ادکلن انتونیو روسینی دی زرد رنگ

سلام دوستان میخاستم نظرتون‌رو راجب به ادکلن انتونیو روسینی دی بدونم کسی استفاده کرده؟؟

سلام.

پارسال تست کردم و با توجه به قیمت پایینش که حدود ۴۰۰ بود و الان حدود ۷۰۰ هست. به نظرم کار خوبی اومد. صمغی چوبی و کمی شیرین. اگر اشتباه نکرده باشم. 

اما به نظرم بوش کاراکتر خاصی نداشت و تکراری بود.  من باشم با این قیمت بنتلی اینتنس یا مرسدس بنز کلاب بلک (یک ملیون تومن) رو میخرم که توی همون فضاها هستن اما پخش عالی دارن. البته همگی عطرهای گرم هستن و مناسب فصل سرما

ضمنا برند انتونیو روسینی کاملا مجهول هست و احتمالا از اون شرکتهای چینی یا اماراتی هست که اسم ایتالیایی غلیظ انتخاب میکنن تا مردم فکر کنن خیلی ایتالیایی هست!

سلام.

من آنتونیو روسینی رو استفاده کردم. اون مدل که مایع عطر، تقریباً قهوه‌ای تیره است،  به نظر من با توجه به قیمت، ماندگاری حدود چهار ساعت و تیپ بوش، بسیار مقرون به صرفه است.و البته بعد از چند ساعت کاملا با بوی آموواژ آبی، یکی میشه.

و البته من این مقایسه رو در بقیه هم تست کردم

در پاسخ به هومن جاهد واحد :

سلام.

من آنتونیو روسینی رو استفاده کردم. اون مدل که مایع عطر، تقریباً قهوه‌ای تیره است،  به نظر من با توجه به قیمت، ماندگاری حدود چهار ساعت و تیپ بوش، بسیار مقرون به صرفه است.و البته بعد از چند ساعت کاملا با بوی آموواژ آبی، یکی میشه.

و البته من این مقایسه رو در بقیه هم تست کردم

سپاسگذارم

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

ضمنا برند انتونیو روسینی کاملا مجهول هست و احتمالا از اون شرکتهای چینی یا اماراتی هست که اسم ایتالیایی غلیظ انتخاب میکنن تا مردم فکر کنن خیلی ایتالیایی هست!

من خریدشو انجام دادن بازم سپاسگذارم اطلاع رسانی کردین.

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

اینکه فرمودی مجهوله به نظرم صحت داره منم حدس میزدم یعنی میتونه ساخت فرانسه نباشه و فقط لیبله

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟