چیناسکی چیناسکی
2
1403/01/01

فلیپو سورچینلی؟

نظرتون راجب به کارهای سورچینلی؟ کسی داشته؟ حس و حال کارها و بازخورداش چطوریاس.

عرض احترام بله ، فکر می‌کنم حدود ۸ تا کار از اقای سورچینلی رو تست داشتم و استفاده کردم تا به امروز 

کارهایی بسیار هنری هستند و عطار این برند که خود آقای سورسینلی هستش نگرش بسیار خاصی نسبت به عطرشازی و در کل زندگی داره ، طراح لباس کلیسا و موزیسین قابلی هستش و استاد ساخت روایح دارک و تاریک هستش ، عطر هاش معمولا عطر های شادی نیستند و سخت پوش و خاص پسند هستند . موقعیت خاص برای پوشش رو میطلبن و شخصا خودم تجربه اینو داشتم که در شرایط روحی خوب و شاد شاید حتی نشه پوشید عطر هاش رو . بشدت درون گرا هستش و خیلی بدنبال بازخورد و فیدبک از دیگران نباید بود ، همونطور که عرض کردم باید تقریبا عاشق عطر بازی باشی و آدم به یه درجه ای از عطربازی برسه و بعدا وارد کارهای ایشون بشه.

شخصا این برند و عطار هنرمندش رو ستایش میکنم و نوای عطر هاش همراه با من در طول غم هام بوده

بنظرم بهترین کارش اوپوس ۱۱۴۰ هستش

دوستان حرفه ای عطر باز در مورد کارهای مهم ترش ریویو های بسیار خوبی نوشتند،

اما هواستان هم باشد که بعضا در توصیفات زیاده روی هم شده

اما شاید بشه گفت خاص ترین مجموعه ای هستش که تا بحال تست داشتم 

در پاسخ به بهزاد معصوم نژاد :

عرض احترام بله ، فکر می‌کنم حدود ۸ تا کار از اقای سورچینلی رو تست داشتم و استفاده کردم تا به امروز 

کارهایی بسیار هنری هستند و عطار این برند که خود آقای سورسینلی هستش نگرش بسیار خاصی نسبت به عطرشازی و در کل زندگی داره ، طراح لباس کلیسا و موزیسین قابلی هستش و استاد ساخت روایح دارک و تاریک هستش ، عطر هاش معمولا عطر های شادی نیستند و سخت پوش و خاص پسند هستند . موقعیت خاص برای پوشش رو میطلبن و شخصا خودم تجربه اینو داشتم که در شرایط روحی خوب و شاد شاید حتی نشه پوشید عطر هاش رو . بشدت درون گرا هستش و خیلی بدنبال بازخورد و فیدبک از دیگران نباید بود ، همونطور که عرض کردم باید تقریبا عاشق عطر بازی باشی و آدم به یه درجه ای از عطربازی برسه و بعدا وارد کارهای ایشون بشه.

شخصا این برند و عطار هنرمندش رو ستایش میکنم و نوای عطر هاش همراه با من در طول غم هام بوده

بنظرم بهترین کارش اوپوس ۱۱۴۰ هستش

دوستان حرفه ای عطر باز در مورد کارهای مهم ترش ریویو های بسیار خوبی نوشتند،

اما هواستان هم باشد که بعضا در توصیفات زیاده روی هم شده

اما شاید بشه گفت خاص ترین مجموعه ای هستش که تا بحال تست داشتم 

ممنونم از متنی که بسیار با حوصله نوشتید♥️

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟