عطر با خط بو خوب مخصوص تابستون

سلام به کاربران عزیز عطر افشان یه عطر شیک و‌مجلسی میخوام برا تابستون 

که پخش بو خوبی داشته باشه از اونا که راه میری بوش دنبالت میاد 

عطر دیزی خریدم خوبه بوشو خیلی دوسدارم ولی سبکه و به درد جا ها رسمی نمیخوره 

عطری که حال و هواش کمی رسمی باشه خط بو داشته باشه قیمت هم معقول باشه معرفی کنید ممنون

درود دوست عزیز

تیزیانا ترنزی کیرکه و اوریون 

اربا پورا 

مارلی گلووی

اورتو پاریسی مگاماره

Neda.s Neda.s
1400/01/21

تو قیمت های مناسب با اون پخش بوی مد نظر شما و سنگین بودن رایحه من فقط وومنیتی تو ذهنم هست. 

کلا عطرهای خنک زنونه زیاد توشون رسمی و مجلسی و پخش بوی بالا توامان من ندیدم. با اینحال لایت بلو اینتنس و لئو دیسه پیور و ولنتینو دونا رز ورد و هرمس ژوغ رو میتونم بگم خنک هایین که پخش بوی مناسبی دارن و به خاطر کمتر گلی و شیرین بودن، تم رسمی تری دارن نسبت به دیزی و مشابه هاش. 

در پاسخ به Amir Mohammad :

درود دوست عزیز

تیزیانا ترنزی کیرکه و اوریون 

اربا پورا 

مارلی گلووی

اورتو پاریسی مگاماره

تشکر👌🏻

در پاسخ به Neda.s :

تو قیمت های مناسب با اون پخش بوی مد نظر شما و سنگین بودن رایحه من فقط وومنیتی تو ذهنم هست. 

کلا عطرهای خنک زنونه زیاد توشون رسمی و مجلسی و پخش بوی بالا توامان من ندیدم. با اینحال لایت بلو اینتنس و لئو دیسه پیور و ولنتینو دونا رز ورد و هرمس ژوغ رو میتونم بگم خنک هایین که پخش بوی مناسبی دارن و به خاطر کمتر گلی و شیرین بودن، تم رسمی تری دارن نسبت به دیزی و مشابه هاش. 

تشکر👌🏻ممنون😍

Maary Maary
1400/01/22
در پاسخ به زهرا معطوفی :

ممنون عزیز دلم💖😍

خواهش میکنم...اینها هم رسمی و با خط بوی مناسبند ... خنک نیستند مثل قبلیها، ولی برای شبهای تابستون در فضای داخل جواب میدن

Ange Ou Demon (Etrange)  EDP #جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) Ange Ou Demon (Etrange) EDP

David Yurman Fragrance #دیوید یورمن فرگرنس زنانه David Yurman Fragrance  

Lilac Love #آمواج لیلاک لاو Lilac Love 

در پاسخ به Maary :

خواهش میکنم...اینها هم رسمی و با خط بوی مناسبند ... خنک نیستند مثل قبلیها، ولی برای شبهای تابستون در فضای داخل جواب میدن

Ange Ou Demon (Etrange)  EDP #جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) Ange Ou Demon (Etrange) EDP

David Yurman Fragrance #دیوید یورمن فرگرنس زنانه David Yurman Fragrance  

Lilac Love #آمواج لیلاک لاو Lilac Love 

ممنون 👌🏻

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟