لیتون یا لیتون اکسکلوسیف؟

درود بر شما دوستان

می خوام ببینم بین لیتون و نسخه ی اکسکلوسیفش کدوم یکی برای من که یه پسر ۱۸ ساله ام مناسب تر و متناسب تر هستش؟

علی علی
1402/11/24

درود مهدی جان

اگر کژوال پوش هستی بنظرم لیتون اولیه برای شما مناسب تره

اکسکلوسیف رایحه سنگین تر و رسمی تری داره 

در پاسخ به علی :

درود مهدی جان

اگر کژوال پوش هستی بنظرم لیتون اولیه برای شما مناسب تره

اکسکلوسیف رایحه سنگین تر و رسمی تری داره 

سپاسگزارم علی جان 

کاملا روشن شدم

مهدی گرامی درود

باید بگم هر دو رایحه سنگین و بدرد سی سال به بالا و تیپ رسمی و یا حداقل در لیتون نیمه رسمی است.

اگر در سبک لیتون دوست داری ولی جوانانه تر و بشاش تر میتونی از برند ژان پول گوتیه از جمله له مالها و یا اسکندل و یا فانتوم کارولینا هررا یا هالوین من ایکس را تست کنی البته نو لیمیتد هم خیلی خوبه و سنگین تر از ایناست ولی جون پسندتر.

البته که همشون را میتونی دکانت تهیه کنی و در چند نوبت تست کن و به یکبار و لحظه اول کفاین نکن اگر حداقل سه بار در دمای مناسب عطر یعنی هوای خنک تستش کردی و بازم دوست داشتی و از نظر ماندگاری و پخش برات رضایت بخش بود اونو میتونی بخری.

دوستان هم عطرهای خوبی پیشنهاد دادن ولی بیشتر با طبع خنک و پرفورمنس متوسط هستند. درضمن هیچوقت در این سن دنبال عطرهای نیش نباش و با تعزیف دیگران هم بلین بای نکن. 

شاد و پیروز باشید

در پاسخ به رضا عطردوست :

مهدی گرامی درود

باید بگم هر دو رایحه سنگین و بدرد سی سال به بالا و تیپ رسمی و یا حداقل در لیتون نیمه رسمی است.

اگر در سبک لیتون دوست داری ولی جوانانه تر و بشاش تر میتونی از برند ژان پول گوتیه از جمله له مالها و یا اسکندل و یا فانتوم کارولینا هررا یا هالوین من ایکس را تست کنی البته نو لیمیتد هم خیلی خوبه و سنگین تر از ایناست ولی جون پسندتر.

البته که همشون را میتونی دکانت تهیه کنی و در چند نوبت تست کن و به یکبار و لحظه اول کفاین نکن اگر حداقل سه بار در دمای مناسب عطر یعنی هوای خنک تستش کردی و بازم دوست داشتی و از نظر ماندگاری و پخش برات رضایت بخش بود اونو میتونی بخری.

دوستان هم عطرهای خوبی پیشنهاد دادن ولی بیشتر با طبع خنک و پرفورمنس متوسط هستند. درضمن هیچوقت در این سن دنبال عطرهای نیش نباش و با تعزیف دیگران هم بلین بای نکن. 

شاد و پیروز باشید

سپاسگزارم بابت توضیحات دقیقتون 🙏

استفاده کردم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟