هم دوست دارم هم بازخورد خوبی داشته واسه من

کلا ترجیحم اینه زیاد گلی و مرکباتی نباشه

و اون امواج ها که گفتید باید برم تست کنم. 

شنل هم فکر کنم زیاد رسمی باشه واسه من که ۹۰٪ اسپرت میپوشم

کرید به نظرم دیگه زیادی گرونه!

در پاسخ به In The Dark :

سلام، ساواج رو از گزینه هاتون حذف کنید، بعدا تشکر میکنید بابتش ...

اکثر نوت های خنک مرکباتی هستن، پس توی اکثر کار های خنک انتظار مرکبات رو باید داشته باشید‌ و اگه کلا بخواید مرکبات نباشه، طبع عطرتون به معتدل نزدیک میشه ...

این کار ها رو تست کنید با اینکه مرکبات درشون هست ولی پردازش خاص و متفاوتی دارن با اکثر کارهای مرکباتی، در اولی نوت غالب نعناست، در دومی لیمو و پوستش و برگ درخت و نوت های سبزِ دیگه :

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

مرسی از توضیحات خوبتون

آره متأسفانه اکثر کارهای خنک یا مرکباتی هستن یا گلی، که من خیلی به جفتش علاقه ندارم

فیرو بهم معرفی کرده بودن ولی متأسفانه فکر نمیکنم بتونم این برند پیدا کنم و حضوری تست کنم

حامدبی حامدبی
1400/02/01

شاگیا از مارلی و اوپوس دو . چوبی و ملایم و شیک و با وقار . ارمانی اود نویت هم خوبه بوی نوشابه کوکاکولا مانند داره  جوی پرایوت لیبل هم خوبه .ارزان قیمت وود بلند هم بوش خوبه بوی کلاسیک و مخملی چوبی معطری داره. امواج هانر بوی ادویه کهنه میده اولش بوی پوست تازه گردو رو میده 

در پاسخ به حامدبی :

شاگیا از مارلی و اوپوس دو . چوبی و ملایم و شیک و با وقار . ارمانی اود نویت هم خوبه بوی نوشابه کوکاکولا مانند داره  جوی پرایوت لیبل هم خوبه .ارزان قیمت وود بلند هم بوش خوبه بوی کلاسیک و مخملی چوبی معطری داره. امواج هانر بوی ادویه کهنه میده اولش بوی پوست تازه گردو رو میده 

ممنون از راهنماییت

شاگیا را داشتم بوی خوبی داره

بقیه رو تست نکردم باید ببینم نت هاشون چجوریه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟