مهربد مهربد
6
1402/11/24

کلایو کریستینX

دوستان عزیزم درود و ارادت

حقیقتش کلایو کریستین X رو با قیمت مناسب پیدا کردم و خیلی برای بلایند بای کردنش دو دلم.

میخواستم بدونم نظرتون راجب رایحه چیه و اینکه ایا ریفرموله شده؟پخش و ماندگاری چطوره

سلام. یکی از مشکلات هم اینجا و هم عطرگرام این هست که متن قابلیت کپی نداره. تقریبا بیش لز سیصد عطر رو معرفی کردم و توضیحات زباد و بعد گوگل کروم خودش رو رفرش کرد و بر باد رفت .

یکسری توضیحات دادم در خصوص اینکه کلایو کریستین ایکس ریفرموله شده و ارزش خرید بالایی نداره . که خودش ده ها جمله بود . 

بعد در مورد اینکه یک عطرباز که تعداد زیادی عطر رو به طور مستنر از کتگوری های مختلف داره تست میکنه نباید فعلا دست به خرید بزنه و در مورد تجربیات خودم نوشته بودم . 

بعد در مورد roadmap درست در عطربازی حدود چهل دقیقه تایپ کردم . که به طور خلاصه بایستی آگاه باشید که در طول عطربازی با سپمل های زیاد در یک بازه ی زمانی فشرده  ، شامه در وضعیت سیمپاتی میره و امکان مواجهه با سطح خوشایند عطرها برای فرد بیشتر و در نتیجه رئالیتی کاهش پیدا میکنه و بهتره دست به خرید نزنه. در خصوص اینکه چگونه شامه رو بالانس نگه داشت و عطرهایی که اینکار رو میکنن حدودا یک ساعت و نیم تایپ کردم و بیش از صد عطر رو معرفی کردم. بعد در خصوص اینکه چگونه شامه رو می بایست دچار تولرنس نکرد و چگونه حجم دریافت نت ها و تفکیک شون رو بیشتر کرد حدودا شصت عطر معرفی کردم. و بعد هم در خصوص اینکه کِی نوبت چه کتگوری هست بترتیب ..

بعد لیست بهترین های ۲۰۲۳ رو برای عطربازهای مختلف برای ارتقا شامه نوشته بودم. 

نمیدونم کِی دوباره فرصت کنم اما به شما توصیه میکنم حتما سراغ ایکس نرید . لااقل نه تا عطرهایی که من فکر میکنم مناسب ذایقه تون و تا حدی استایلی که من در تصویر میبینم  هست رو تست نکردید : 

Musc Des Sables - Les Indemodables

Hylnds - Spirit of the Glen

Vanille Havane -Les Indemodables

Symphonie - La Manufacture 

Nocturna - Royal Crown 

Shooting Stars - Uden- XerJoff

Amber Kiso - D.S. & Durga

Triumph Of Bacchus Argos 

Roja Parfums Pierre de Velay No. 1  

Sospiro Vibrato

Torino 21 & 22 - Xerjoff

God of Fire- Stéphane Humbert Luca

- beyond the Wall- Gritti

number 71 2022 Edition - Widian

Tero- Nishan

Velvet Collection-  Liwa Widian

Zaya - Parfums d'Elma

Yaringa - Parfums d'Elma

Sweet Temptation - Parfums d'Elma

Dark Desire - Parfums d'Elma

Falcon Leather - Matière Premièr

- Gris Charnelbdk Parfums

Collection Extraordinaire - Orchidée Vanille- Van Cleef & Arpel

Black Tie - Celine

Agneta - Eight & Bob

Roja bespoke 5 and 25 

Papilio - Puredistance

Red Shield - Orlov

Oud Maracujá - Maison Crivelli

Un Air d'Apogée - Violet / Veolay

Aqua Vitae Forte Maison Francis Kurkdjian

Almaz - Kajal

Black Sea - Lorenzo Pazzaglia 

Smokey Jazz - Primera Perfumes 

Sixth Floor - XerJoff : عزیز دل 

Il Capriccio del Maestro - Nobile 1942 

Golden Dallah - XerJoff

مهربد مهربد
1402/11/24
در پاسخ به ایکاروس :

سلام. یکی از مشکلات هم اینجا و هم عطرگرام این هست که متن قابلیت کپی نداره. تقریبا بیش لز سیصد عطر رو معرفی کردم و توضیحات زباد و بعد گوگل کروم خودش رو رفرش کرد و بر باد رفت .

یکسری توضیحات دادم در خصوص اینکه کلایو کریستین ایکس ریفرموله شده و ارزش خرید بالایی نداره . که خودش ده ها جمله بود . 

بعد در مورد اینکه یک عطرباز که تعداد زیادی عطر رو به طور مستنر از کتگوری های مختلف داره تست میکنه نباید فعلا دست به خرید بزنه و در مورد تجربیات خودم نوشته بودم . 

بعد در مورد roadmap درست در عطربازی حدود چهل دقیقه تایپ کردم . که به طور خلاصه بایستی آگاه باشید که در طول عطربازی با سپمل های زیاد در یک بازه ی زمانی فشرده  ، شامه در وضعیت سیمپاتی میره و امکان مواجهه با سطح خوشایند عطرها برای فرد بیشتر و در نتیجه رئالیتی کاهش پیدا میکنه و بهتره دست به خرید نزنه. در خصوص اینکه چگونه شامه رو بالانس نگه داشت و عطرهایی که اینکار رو میکنن حدودا یک ساعت و نیم تایپ کردم و بیش از صد عطر رو معرفی کردم. بعد در خصوص اینکه چگونه شامه رو می بایست دچار تولرنس نکرد و چگونه حجم دریافت نت ها و تفکیک شون رو بیشتر کرد حدودا شصت عطر معرفی کردم. و بعد هم در خصوص اینکه کِی نوبت چه کتگوری هست بترتیب ..

بعد لیست بهترین های ۲۰۲۳ رو برای عطربازهای مختلف برای ارتقا شامه نوشته بودم. 

نمیدونم کِی دوباره فرصت کنم اما به شما توصیه میکنم حتما سراغ ایکس نرید . لااقل نه تا عطرهایی که من فکر میکنم مناسب ذایقه تون و تا حدی استایلی که من در تصویر میبینم  هست رو تست نکردید : 

Musc Des Sables - Les Indemodables

Hylnds - Spirit of the Glen

Vanille Havane -Les Indemodables

Symphonie - La Manufacture 

Nocturna - Royal Crown 

Shooting Stars - Uden- XerJoff

Amber Kiso - D.S. & Durga

Triumph Of Bacchus Argos 

Roja Parfums Pierre de Velay No. 1  

Sospiro Vibrato

Torino 21 & 22 - Xerjoff

God of Fire- Stéphane Humbert Luca

- beyond the Wall- Gritti

number 71 2022 Edition - Widian

Tero- Nishan

Velvet Collection-  Liwa Widian

Zaya - Parfums d'Elma

Yaringa - Parfums d'Elma

Sweet Temptation - Parfums d'Elma

Dark Desire - Parfums d'Elma

Falcon Leather - Matière Premièr

- Gris Charnelbdk Parfums

Collection Extraordinaire - Orchidée Vanille- Van Cleef & Arpel

Black Tie - Celine

Agneta - Eight & Bob

Roja bespoke 5 and 25 

Papilio - Puredistance

Red Shield - Orlov

Oud Maracujá - Maison Crivelli

Un Air d'Apogée - Violet / Veolay

Aqua Vitae Forte Maison Francis Kurkdjian

Almaz - Kajal

Black Sea - Lorenzo Pazzaglia 

Smokey Jazz - Primera Perfumes 

Sixth Floor - XerJoff : عزیز دل 

Il Capriccio del Maestro - Nobile 1942 

Golden Dallah - XerJoff

ایکاروس عزیز،درود و عرض ادب خدمت شما

بی نهایت سپاسگزارم ازتون بابت کارهایی که معرفی فرمودید و قطعا همگی رو تو برنامه تست میزارم.اتفاقا میخواستم دکانت عطرهای لورنزو و گریس چارنل رو تهیه کنم و حالا که میبینم شما هم کیفیتشون رو تایید میکنید،حتما همین امروز دکانتشون رو تهیه میکنم.

از بین کارهای کلایو کریستین کدومشون رو بهم پیشنهاد میدید؟

۱۸۷۲،گورماند اورینتال،جامپ اپ اند کیس می هدونیستیک و ارت دکو سایپرس رو تا به امروز تست داشتم و فقط ارت دکو سایپرس چشممو گرفت

در پاسخ به مهربد :

ایکاروس عزیز،درود و عرض ادب خدمت شما

بی نهایت سپاسگزارم ازتون بابت کارهایی که معرفی فرمودید و قطعا همگی رو تو برنامه تست میزارم.اتفاقا میخواستم دکانت عطرهای لورنزو و گریس چارنل رو تهیه کنم و حالا که میبینم شما هم کیفیتشون رو تایید میکنید،حتما همین امروز دکانتشون رو تهیه میکنم.

از بین کارهای کلایو کریستین کدومشون رو بهم پیشنهاد میدید؟

۱۸۷۲،گورماند اورینتال،جامپ اپ اند کیس می هدونیستیک و ارت دکو سایپرس رو تا به امروز تست داشتم و فقط ارت دکو سایپرس چشممو گرفت

سلام. 

بلوند امبر یکی از معدود عطرهای بلایند بای قطعی برای هر فردی با هر دیدگاه، ذائقه و کارکردی از عطر هست‌ . 

هدونیستیک شاید به سبب وجهه ی فلورال-فرویتیش درصد کمی از افراد -آقایون - رو  کاور نکنه. ولی برای قشر زیادی اون هم یک خرید قطعی هست برای کس یکه با فلورال مشکلی نداره.. متاسفانه افشانه ی کلایو بیش از حد معمول اسپری میکنه و تا چشم بهم بزنید عطر به پایان میرسه‌ . توصیه میکنم بلوند امبر رو هم تست کنید. تست بعدی امبر وود از لاین آرت دکو در همین برند  هست. 

در نهایت فکر میکنم سیپرس یک دکانت ۵ میل برای هرزگاه بوییدن و نوازش شامه کفایت میکنه. 

شما حوالی bespoke های روژا ، کارهای دلمار و ویدین حرکت کنید برای خرید . برای تقویت و ارضای کنجکاوی در عطربازی متناسب با ذائقه تون ، اطراف ِ لاین Kemi زرجف  باشید و کمی از ترنزی ها هم فاصله بگیرید . 

مهربد مهربد
1402/11/24
در پاسخ به ایکاروس :

سلام. 

بلوند امبر یکی از معدود عطرهای بلایند بای قطعی برای هر فردی با هر دیدگاه، ذائقه و کارکردی از عطر هست‌ . 

هدونیستیک شاید به سبب وجهه ی فلورال-فرویتیش درصد کمی از افراد -آقایون - رو  کاور نکنه. ولی برای قشر زیادی اون هم یک خرید قطعی هست برای کس یکه با فلورال مشکلی نداره.. متاسفانه افشانه ی کلایو بیش از حد معمول اسپری میکنه و تا چشم بهم بزنید عطر به پایان میرسه‌ . توصیه میکنم بلوند امبر رو هم تست کنید. تست بعدی امبر وود از لاین آرت دکو در همین برند  هست. 

در نهایت فکر میکنم سیپرس یک دکانت ۵ میل برای هرزگاه بوییدن و نوازش شامه کفایت میکنه. 

شما حوالی bespoke های روژا ، کارهای دلمار و ویدین حرکت کنید برای خرید . برای تقویت و ارضای کنجکاوی در عطربازی متناسب با ذائقه تون ، اطراف ِ لاین Kemi زرجف  باشید و کمی از ترنزی ها هم فاصله بگیرید . 

ایکاروس عزیز‌ ارادتمندم.

بسیار عالی پس اگر فرصت تست این کارها برام فراهم نشد بلوند امبر رو به عنوان اولین کار از کلایو کریستین بلایند بای میکنم.

بسیار سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید و کارها و برندهایی که معرفی کردید.قطعا همگی رو تو برنامه تست میزارم

بازم ممنونم ازتون

حسین حسین
1402/11/28

سلام اگه قیمتی که داری بیشتر از ۳۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی هست بدون شک خریداری کن، موفق باشی

مهربد مهربد
1402/12/05
در پاسخ به حسین :

سلام اگه قیمتی که داری بیشتر از ۳۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی هست بدون شک خریداری کن، موفق باشی

سلام

ممنونم ازتون❤️

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟