انتخاب عطر

با سلام خدمت ادمین محترم و اساتید بزرگوار.من یه تازه کار هستم و میخواستم از شما بزرگواران عزیز کمک بگیرم بنده ۲۹ سالمه.۱۸۸ قد.فروشنده ی لباس.با ظاهری تقریبا امروزی.شخصیت ظاهریم شیطونه ولی باطنم این طور نیست.تقریبا یه آدم درون گرا هستم که برعکس ظاهرم و کارم رابطه هام محدوده. عاشق رایحه های خنک و تلخ و تند هستم.تقریبا به عطرهای گرم حساسیت دارم.بوی خاک بارون خورده رو هم خیلی دوست دارم.چرم رو هم همینطور.جدیدا هم نسخه ی جانوین ساواج دیور رو تست کردم خیلی خوشم اومده. میخواستم اگه امکانش هست با توجه به شخصیت و البته کارم یه عطری رو بهم معرفی کنین که یه جورایی خاص باشه و جذاب. لطف بزرگی در حق بنده میکنین اگه راهنماییم کنید. با تشکر از سایت خوب عطر افشان...

سلام دوست عزیز قیمت رو بفرمایید که راحت تر بشه پیشنهاد داد

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز قیمت رو بفرمایید که راحت تر بشه پیشنهاد داد

قیمت زیاد مهم نیست

در پاسخ به داریوش آرمند :

قیمت زیاد مهم نیست

اون نسخه ای که تست کردین نسخه اصلیش رو میتونین تهیه کنید دیور ساواج ادوتویلت

همچنین موارد مشابهشم مثل بلو شنل و کرید اونتوس اصلی گزینه های مناسبی هستند

از دیگر موارد خاص تر و یونیک تر میشه به روژا ایلیزیوم ، امواج اوپوس 8 ، اکوا دی پروفومو ، ممو ایریش لدر ، گرلن لینستنت ، مارلی گلووی ، شنل اگوییست پلاتینیوم ، امواج براکن ، پروفوندو ، ysl y edp ، لورنزو ویلورسی آکوا دی کلونیا ،  کرید سیلور مونتین واتر و...

چون گفتین به عطر گرم حساسیت دارید ممواغ از امواج رو ننوشتم ولی به مابقی مواردی که گفتین خیلی نزدیکه memoir amouage man

In The Dark In The Dark
1400/01/19

سلام؛ چنتا از عطرهای خنک و یا معتدلی که شیرین نیستن و بنظرم کارای خوبی هستن:

Bleu de Chanel EDP #شنل بلو ادو پرفیوم Bleu de Chanel EDP 

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

Green Irish Tweed #کرید گرین ایریش توید Green Irish Tweed

از بالا به پایین قیمت و کلاس کار افزایش پیدا میکنه

در پاسخ به Amir Mohammad :

اون نسخه ای که تست کردین نسخه اصلیش رو میتونین تهیه کنید دیور ساواج ادوتویلت

همچنین موارد مشابهشم مثل بلو شنل و کرید اونتوس اصلی گزینه های مناسبی هستند

از دیگر موارد خاص تر و یونیک تر میشه به روژا ایلیزیوم ، امواج اوپوس 8 ، اکوا دی پروفومو ، ممو ایریش لدر ، گرلن لینستنت ، مارلی گلووی ، شنل اگوییست پلاتینیوم ، امواج براکن ، پروفوندو ، ysl y edp ، لورنزو ویلورسی آکوا دی کلونیا ،  کرید سیلور مونتین واتر و...

چون گفتین به عطر گرم حساسیت دارید ممواغ از امواج رو ننوشتم ولی به مابقی مواردی که گفتین خیلی نزدیکه memoir amouage man

خیلی ممنون🙏🙏🙏

در پاسخ به In The Dark :

سلام؛ چنتا از عطرهای خنک و یا معتدلی که شیرین نیستن و بنظرم کارای خوبی هستن:

Bleu de Chanel EDP #شنل بلو ادو پرفیوم Bleu de Chanel EDP 

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

Green Irish Tweed #کرید گرین ایریش توید Green Irish Tweed

از بالا به پایین قیمت و کلاس کار افزایش پیدا میکنه

ممنون🙏🙏🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان