hosna hosna
8
1400/01/24

پیشنهاد عطر مردانه و زنانه مجلسی با خط بوی مناسب

سلام به اعضای محترم عطرافشان

من  یه عطر زنونه و یه عطر مردونه میخوام که هم مجلسی و سنگین باشه و هم خط بوی خوبی داشته باشه  

ممنون میشم از کمکتون 🙏🌻

سلام دوست عزیز

سقف قیمتی چقدر مد نظرتونه؟ چه نوع روایحی رو میپسندین و هر مورد رو برای چه سن و موقعیتی در نظر دارید؟ 

hosna hosna
1400/01/24
در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز

سقف قیمتی چقدر مد نظرتونه؟ چه نوع روایحی رو میپسندین و هر مورد رو برای چه سن و موقعیتی در نظر دارید؟ 

هر دو زیر 30 سال و البته عطرایی که استفاده میکنم و دوست داشتم ، هرمس او دس مرویلس ،باربری لندن ،ژوغ د هرمس

برای مردونه هم یه پیشنهاد برای کسی که از بوهای شیرین خوشش نمیاد

ممنون

حامدبی حامدبی
1400/01/24

سانتال رویال از گرلن . تق هرمس

در پاسخ به hosna :

هر دو زیر 30 سال و البته عطرایی که استفاده میکنم و دوست داشتم ، هرمس او دس مرویلس ،باربری لندن ،ژوغ د هرمس

برای مردونه هم یه پیشنهاد برای کسی که از بوهای شیرین خوشش نمیاد

ممنون

واسه خودتون

امواج اپیک زنانه ، فنت ماسک تو ماسک ، مارلی گلووی ، جووی سایکودلیک ، ناساماتو بارائوندا ، دیور میدنایت پویزن ادوپرفیوم ، تیزیانا ترنزی کیرکه ،

مردونه هم :

اتکینسونز عود سیو د کینگ ( نسخه قبل ریفورموله ) ، مانسرا رد توباکو ، ماسک تانگو ، جووی سایکودلیک ، امواج اوپوس 8 ، کرید رویال عود ، امواج اینترلود و جورنی ، فراگرنس هاوس پچولی سافرن ، ناساماتو دورو ، لووه انونیمو ، امواج اپیک ، سرجف 1888 ، سرجف الکساندریا 2 ، مارلی گلووی ، مارلی لیتون اکسکلوسیف ،

hosna hosna
1400/01/25
در پاسخ به حامدبی :

سانتال رویال از گرلن . تق هرمس

ممنون از شما

hosna hosna
1400/01/25
در پاسخ به Amir Mohammad :

واسه خودتون

امواج اپیک زنانه ، فنت ماسک تو ماسک ، مارلی گلووی ، جووی سایکودلیک ، ناساماتو بارائوندا ، دیور میدنایت پویزن ادوپرفیوم ، تیزیانا ترنزی کیرکه ،

مردونه هم :

اتکینسونز عود سیو د کینگ ( نسخه قبل ریفورموله ) ، مانسرا رد توباکو ، ماسک تانگو ، جووی سایکودلیک ، امواج اوپوس 8 ، کرید رویال عود ، امواج اینترلود و جورنی ، فراگرنس هاوس پچولی سافرن ، ناساماتو دورو ، لووه انونیمو ، امواج اپیک ، سرجف 1888 ، سرجف الکساندریا 2 ، مارلی گلووی ، مارلی لیتون اکسکلوسیف ،

سپاس از پیشنهادتون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟