Ali Ali
18
1402/12/14

معرفی عطر

سلام خدمت دوستان

یه عطر میخوام که به هیچ وجه از خریدنش پشیمون نشم 

کاملا مردونه باشه ولی خوب طوری که نوجوون ها هم پسند کنن و همه پسند باشه ؛ و حتی چشم بسته هم بشه خرید(البته در نهایت شاید دکانت تهیه کردم)

مثلا وقتی بپوشمش از هر 10 نفر حداقل 6.7 نفر خوششون بیاد و زن و مردش فرق نمیکنه

طبعشم فرقی نمیکنه

عطرای معروفی مثل اونتوس،دیورهوم،بلوشنل،تق هرمس و... تست داشتم و نمیخوام عطری داشته باشم که همه بشناسنش

فقط اینکه عاشق راحیه اش شم 

ممنون میشم اگه بگین😅

Esprit Mondain #برکورت اسپریت مانداین Esprit Mondain  نسخه پرسنالیزیشن_ خنک

Ombre Indigo #الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو Ombre Indigo نسخه قدیم از نظر پرفورمنس کمی عملکرد بهتری داشت_ تقریبا خنک 

Valentino Uomo Born in Roma #والنتینو یومو (اومو) بورن این روما Valentino Uomo Born in Roma _خنک

Ali Ali
1402/12/14
در پاسخ به امیر علوانی :

Esprit Mondain #برکورت اسپریت مانداین Esprit Mondain  نسخه پرسنالیزیشن_ خنک

Ombre Indigo #الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو Ombre Indigo نسخه قدیم از نظر پرفورمنس کمی عملکرد بهتری داشت_ تقریبا خنک 

Valentino Uomo Born in Roma #والنتینو یومو (اومو) بورن این روما Valentino Uomo Born in Roma _خنک

خیلی ممنونم از لطفت❤

سپهر سپهر
1402/12/14

سلام، من برداشتم از چیزی که شما میخواید یه عطر خوش بازخورد، شیک و درعین حال شاداب و با انرژیه که توی هر شرایطی قابل استفاده باشه، پرفورمنس بالایی داشته باشه و مشابهش فراوون پیدا نشه

این چهار عطر فضای رایحشون شبیه به هم هست، به نظرم یکیشون رو بتونید تست کنید کافیه برای اینکه متوجه بشید این سبک رایحه رو دوست دارید یا نه

در آخر اینم بگم با وجود اینکه اینا از نظر من به چیزی که شما میخواید نزدیکه و احتمالا اکثرا دوست داشته باشن، ولی پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان بدون تست نخرید چون شاید شما خوشتون نیاد

Tygar #بولگاری تایگار Tygar 

Aqua de Dora #پانا دورا اکوا دی دورا Aqua de Dora 

4. Montabaco Intensivo #اورماند جین مونتاباکو اینتنسیوو 4 4. Montabaco Intensivo 

Vibrato #سوسپیرو پرفیومز ویبراتو Vibrato 

[EDITED] 1402/12/14 23:28
Ali Ali
1402/12/14
در پاسخ به دانیال :

خیلی از رایحه های گلی خوشم نمیاد مخصوصا رز😅

ولی بازم نظرتون محترمه مرسی❤

Ali Ali
1402/12/14

آلور هوم یکی از عطر هایی هس که حتما باید تست کنم👌

خیلی ممنون❤

اولین