علی علی
13
1402/12/19

عطر با بوی مشابه

با سلام خدمت دوستان عزیز عطر افشانی؛

میخواستم بدونم عطری با رایحه زمین خیس خورده (بارون که بر زمین میخوره و بوی بارون میگیره) وجود داره؟ خوشحال میشم راهنمایی بفرمائید. 

دانیال دانیال
1402/12/19

Narciso Rodriguez for Him EDT #نارسیس رودریگز فور هیم تویلت Narciso Rodriguez for Him EDT 

مشک خوبی داره میتونه تداعی کننده این حس هم باشه...

Figment Man #آمواج فیگمنت من Figment Man 

این امواج هم اصل خاکبازیه !

من هم خیلی دوبار همچین بوییم.شبیه زمانی که بعد از یکسال کولرو روشن می کنیم و بوی مسحور کننده ای مستمون می کنه.بوی خاک باران خورده بهترین بوی خلقته

سپهر سپهر
1402/12/20

سلام، این عطر هرمس برای من این حسی که گفتین رو داره و خیلی دوست داشتنیه، معنی اسمش هم "باغی پس از باران‌های موسمی" هست، دیسکانتینیو شده ولی پیدا میشه

Un Jardin Apres la Mousson #هرمس آن جاقدن آپقه لا موسن Un Jardin Apres la Mousson 

یه عطر هم از سری جوین د کلاب سرجوف هست که توی این یکی کاملا با بوی خاک مرطوب و بارون خورده طرفیم که حالتی چِرک و انیمالیک و علف‌گون داره، تستش برای من تجربه متفاوت و جذابی بود

Birdie #زرجوف بیردی Birdie 

Chic Shaik No 70 #چیک شیخ نو 70 (شماره 70) Chic Shaik No 70  

هرکی بویده همچین حسی ازش گرفته 

علی علی
1402/12/22
در پاسخ به دانیال :

Narciso Rodriguez for Him EDT #نارسیس رودریگز فور هیم تویلت Narciso Rodriguez for Him EDT 

ممنونم ازت دانیال جان 

علی علی
1402/12/22
در پاسخ به دانیال :

ممنونم ازت دانیال جان 

علی علی
1402/12/22
در پاسخ به حسین الن دلن :

من هم خیلی دوبار همچین بوییم.شبیه زمانی که بعد از یکسال کولرو روشن می کنیم و بوی مسحور کننده ای مستمون می کنه.بوی خاک باران خورده بهترین بوی خلقته

ممنونم از شما دوست عزیز 

علی علی
1402/12/22
در پاسخ به سپهر :

سلام، این عطر هرمس برای من این حسی که گفتین رو داره و خیلی دوست داشتنیه، معنی اسمش هم "باغی پس از باران‌های موسمی" هست، دیسکانتینیو شده ولی پیدا میشه

Un Jardin Apres la Mousson #هرمس آن جاقدن آپقه لا موسن Un Jardin Apres la Mousson 

یه عطر هم از سری جوین د کلاب سرجوف هست که توی این یکی کاملا با بوی خاک مرطوب و بارون خورده طرفیم که حالتی چِرک و انیمالیک و علف‌گون داره، تستش برای من تجربه متفاوت و جذابی بود

Birdie #زرجوف بیردی Birdie 

سپاس فراوان سپهر جان

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟