مارلی کالان

سلام وقت بخیر امروز یه عطر مارلی کالان دست همکارم بود بو کردم خیییلی خوب‌بود آخرش‌گفت این های کپی اماراتیه موندگاریشم رو دستم زدم ۴ ساعت موند. شرکتی نبودا عین شیشه اصلیش بود. اینا ایا ارزش خرید داره یا نه؟ چون من اورجینالشو بو کرده بودم تا ۹۰ درصد شبیه اورجینالش بود

علی علی
1403/02/24

درود بر شما

فقط تشابه بو مهم نیست

کیفیت مواد اولیه، سازگار با سلامتی بدن انسان با حداقل مضرات تنفسی و پوستی ملاک های مهمی هستند

حتما قبل از خرید دقت بفرمایید تا در طولانی مدت دچار امراض گوناگون نشوید

مهربد مهربد
1403/02/24

سلام

این عطرای های کپی اماراتی نیستند بلکه تماما چینین

همونطور که علی عزیز هم اشاره کرد این عطرها زیان شدیدی برای سلامتی دارن و به هیچ وجه پیشنهادشون نمیکنم

اگر دنبال مشابه میگردید،برندهایی مانند الحمبرا و اف ای پاریس رو مد نظر قرار بدید

toti toti
1403/02/26
در پاسخ به مهربد :

سلام

این عطرای های کپی اماراتی نیستند بلکه تماما چینین

همونطور که علی عزیز هم اشاره کرد این عطرها زیان شدیدی برای سلامتی دارن و به هیچ وجه پیشنهادشون نمیکنم

اگر دنبال مشابه میگردید،برندهایی مانند الحمبرا و اف ای پاریس رو مد نظر قرار بدید

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

جناب مهربد عزیز 

در مورد برند الحمبرا دوست دارم از زبان شما بیشتر بدانم تا به حال از این برند تست نداشتم ولی بخاطر یه سری شرایط به خاطر این که کالکشن عطرهای مورد علاقه ام رو داشته باشم دست به خرید نمونه های اماراتی یا شاید هم فیک زدم 😔

باتل عطر های برند رو دیدم شبیه به باتل های تام فورد ساخته شده آیا پرفورمنسش هم شبیه به اونا هست یا نه ؟

ممنون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟