نکته استفاده از عطر

سلام و درود به همه عزیزان خاستم یک نکته عرض کنم هر چند میدونم همه اعضا از این موضوع آگاهی کامل دارن ولی فکر کردم گفتم شاید به کار یک نفر هم بیاد کافیه به هیچ عنوان روی لباس جنس بد عطر نزنید که به جرات میشه گفت پنجاه درصد یا بالاتر از کیفیت رایحه کاسته میشه برای ما هم دعا کنید بیست روزه بعلت عفونت گلو وا ریه نتونستنم سمت عطرام برم یک نکته خارج از بحث عطر عذر میخام از همگی عزیزان و مدیریت محترم سایت والا قدیما همه این مشکل برامون پیش میومد اموکسی سیلین تجویز میشد الان تا دکتر گلوت رو ندیده ازیترومایسین مینویسه این قرص چی بود اینقدر پراستفاده شدتو ایران ادم میترسه بخوره این قرصو دوستان برای سلامتی هر چه بیشتر خودتون عطرتان را روی لباس و دورتر از بینی و دهان اسپری کنید شب خوش سلامت باشید

مهربد مهربد
1403/01/09

دوست خوبم سلام

از اصالت عطرایی که استفاده میکنید مطمئن هستید؟ من هم چند سال پیش این وضعیتو داشتم ولی تفاوت این بود که اون دوران از عطرهای اسانسی و های کپی استفادت میکردم

امیدوارم هرچی زودتر سلامتیتونو به دست بیارید

در پاسخ به مهربد :

دوست خوبم سلام

از اصالت عطرایی که استفاده میکنید مطمئن هستید؟ من هم چند سال پیش این وضعیتو داشتم ولی تفاوت این بود که اون دوران از عطرهای اسانسی و های کپی استفادت میکردم

امیدوارم هرچی زودتر سلامتیتونو به دست بیارید

سلام و درود خدمت شما مهربد عزیز  بله از فروشگاه های معتبر میگیرم و این بیماری من مربوط به استفاده از عطر  نیست متاسفانه ویروس جدید و طول درمانش زیاده حداقل چهل روز مراقب خودتان باشید سلامتی و عطرهایتان همیشه همراهتان  

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟