انتخاب شما کدام عطر است؟

سلام و درود خدمت اعضای محترم عطر افشان.

به نظر شما بهترین و مناسب ترین عطر تابستانی Xerjoff که مناسب هوای خیلی گرم باشه، از بین عطر های زیر کدام یکی است؟

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance 

Mefisto #زرجوف مفیستو Mefisto 

Mefisto Gentiluomo #زرجف (زرجوف) مفیستو جنتیلومو Mefisto Gentiluomo 

Fiero #زرجوف فیرو Fiero 

درود

مفیستو و مفیستو جنتیلومو

مهربد مهربد
1402/12/07

دوست خوبم درود و ارادت

بهترینشون به نظرم 

Torino21 #زرجوف تورینو 21 Torino21 

در پاسخ به متین جعفری :

درود

مفیستو و مفیستو جنتیلومو

زنده باد.

فقط یه سوال.

پخش و ماندگاری کدوم یکی شون بیشتره؟

در پاسخ به مهربد :

دوست خوبم درود و ارادت

بهترینشون به نظرم 

Torino21 #زرجوف تورینو 21 Torino21 

عزیز دلی مهربد جان.

اتفاقا اولین بار هم از طریق خودت با این عطر آشنا شدم و جزء انتخاب هام بود. ولی هم کمیابه هم بودجه‌ام بهش نمیرسه متأسفانه.

الآن بین رنسانس و مفیستو جنتیلواومو موندم.

دانیال دانیال
1402/12/08

اولی

مهربد مهربد
1402/12/08
در پاسخ به مهدی دهقان :

عزیز دلی مهربد جان.

اتفاقا اولین بار هم از طریق خودت با این عطر آشنا شدم و جزء انتخاب هام بود. ولی هم کمیابه هم بودجه‌ام بهش نمیرسه متأسفانه.

الآن بین رنسانس و مفیستو جنتیلواومو موندم.

دوست خوبم ارادتمندم

به شخصه اینجوریم که دلم نمیاد برای عطرهای خنک زیاد هزینه کنم

بهتون دو تا کار از برند امورعود رو پیشنهاد میکنم که در بین عطرهای خنک ارزش خرید بیشتری از زرجوف داره(قیمت حدود ۴/۵ میلیون داره الان وع.ط.ر ۱۹ داره فقط)

Lunar Vetiver #آمور عود لونار وتیور Lunar Vetiver 

Silver Birch #آمور عود سیلور بیرچ Silver Birch 

سیلور بیرچ فوق العادست،رایحه نیش و نواورانه ای داره و پرفورمنس بهتری از خنک های زرجوف داره.

مهربد مهربد
1402/12/08

یادم رفت اینو بگم

رنسانس واقعا اونجوری که باید باشه نیست،نسبت به قیمتی که داره من ارزش خریدی براش نمیبینم.مفیستو و اون یکی فلنکرش هم به شدت فراگیر شدن و اونها هم ارزش خریدی ندارن.فیرو رو تست نداشتم حقیقتش که بخوام راجبش نظر بدم.همون امورعود بهترین راه چاره برای شماست دوست عزیزم

در پاسخ به مهربد :

دوست خوبم ارادتمندم

به شخصه اینجوریم که دلم نمیاد برای عطرهای خنک زیاد هزینه کنم

بهتون دو تا کار از برند امورعود رو پیشنهاد میکنم که در بین عطرهای خنک ارزش خرید بیشتری از زرجوف داره(قیمت حدود ۴/۵ میلیون داره الان وع.ط.ر ۱۹ داره فقط)

Lunar Vetiver #آمور عود لونار وتیور Lunar Vetiver 

Silver Birch #آمور عود سیلور بیرچ Silver Birch 

سیلور بیرچ فوق العادست،رایحه نیش و نواورانه ای داره و پرفورمنس بهتری از خنک های زرجوف داره.

به‌به چه عطر های نابی معرفی کردی مهربد جان.

مسلما ارزش خرید دارن ولی متأسفانه هیچ کدوم مناسب هوای خیلی گرم و خشک محل زندگی من نیستن. همچنین نوت های لونار وتیور هم برام دوست داشتنی نیست. اون سایتی رو هم که ذکر کردی لوگو اینماد تقلبی گذاشته و چندین مورد هم از بدرفتاری و بد فروشی شون شنیدم. حالا حتما شما تجربه موفق داشتی ازشون ولی به شخصه این جور سایت ها در لیست سیاه من قرار دارن.

کلا پیدا کردن عطر خنک خوب واقعا مکافاته. به قول خودت واقعا تعداد عطر های مناسب فصل سرد و کیفیت شون قابل مقایسه با عطر های خنک نیست. حتی عطر های معتدل و چهار فصل هم وضعیت بهتری دارن.

آکوا سک.ستیوس هم راستی خودت معرفی کرده بودی و اینم چه عطر ارزنده‌ای هست ولی این کله شقی من نسبت به نوت های مختلف (در اینجا عدم علاقه به نوت های دریایی) باعث شد این هم از لیست من خط بخوره.

همین محدودیت های آب و هوایی و گزیده کاری نسبت به نوت های مختلف یکم کارو سخت کرده.

اینم بگم من در محفل های حضوری عطربازی حضور ندارم و کسی هم کنارم به دلیل کمبود آشنایی و کمی بودجه از عطر استفاده نمیکنن. به همین دلیلی فراگیر نشدن و یونیک نبودن عطر در درجات آخر اهمیت برام قرار داره.

با این وجود و بر اساس نظرت فکر کنم اگه بخوام از زرجوف عطر خنک بگیرم یکی از مفیستو ها انتخاب خوبی باشه.

ایسی میاکی یوزو هم یکی از انتخاب هام بود که اونم متاسفانه چندین ساله توقف تولید شده و اگر هم موجود باشه چندین سال از تاریخ تولید شون گذشته. حالا نمیدونم تصمیم درستیه ولی تو انتخاب هام این گزینه کمرنگ شده.

مهربد مهربد
1402/12/09
در پاسخ به مهدی دهقان :

به‌به چه عطر های نابی معرفی کردی مهربد جان.

مسلما ارزش خرید دارن ولی متأسفانه هیچ کدوم مناسب هوای خیلی گرم و خشک محل زندگی من نیستن. همچنین نوت های لونار وتیور هم برام دوست داشتنی نیست. اون سایتی رو هم که ذکر کردی لوگو اینماد تقلبی گذاشته و چندین مورد هم از بدرفتاری و بد فروشی شون شنیدم. حالا حتما شما تجربه موفق داشتی ازشون ولی به شخصه این جور سایت ها در لیست سیاه من قرار دارن.

کلا پیدا کردن عطر خنک خوب واقعا مکافاته. به قول خودت واقعا تعداد عطر های مناسب فصل سرد و کیفیت شون قابل مقایسه با عطر های خنک نیست. حتی عطر های معتدل و چهار فصل هم وضعیت بهتری دارن.

آکوا سک.ستیوس هم راستی خودت معرفی کرده بودی و اینم چه عطر ارزنده‌ای هست ولی این کله شقی من نسبت به نوت های مختلف (در اینجا عدم علاقه به نوت های دریایی) باعث شد این هم از لیست من خط بخوره.

همین محدودیت های آب و هوایی و گزیده کاری نسبت به نوت های مختلف یکم کارو سخت کرده.

اینم بگم من در محفل های حضوری عطربازی حضور ندارم و کسی هم کنارم به دلیل کمبود آشنایی و کمی بودجه از عطر استفاده نمیکنن. به همین دلیلی فراگیر نشدن و یونیک نبودن عطر در درجات آخر اهمیت برام قرار داره.

با این وجود و بر اساس نظرت فکر کنم اگه بخوام از زرجوف عطر خنک بگیرم یکی از مفیستو ها انتخاب خوبی باشه.

ایسی میاکی یوزو هم یکی از انتخاب هام بود که اونم متاسفانه چندین ساله توقف تولید شده و اگر هم موجود باشه چندین سال از تاریخ تولید شون گذشته. حالا نمیدونم تصمیم درستیه ولی تو انتخاب هام این گزینه کمرنگ شده.

دوست خوبم درود و عرض ادب

نه نه به هیچ وجه اینجوری نیستن.به نظرم یکی از معتبرترین فروشگاه های عطری هستن که تنوع بسیار بسیار بالایی دارن فقط تنها ایراد اینه که کارهایی که سفارش میدید حدودا یک ماه بعد به دستتون میرسن به علت اینکه واردات از دبی زمان بره.

خوب خوب اگر فراگیر بودن عطرتون براتون مهم نیست من مفیستو رو پیشنهاد میکنم که واقعا کیفیت و شفافیت بسیار بسیار بالایی داره.

اگر به عطرهای دریایی علاقه ندارید کارهای دریایی برند لورنزو پازالیارو تست کنید که قطعا نظرتون تغییر میکنه.انشاالله اگر عمری باشه هفته اینده ریویو کارهای این برند رو مینویسم.پیشنهادم بهتون در کارهای دریایی این برند dream sea و s.e.x sea هستش.

بهترینهارو براتون ارزو میکنم

دوست عزیزم سلام 

صد در صد فیرو اصلا فیرو برای گرمای تابستان ساخته شده به شخصه به جز گرمای شدید تابستان زمان دیگه ای نمیتونم فیرو بزنم 

رنسانس یه شیرینی ثانویه ای داره که به نظر من برای بهار مناسبش کرده نه تابستان شاید اگر تابستان خیلی گرمی نباشه بشه استفاده کرد 

در مورد مفیستو هم من کلا رایحه اش رو نپسندیدم بر خلاف خیلیا و نتونستم باهاش کنار بیام 

جنتلیمو هم تست نداشتم ولی مطمئنم بازم به فیرو تو گرمای شدید نمی‌رسه 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟