Somi Somi
2
1403/02/15

معرفی عطر

سلام

من پوستم حساسه و بعضی عطرها باعث میشن گیج بشم و خارش بگیرم

یه عطر زنانه خوب وبا ماندگاری بالا و خوش بو و و تیز نباشه☀️🧡

سلام

بدون شک شما به یک یا چند ترکیب از ترکیبات عطر آلرژی دارید

حس خارش پوست پس از استعمال عطر ، همراه با سرگیجه مهمترین علائم بالینی این آلرژی ست .

لیک اینکه میفرمایید " برخی از عطرها " این جای پرسش است و بسیار هم مهم است که شما متوجه شوید کدامین عطرها بر شما اینگونه تولید آلرژی کنند ؟

آیا عطرهای شرکتی ؟ آیا عطرهای تقلبی ؟ آیا عطور فیک ؟ آیا اسانس های روغنی ؟

یا اینکه خیر ، میتواند قسمتی از عطرهای اصیل را هم شامل شود این آلرژی ؟

تحقیق در این باره به اندازه ی همه ی عمر شما در استفاده از عطور ایضا علاقمندی شما به خوشبویی اهمیت دارد !

حتما پاسخ این پرسش ها را پیدا کنید !

چگونه ؟ با تست !

و ابتدا از عطرهای اصیل شروع کنید و ببینید آیا این حالات تکرار میشوند ؟

اجالتا توصیه ی حقیر بر حسب تجربه تحقیق چند ساله درین خصوص اینها است :

- عطر را بر پوست خود نیفشانید

- عطر را به نحوی بر پوشاک بیفشانید که دورترین فاصله را با بینی شما داشته باشد :

شلوار در قسمت کمر ، کمر ، پشت موها ( اگر موهایی بلند دارید ) ، انتهای آستین دست و کلا از شانه به پایین .

- از عطور فیک هرگز و حتی شرکتی ها اجالتا استفاده نکنید

- از هر عطری که در ابتدا بوی الکل میدهد دوری کنید ( این مورد ارتباطی به الکل ندارد بلکه موردی دیگر مد نظر است )

- از عطرهای معتدل و ملایم استفاده کنید

- از برندهای قدرتمند ( در پرفومنس ) اجالتا دوری کنید

مهمتر از یافتن عطر مناسب برای شما این است :

علت این آلرژی !

و اینکه دقیقا به چه آلرژی دارید .

لازم نیست وقت زیادی بگذارید ، هر زمان فرصت کردید عطرهایی را از هر گروه تست کنید و نام عطر و برند ، گروه بویایی و نتیجه ی منفی یا مثبت آلرژی را در دفترچه ای یادداشت کنید . از فروشنده بخواهید نام عطر و برند و گروه بویایی را بر شما بازگو کند .

یک سال بعد اگر من زنده بودم نتیجه را همین جا برای من بازگو کنید و اگر هم در بین شما نبودم هستند دوستان کاربلد بسیاری که راهنمایی کنند . میتوانید با یک شیمیدان نیز مشاوره کنید ( پس از گردآوری اطلاعات فوق )

متاسفانه پزشک معطرات نداریم لیک چندین پزشک عطردوست در بین خود داریم که بر هر دو دانش ( طبابت و عطاری ) مسلط اند و پس از گردآوری اطلاعات فوق میتوانند به رایگان و از سر مهر مشاوره دهند .

خب ، این هم هدیه تولد من به شما :)

۱۵ اردیبهشت امسال آنقدر گرفتار بودم که خودم فراموش کرده بودم هرچند که چند روز پیش به یاد داشتم و امروز هم با تماس دیگران یادآوری شد :)

این را گفتم که بدانید گرفتاری های ما ایرانیان بزرگتر گشته از بیماریهای جسمی و همگی از خرد و کلان ، از روح بیماریم پس خیلی هم نگران آلرژی نباشید لیک پیگیری کنید !

چند سال بعد نام خودمان را هم فراموش میکنیم !

مردگان متحرک !

بیگانه با لبخند !

بیگانه با عشق ، مهر !

اجالتا از چندین جبهه به بوی خوش و عطر حمله شده است چه از توان خرید چه از فقدان عطور اصیل چه از خروج از سبد خانوار چه از مالیات و قیمت سنگین و از همه مهمتر :

چه از روح و روان آزرده و خسته که هیییچ عطر نمیپذیرد

تعداد بازخورد روز بروز کاسته میشود که قلب ها بیمارند !

خلاصه که ابتدا از عطور ملیح و ملایم شروع کنید

یادتان باشد : فقط عطور اصیل از برندهای معتبر

اگر نیاز داشتید بفرمایید تا نام ببرم لیک ابتدا سن و شغل خویش بفرمایید و ضمنا سلیقه و عطرهایی که استفاده کرده اید و دوست داشته اید یا خیر !

موفق باشید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟