در مورد برند Louis Alavia

چند روز قبل با یکی از دوستان برای خرید عطر رفتیم یکی از "فروشگاه های معروف" اسم فروشگاه رو نمیبرم که تبلیغ نشه این دوستمون دنبال یه عطر نیش و خاصی بود که اسمش رو هم نمیدونست چون عمان دیده بود و فقط شکل شیشه عطر یادش بود. بگذریم، خلاصه بعد کلی کلنجار رفتن و کلی عطر تست کردن اون عطری رو که میخواست پیدا نشد که نشد اما در طول این جستجو که تقریبا زمانش هم طولانی شده بود فروشنده محترم با اصرار زیاد برای فروش عطری به اسم (کینگ ریچارد) پافشاری میکرد و هر بار که یکی از عطر های فروشگاه رو تست میکردیم دوباره با یه کینگ ریچارد دیگه ظاهر میشد و پیشنهاد میداد خلاصه این پافشاری برای فروش کینگ ریچارد چندین بار تکرار شد و هر بار با یه نه بزرگ از سمت من مواجه میشد. و در آخر هم هیچ خریدی انجام نشد و برگشتیم. خلاصه که بعدش کلی سرچ کردم و معلوم شد که این کینگ ریچارد یه لاین از یه برند هست به اسم Louis Alavia که اصلا تا حالا اسمشم نشنیده بودم البته الان تو فراگرانتیکا موجود هست ولی نمیدونم چرا هنوزم شک دارم به این برند ولی تا دلتون بخواد تو سایت های ایرانی دارن میفروشنش از دیجی کالا گرفته تا . . . حتی تو آمازون هم یک نمونه از کینگ ریچارد به فروش میرسه که البته شیشه و پکیجینگ عطر متفاوت هست دوست داشتم به اشتراک بگذارم تا دوستان عزیز هم نظرشون رو بگن

این عطر هامثل کینگ ریچارد، آلفامونته، لوییس آلاویا  ، لاریو ، سانچز ، تولیدات  شرکت های بی نام و نشان داخلی هست بنظرم.

عطر های تحت برند سانچز، کینگ ریچاردز، لوییس آلاویا، #آلفامونته ، لاریو و چند برند دیگه  ، تولیدات شرکت های بی نام و نشان داخلی هست.

در پاسخ به پدرام محمدی :

عطر های تحت برند سانچز، کینگ ریچاردز، لوییس آلاویا، #آلفامونته ، لاریو و چند برند دیگه  ، تولیدات شرکت های بی نام و نشان داخلی هست.

اسامی که نام بردید اصلا نشنیده بودم تا الان جالب بود، ولی چطور میشه که تو فراگرانتیکا باشه این لوئیس الاویا، اینجاش واسم سوال شده و بحث برانگیز میشه دیگه 

[EDITED] 1403/02/15 10:17

درودبرهمگی عزیزان.

دوست عزیز لوییس آلاویایک برندجدیدعطرفرانسوی ست که سال 2018 تاسیس شده ودفترمرکزی اش هم درشهرفرانکفورت آلمان  است وتابه امروز 12 محصول عطروادکلن به بازارجهانی عرضه کرده که عطرکینگ ریچاردهم یکی ازاون هاست وحتی سایت رسمی هم درنت داره که بایک سرچ ساده تحت عنوان اسم این برنددرگوگل میتونیداون رومشاهده بفرمایید.ماناوبرقرارباشید.

life scent life scent
1403/02/16

سلام ارادت وقتی بحث پول وسط باشه قطعا فراگرانتیکا با کمال میل براتون داخل دیتابیس سایت قرار میده حتی اگه اون عطر ساخت کشور جیبوتی باشه :/ اما تمام این برندهای که برای شما تست کردن و شنیدین ساخت کشور ایران هست و مشابه عطرهای معروف ...

در پاسخ به رضاکشوری :

درودبرهمگی عزیزان.

دوست عزیز لوییس آلاویایک برندجدیدعطرفرانسوی ست که سال 2018 تاسیس شده ودفترمرکزی اش هم درشهرفرانکفورت آلمان  است وتابه امروز 12 محصول عطروادکلن به بازارجهانی عرضه کرده که عطرکینگ ریچاردهم یکی ازاون هاست وحتی سایت رسمی هم درنت داره که بایک سرچ ساده تحت عنوان اسم این برنددرگوگل میتونیداون رومشاهده بفرمایید.ماناوبرقرارباشید.

جناب کشوری سایتشون رو دیدم ولی محصولی که تو ایران فروخته میشه البته اگه از نزدیک دیده باشید از نظر شکل ظاهری شیشه و در کل پکیجینگ، اصلا کیفیت یه برند اروپایی رو نداره البته از نظر من 

در پاسخ به life scent :

سلام ارادت وقتی بحث پول وسط باشه قطعا فراگرانتیکا با کمال میل براتون داخل دیتابیس سایت قرار میده حتی اگه اون عطر ساخت کشور جیبوتی باشه :/ اما تمام این برندهای که برای شما تست کردن و شنیدین ساخت کشور ایران هست و مشابه عطرهای معروف ...

سلام و عرض ادب

بله متاسفانه این نوع موارد غیر قانونی در همه دنیا وجود داره و اتفاقا درست میفرمایید اکثر کارها کپی عطرهای معروف بودن

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟