عطر های اوریفلیم

با سلام و ارادت خدمت دوستان

میخواستم نظر شما دوستان رو راجب عطر های گیاهی شرکت اوریفلیم بدونم ...

به نظر شما ارزش خرید دارن ؟

جناب جعفری چند تاشونو داشتم روایح بیشتر کپی از عطرهای معروف با پخش و مانداگاری بسیار پایین و بیشتر به سمت خنک هستند. کار راه انداز برای روزمره

دانیال دانیال
1402/12/16

بله با کیفیت هستن

سلام و درود.

با توجه به برچسب قیمتی شون و کیفیت کار ارزش خرید خیلی بالایی دارن. جدیدا هم دارن با عطار های مطرح همکاری میکنن.

عطر های مردانه شون هم اکثرا پخش و ماندگاری قابل قبولی دارن ولی برای عطر های زنانه شون یکم کار سخت هست.

سلام و درود.

با توجه به برچسب قیمتی شون و کیفیت کار ارزش خرید خیلی بالایی دارن. جدیدا هم دارن با عطار های مطرح همکاری میکنن.

عطر های مردانه شون هم اکثرا پخش و ماندگاری قابل قبولی دارن ولی برای عطر های زنانه شون یکم کار سخت هست.

سلام و درود.

Lili.Sahm Lili.Sahm
1402/12/17
در پاسخ به مهدی دهقان :

سلام و درود.

من چن سال پیش بعنوان بازاریاب اوریفلیم کار میکردم و تو اون دوره کلی از عطرهای اوریفلیم رو برای خودم و آشناها سفارش دادم. مثل هر برند دیگه ای عطرهای خوب داره اما کلی عطرهای بیخود و آبکی هم داره. درکل بنا بر تجربه من اون عطرهاییش که مدتهاست تولید میشن و میشه تو فرگرنتیکا هم پیداشون کرد خیلی بهتر از اونایی هستن که فقط مختص یه کاتالوگن

چن تا از عطرهای زنانه اوریفلیم که خودم دارم و ازشون راضی بودم و جزو معروفترین زنونه های اوریفلیم هستن اینا بودن: 

Oriflame Giordani Gold Essenza  معتدل و خانومانه با رایحه غالب شکوفه پرتقال. یه شباهتهایی به الی ساب له پارفیوم داره

Oriflame Love Potion رایحه گرم و گورمند. رایحه غالبش کاکائو، قهوه، وانیل و زنجبیله

Oriflame Possess رایحه فروتچولی(پچولی و نتهای میوه ای) شیکی داره. حد وسط لیدی میلیون و میس دیور

Oriflame Amber Elixir رایحه گرم و آرامشبخش امبری-پودری داره

Oriflame Volare Gold شیشه خیلی خوشگلی داره و واسه کادو عالیه. رایحه گرم و شیرین رز-کارامل و هلو

سلام جناب آقای جعفری 

من تعداد زیادی از عطرهای زنانه و مردانه اوریفلیم رو خریدم . اینهایی که دوست عزیز lili نام بردن در زنانه ها خوبن . از مردانه هاش جیوردانی گلد که شیشه تیره با درب طلایی داره خیلی خیلی دلنشینه برای من . توضیح کیفیت هم باز دوست عزیز خیلی عالی نوشتن. من دیگه تکرار نمیکنم .

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟