مهدی مهدی
5
1400/01/27

راهنمایی رایحه

سلام عرض میکنم خدمت دوستان

من چند سال پیش یه ادکلن به اسم کینگ ریچارد لاکچری خریدم که بگزریم از اینکه چنین چیزی وجود نداشت و شیرین بهم انداخت و گول جعبشو خوردم ولی از بوش خوشم اومده ولی چیزی از نت هاش نمیدونم. یه عطر دیگه ام که شبیهش بود ویکتور هوگو هرنانی مشکی بود که اونم برندش فیکه😆

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

حامدبی حامدبی
1400/01/27

سلام . عطر  Alexandria Orientale #زرجف الکساندریا اورینتال Alexandria Orientale الکساندریا تهیه کن احتمال زیاد خوشت بیاد

مهدی مهدی
1400/01/27
در پاسخ به حامدبی :

سلام . عطر  Alexandria Orientale #زرجف الکساندریا اورینتال Alexandria Orientale الکساندریا تهیه کن احتمال زیاد خوشت بیاد

ممنونم بابت نظرتون فقط یه دوتا مورد

یکی اینکه فکر کنم عطرو اشتباه معرفی کردم

منظور من هرنانی اکستریم بود که احتمالا معطر فوژه ای محسوب میشه. هم تندی احساس میکنم توش و هم تلخی شایدم یکم ترشیه نه تندی!

مورد بدیم یکم قیمت مناسبتر معرفی بکنین ممنون میشم.

خیلی متشکر.

In The Dark In The Dark
1400/01/28

سلام، آروماتیک فوژه این موارد رو امتحان کنید :

Paco Rabanne Pour Homme #پاکورابان پور هوم Paco Rabanne Pour Homme 

Azzaro Pour Homme #آزارو پورهوم Azzaro Pour Homme 

Loewe Esencia for men #لووه اسنسیا مردانه Loewe Esencia for men 

و جکس بوگارت سیگنچر

این گزینه زیر هم رسما اروماتیک فوژه نیس اما در همون حال و هواست :

Polo #رالف لورن پولو سبز Polo 

حامدبی حامدبی
1400/01/28
در پاسخ به مهدی :

ممنونم بابت نظرتون فقط یه دوتا مورد

یکی اینکه فکر کنم عطرو اشتباه معرفی کردم

منظور من هرنانی اکستریم بود که احتمالا معطر فوژه ای محسوب میشه. هم تندی احساس میکنم توش و هم تلخی شایدم یکم ترشیه نه تندی!

مورد بدیم یکم قیمت مناسبتر معرفی بکنین ممنون میشم.

خیلی متشکر.

عطر توکسیدو از لوه . بوی ترش و شیرین چای مانند میده یه بویی بین پرتقال و چای شادابه. تق هرمس هم همچین بویی میده . اگه از نت نوشابه ای گازدار و تیز دوس داری از ارمانی عود نویت رو تست کن بوی شاداب نوشابه مانند و خاص و شادابی داره با شیرینی خوشمزه

In The Dark In The Dark
1400/01/28
در پاسخ به حامدبی :

عطر توکسیدو از لوه . بوی ترش و شیرین چای مانند میده یه بویی بین پرتقال و چای شادابه. تق هرمس هم همچین بویی میده . اگه از نت نوشابه ای گازدار و تیز دوس داری از ارمانی عود نویت رو تست کن بوی شاداب نوشابه مانند و خاص و شادابی داره با شیرینی خوشمزه

دوست عزیز، هر راهنمایی اشتباه ما ممکنه به خریدی اشتباه منجر شه ... اگه میشه بیشتر دقت کنید! 

ایشون میگن که آروماتیک فوژه میخوان ... این پیشنهادات شما حتی نزدیک به آروماتیک فوژه هم نیستن!!! 

اگر کسی سوالی مطرح میکنه با علم به اینکه شخص پاسخ دهنده از جایگاه تسلط به موضوع پاسخ میده سوالش رو هست، و بدیهی هست که شخص سوال کننده نباید نگرانِ اشکالاتِ بدیهی و ابتدایی در پاسخی که دریافت میکنه باشه چون اگه این موارد رو بلد بود دیگه سوال نمیپرسید!

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟