Fahim Fahim
4
1400/01/06

درخواست کمک برای خرید عطر

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنین که عطر مورد نظرم رو بتونم تهیه کنم ، برای من ماندگاری و قیمت مهمه زیاد نمیتونم هزینه کنم و اینکه بوی خنک خوشم میاد اصلا بوی شیرین رو نمیتونم تحمل کنم سردرد میگیرم و دوست دارن بوی چوب هم داشته باشه و عطری که زیاد گلی باشه دوست ندارم و مثلا نسبت به بوی گلاب حساسیت دارم، قبلا کالوین کلین بیوتی و اکلت دی آرپیج و فندی لدر اسنس داشتم که از فندی زیاد خوشم نمیومد، خیلی ممنونم با بهترین آرزوها برای همه در سال نو ❤️🌱🙏🥰

سلام دوست عزیز

بنده از کارهای یونی سکس بهتون یک سری پیشنهاد میدم اگر خیلی فن زنونه بودن عطر نیستید . از  برند فرگرنس هاوس کاری به اسم پچولی سافرن یک انتخاب بی نظیره برای توضیحاتی که گفتین . رایحه ای بسیار خاص و دوست داشتنی . بسیار خوش قیمت نسبت به کیفیت و پرفورمنس بالاش ( حدود 1.5 )

همچنین فکر میکنم برند فنت هم میتونه گزینه مناسبی باشه . خوش قیمت هستند و پخش و ماندگاری زیادی دارند . منتهی بهتره تست کنید چون تم شرقی دارند ولی کیفیت کار مناسبه . میس فنت و ماسک تو ماسک خیلی قوین . عود اینترلودش هم پخش بسیار ملایمی داره ولی خیلی ماندگاره و واقعا بوی جذابی داره .

Fahim Fahim
1400/01/10
در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز

بنده از کارهای یونی سکس بهتون یک سری پیشنهاد میدم اگر خیلی فن زنونه بودن عطر نیستید . از  برند فرگرنس هاوس کاری به اسم پچولی سافرن یک انتخاب بی نظیره برای توضیحاتی که گفتین . رایحه ای بسیار خاص و دوست داشتنی . بسیار خوش قیمت نسبت به کیفیت و پرفورمنس بالاش ( حدود 1.5 )

همچنین فکر میکنم برند فنت هم میتونه گزینه مناسبی باشه . خوش قیمت هستند و پخش و ماندگاری زیادی دارند . منتهی بهتره تست کنید چون تم شرقی دارند ولی کیفیت کار مناسبه . میس فنت و ماسک تو ماسک خیلی قوین . عود اینترلودش هم پخش بسیار ملایمی داره ولی خیلی ماندگاره و واقعا بوی جذابی داره .

درود 💚

بینهایت ممنونم ازتون و امیدوارم همیشه هرکجا سوال داشتین آدمهای نیک مثل خودتون پاسختون رو سریع بدن🙏😊💜

در پناه نور و عشق باشین و برکت جاری باشه🙏🌱❤️

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟