چندتا انتخاب سخت

سلام دوستای گل

من خیلی دیر ب دیر عطر عوض میکنم و دسترسی ب خارج از کشور واسه تهیه دارم

کل خانواده ایو سن لورن رو معمولا استفاده کردم توی ۵ سال اخیر ،  

وان ملیون قدیم تر ها  ،  لانویت ، تابستون لایت بلو قدیمی ، اکوا بولگاری قدیمی و جدیدا زمستون پرفیوم ایدل گرلن

پس کار شیرین رو واسه کارای زمستونی دوست دارم  

سوالم اینه ۲ تا عطر فصل گرم ، یکی گرون و یه نسبتا خوش قیمت تر بهم معرفی کنید

نظر خودم دولچه گابانا کی ( کینگ هست ) 

ارتیسان پیور

گرلن کولون ۲۰۱۵  ، 

فراگامو اربن فیل

بلو این اینتنس

یه مقایسه و ۲ تا نظر نهایی رو بهم بگید ، شبیه هم نباشن که بهتر

واسه 

فصل سرد هم

یه شیشه مجدد از گرلن ایدل پرفیوم ( البته ۱۵۰ میل ورژن اصلی و تویلت هم هم قیمته ۱۰۰ میل پرفیوم هست ) ولی اونو تست نکردم کدوم ارزش بیشتری داره

اسپایس پمب معمولی ۱۵۰ ، یا اکستریم ۹۰ ( یک رنج قیمت )

والنتینو اینتنس

لانویت اگه ورژن قبل ۲۰۱۶ پیدا شه

سپاس که لیست رو واسه من محدود کنید و فیلتر  ، و تجربیاتتون رو در اختیار میگذارین

In The Dark In The Dark
1400/01/22

سلام، خوبید؟ تقریبا همه عطرایی که دارید و‌ میخواید در ایران گیر میاد و فکر کنم داخل کشور بتونید با قیمت بهتری تهیه کنید به نسبت خارج از کشور؛ مگه اینکه کار خاصی مورد نظرتون باشه که داخل پیدا نشه ...

ازونجایی که عطرایی استفاده میکردید تقریبا عامه پسند هستن و چالشی نیستن، پیشنهادایی بهتون میدم در همون کتگوری خواهد بود ...

عطر واسه فصل گرم با قیمت مناسب و تقریبا عامه پسند :

Acqua di Gio Profumo #جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو (جورجیو آرمانی آکوا پروفوم) Acqua di Gio Profumo 

یه رایحه اکواتیک و خیلی خوشبو، با پخش متوسط ... حس قدم زدن کنار اقیانوس زیر بارون بهتون میده در حالی که نسیم معطر و ملایمی میوزه

Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche #هرمس تق د هرمس او تقه فرش Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche 

ریویوش رو نوشتم در صفحه عطر

عطر واسه فصل گرم با قیمت بالا :

Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto 

یه عطر خنک و‌ خوشبو با پرفورمنس خوب که نرم و مخملیه، بوی کوهستان میده انگار برف رو بو میکنید که یکم بوی گلی هم داره ... بعضیا میگن بوی بهشت میده، میتونه درست باشه!

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

اگه دنبال یه عطر زمستونی خوش بازخورد هستین که شیک و با کاراکتر باشه و بشه با کت سفید در ایتالیا پوشیدش این بکارتون میاد

علی جان انتخاب های عطرای سردت روی خرید گرلن کولون و لایت بلو شک نکن. بخصوص گرلن چون رایحه شیرین هم دوست داری. بی نظیره L'HOMME IDEAL COLOGNE

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟