علی علی
7
1402/12/18

بهترین عطر بهاری نسبتا تلخ

درود دوستان

من تو این چند وقته خیلی عطر تست کردم چندتا دکانت هم خریداری کردم ولی هنوز جای خالی یه عطر مشابه وای ایوسن لورن رو احساس میکنم عطری که مثل اون شیرینی سنتتیک سیب رو نداشته باشه و تلخ تر باشه 

از پیشنهاداتتون استقبال میکنم

با درود

گزینه بهاری تلخ زیاده ولی عطری که در دسترس باشه و کیفیت خوب و قیمت معقول داشته باشه من به شما این دو تا پیشنهاد میدم

Perle Rare Nuit #پانوژ پرل رر نویت Perle Rare Nuit 

Perle Rare Black Edition #پانوژ پرل رر بلک ادیشن Perle Rare Black Edition 

که نسخه بلک کمی خنک تره. 

اگر ارزونتر میخوای این عطر جیپارلیس واقعا خوبه کیفیتش. تلخ و تقریبا چهارفصل و حدود ۲ تومن قابل تهیه ست

geparlys l'homme intense blu

عطر مرسدس بنز اینتنس هم تلخ و بهاریه

Mercedes Benz Intense #مرسدس بنز اینتنس Mercedes Benz Intense 

یه عطر دیگه ام پیشنهاد بدم که در کیفیت و پرفورمنس و خوشبویی حرف برای گفتن داره. هنر دست کوئنتین بیش که فصل جدیدی در عطرهای خنک گشود. تلخ و مناسب برای همه سال منهای روزهای بسیار سرد و بسیار گرم. و انصافا قیمتش نسبت به کیفیت واقعا خوب هست. 

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense #کنزو هوم ادو تویلت اینتنس Kenzo Homme Eau de Toilette Intense 

اگر تونستی نسخه پرفیومش هم پیدا کنی خیلی خوبه. از جهت رایحه مشابه همین عطره ولی کمی معتدل تره و تو روزهای سرد هم میشه استفاده کرد. 

Homme Eau de Parfum #کنزو هوم ادپرفیوم Homme Eau de Parfum 

علی علی
1402/12/18
در پاسخ به علی فرد :

یه عطر دیگه ام پیشنهاد بدم که در کیفیت و پرفورمنس و خوشبویی حرف برای گفتن داره. هنر دست کوئنتین بیش که فصل جدیدی در عطرهای خنک گشود. تلخ و مناسب برای همه سال منهای روزهای بسیار سرد و بسیار گرم. و انصافا قیمتش نسبت به کیفیت واقعا خوب هست. 

Kenzo Homme Eau de Toilette Intense #کنزو هوم ادو تویلت اینتنس Kenzo Homme Eau de Toilette Intense 

اگر تونستی نسخه پرفیومش هم پیدا کنی خیلی خوبه. از جهت رایحه مشابه همین عطره ولی کمی معتدل تره و تو روزهای سرد هم میشه استفاده کرد. 

Homme Eau de Parfum #کنزو هوم ادپرفیوم Homme Eau de Parfum 

بابت همه پیشنهادات یه دنیا ممنونم 

علی علی
1402/12/18

دانیال عزیز سپاسگزارم دوست من

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟