xrrr xrrr
13
1402/12/12

بهترین عطر های خنک «لطافه»

سلام

بهترین عطر های خنک مردانه برند لطافه رو معرفی میکنین

ترجیحا پخش و ماندگاری بالا یا مناسبی داشته باشه

حسین حسین
1402/12/12

واای عزیز دل از اماراتی ها خارج شو، می‌خوای دو سه تومن بدی لطافه بخری خب ورساچه اروس بخر با همون حدود ولی اگه نظرت کپی های اماراتی هست که اصلا نرو سمتش،همیشه عطر گرمی از شرکت خوب از اماراتی ها خیلی بهتره، به ویژه تو ماندگاری و پخش بو، دلیلش هم اینه که چه عطر‌های گرمی چه اماراتی اسانس های شبیه سازی شده هستن، اما مهمه این اسانس ها رو کی می‌سازه مثل اینه که نقاشی شب پرستاره ونسان ونگوگ رو من کپی کنم یا یک نفر که بیش‌تر از چندین سال درس نقاشی رو خونده و تجربه خیلی زیادی داره، شرکت هایی مثل یوروفرگرنس همه عطر‌ساز هاشون تو مدرسه های عطر سازی درس خوندن و در کپی کردن تخصص دارن و نه در ابداع که لینک عطرساز‌هاش رو در انتها براتون قرار می‌دم، دلیل دوم اینه که عطر شبیه سازی شده وضوحی به اندازه اورجینال نداره مثل یک کپی کمرنگ‌تر از یک تصویر روی یک کاغذ شفافه که اگه می‌خوایم بیش‌ترین شباهت رو به اورجینال داشته باشه باید چندتا از این کاغذ ها رو پشت هم قرار بدیم، پس غلضت زیر ۵۰ اصلا بو و رایحه ای شبیه به اورجینال رو نمی‌ده چه برسه به غلظت ۲۰ درصد اماراتی ها، توی گرمی‌ها سه تا شرکت عالی هستن یوروفرگرنس، جیودان و لوزی، هرکدومشون تو یک سری از عطرها واقعا خوبن

مهربد مهربد
1402/12/12

دوست خوبم سلام

پیشنهاد من به شما

Fakhar Black #لطافه فخر بلک Fakhar Black 

ماهر نقره ای لطافه

شاهین نقره ای لطافه

مشابه بولگاری تایگار از برند الحمبرا که به نظرم بهترین مشابه این شرکته

تمامی این کارها نسبت به قیمتشون عالین ولی حتما قبل از خرید تست بفرمایید

سالمی سالمی
1402/12/12

درود جناب ایکس۳عدد آر

پیشنهاد بنده بشما بزرگوار

لطافه القیم نقره ای

لطافه جسور

لطافه ثروت طلایی

من خودم بشخصه عاشق عطر ورایحیه خوش القیم نقره ای ام و برای دومین بار دارم میخرمش خیلی خوشبو وخوش رایحه اس.اون✌تا هم عالی ان.

دانیال دانیال
1402/12/12

یدونه داره میاد خیلی تعریف پشت سرش هست ... البته هنوز بصورت گسترده پخش نشده ... فکر نکنم ایران هم باشه فعلا ..لطافه اسد زنگبار اسمش هستش.

xrrr xrrr
1402/12/13
در پاسخ به حسین :

واای عزیز دل از اماراتی ها خارج شو، می‌خوای دو سه تومن بدی لطافه بخری خب ورساچه اروس بخر با همون حدود ولی اگه نظرت کپی های اماراتی هست که اصلا نرو سمتش،همیشه عطر گرمی از شرکت خوب از اماراتی ها خیلی بهتره، به ویژه تو ماندگاری و پخش بو، دلیلش هم اینه که چه عطر‌های گرمی چه اماراتی اسانس های شبیه سازی شده هستن، اما مهمه این اسانس ها رو کی می‌سازه مثل اینه که نقاشی شب پرستاره ونسان ونگوگ رو من کپی کنم یا یک نفر که بیش‌تر از چندین سال درس نقاشی رو خونده و تجربه خیلی زیادی داره، شرکت هایی مثل یوروفرگرنس همه عطر‌ساز هاشون تو مدرسه های عطر سازی درس خوندن و در کپی کردن تخصص دارن و نه در ابداع که لینک عطرساز‌هاش رو در انتها براتون قرار می‌دم، دلیل دوم اینه که عطر شبیه سازی شده وضوحی به اندازه اورجینال نداره مثل یک کپی کمرنگ‌تر از یک تصویر روی یک کاغذ شفافه که اگه می‌خوایم بیش‌ترین شباهت رو به اورجینال داشته باشه باید چندتا از این کاغذ ها رو پشت هم قرار بدیم، پس غلضت زیر ۵۰ اصلا بو و رایحه ای شبیه به اورجینال رو نمی‌ده چه برسه به غلظت ۲۰ درصد اماراتی ها، توی گرمی‌ها سه تا شرکت عالی هستن یوروفرگرنس، جیودان و لوزی، هرکدومشون تو یک سری از عطرها واقعا خوبن

ممنون لطف کردید 

راستش تعاریفی که از کارهای اماراتی میشه ترغیبم کرد که تستی داشته باشم ازشون 

از بین شرکت های تولید کننده اسانس هم کارهای لوزی رو امتحان کردم اما جیودان رو تجربه ای ندارم 

xrrr xrrr
1402/12/13
در پاسخ به مهربد :

دوست خوبم سلام

پیشنهاد من به شما

Fakhar Black #لطافه فخر بلک Fakhar Black 

ماهر نقره ای لطافه

شاهین نقره ای لطافه

مشابه بولگاری تایگار از برند الحمبرا که به نظرم بهترین مشابه این شرکته

تمامی این کارها نسبت به قیمتشون عالین ولی حتما قبل از خرید تست بفرمایید

ممنون مهربد جان

نظرت خودت راجع به عطرهای اماراتی چیه با توجه به اینکه عطر باز هم هستی

بین اماراتی ها یکی دوکار از برند رساسی مثل بلوفورمن رو تست کردم فقط که خیلی هم از رایحش خوشم اومد اما برند لطافه رو تجربه ای نداشتم با وجود اینکه بارها بهم پیشنهاد شده

xrrr xrrr
1402/12/13
در پاسخ به سالمی :

درود جناب ایکس۳عدد آر

پیشنهاد بنده بشما بزرگوار

لطافه القیم نقره ای

لطافه جسور

لطافه ثروت طلایی

من خودم بشخصه عاشق عطر ورایحیه خوش القیم نقره ای ام و برای دومین بار دارم میخرمش خیلی خوشبو وخوش رایحه اس.اون✌تا هم عالی ان.

درود بر شما 

ممنون ازین که راهنمایی کردید

مهربد مهربد
1402/12/13
در پاسخ به xrrr :

ممنون مهربد جان

نظرت خودت راجع به عطرهای اماراتی چیه با توجه به اینکه عطر باز هم هستی

بین اماراتی ها یکی دوکار از برند رساسی مثل بلوفورمن رو تست کردم فقط که خیلی هم از رایحش خوشم اومد اما برند لطافه رو تجربه ای نداشتم با وجود اینکه بارها بهم پیشنهاد شده

دوست خوبم سلام

برندهای اماراتی به نسبت قیمت کیفیت های بسیار خوبی دارن.البته در نظر داشته باشید که مانند تمام برندهای دنیا،برندهای اماراتی هم عطر خوب و بد دارن و حتما باید تستشون کنید.

اگر به رایحه ایو سنت لورن وای علاقه دارید پیشنهاد من فخر لطافه و اگر به کرید اونتوس علاقه دارید پیشنهادم شاهین نقره ای هستش

همونطور که دانیال عزیز هم فرمود،لطافه عطر جدیدی لانچ کرده به نام زانزیبار که هنوز داخل بازار ایران موجود نیست اما فکر میکنم تا قبل عید به دستم میرسه و حتما بررسیش میکنم.عطار بسیار خوبی رو هم برای این کار در نظر گرفتن.

علی علی
1402/12/13

باسلام خدمت شما دوست گرامی؛

غیر از کارهایی که دوستان عزیز معرفی کردن، لطافه امیر، لطافه حیاتم، لطافه حیاتی مشکی، لطافه بلو سفایر، لطافه Breeze و لطافه Art Of Arabiya شماره 1 (تصویر برج خلیفه روی باتل و مشابه لویی ویتون ایمجینیشن) از لاین پراید رو هم تست داشته باشید.

پیشنهاد من به شما تهیه دکانت از این کارها یا تست اونها قبل از خرید هست تا رایحه ای که مورد پسندتون هست رو انتخاب کنید.

خرید خوبی داشته باشید دوست عزیز.

[EDITED] 1402/12/14 10:40
xrrr xrrr
1402/12/14
در پاسخ به دانیال :

یدونه داره میاد خیلی تعریف پشت سرش هست ... البته هنوز بصورت گسترده پخش نشده ... فکر نکنم ایران هم باشه فعلا ..لطافه اسد زنگبار اسمش هستش.

ممنون لطف کردید

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟