سوال در مورد عطر

سلام خوبین من چند روز پیش رفتم هایپر استار اتوبان باکری تهران. اونجا یه برند بود با نام B&E عطر فروش بودند و گفتند همون اسانس ادکلن اصلی که شرکت  ترکیه خریده فرمولش رو و ارزان میده . و منم دو تا شیشه ۵۰ میل انکر نویر و بلو شنل خریدم . آیا این موضوع راسته و یا داخل ایران درست میشه و همون عطرهای هست که همجا میفروشند .  البته روی شیشه برچسب داره W&R. ولی رو جعبه نوشته B&E من شیشه ۵۰ میل رو خریدم ۱۸۰

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب
اسانس های تقلبی هستند

سلام دوست عزیز . همونطور که مدیریت محترم اشاره کردند ، همون اسانس های تقلبی هستند و فقط تشکیلات و تجملاتش بیشتر شده برای بازار فروش بیشتر و این واقعیت انکار نشدنیه . بیشتر به سلامتیتون بها بدین و گول مجوز بهداشت و این مسائل هم نخورید . 

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز . همونطور که مدیریت محترم اشاره کردند ، همون اسانس های تقلبی هستند و فقط تشکیلات و تجملاتش بیشتر شده برای بازار فروش بیشتر و این واقعیت انکار نشدنیه . بیشتر به سلامتیتون بها بدین و گول مجوز بهداشت و این مسائل هم نخورید . 

ممنون از راهنماییتون 🙏🙏

Kambiz Kambiz
1400/01/05

سلام دوست عزیز، جدیدا حقه بازان و کلاهبرداران به حربه های جدید و مختلفی روی آوردن که اسانسای بیکیفیت رو که شرکتای اروپایی برای معطر کردن مواد شوینده و غیره استفاده میکنن رو بیارن یه جایی مثل ایران، که هیچ نظارتی روی فروش عطر و ادکلن نیست و اصلا یه صنف جدا هم نداره، مسلما آدم به عقلش هم رجوع کنه میفهمه که شرکتایی مثل شنل و لالیک و کرید و غیره هیچوقت نمیان فرمول پرفروشترین عطراشونو به این و اون بفروشن، ومن الله و توفیق!!

در پاسخ به Kambiz :

سلام دوست عزیز، جدیدا حقه بازان و کلاهبرداران به حربه های جدید و مختلفی روی آوردن که اسانسای بیکیفیت رو که شرکتای اروپایی برای معطر کردن مواد شوینده و غیره استفاده میکنن رو بیارن یه جایی مثل ایران، که هیچ نظارتی روی فروش عطر و ادکلن نیست و اصلا یه صنف جدا هم نداره، مسلما آدم به عقلش هم رجوع کنه میفهمه که شرکتایی مثل شنل و لالیک و کرید و غیره هیچوقت نمیان فرمول پرفروشترین عطراشونو به این و اون بفروشن، ومن الله و توفیق!!

آره واقعا . بسیار ممنون از راهنماییتون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟