ماری ماری
10
1402/11/04

عطر دونفره

سلام به دوستای خوشتیپ و خوشبو. دنبال ی عطری هستم که دونفره باشه. مثلا وقتی توی بهار یا تابستون میری کافه خیلی شلوغش نکنه و درحدی باشه که اونی که اون طرف میز نشسته حسش کنه و بوش بکشه و با بوکردنش حالش خوب شه.😉 واسه روزای گرم 

مهربد مهربد
1402/11/04

درود و ارادت

این حس ارامش بخش بودن رو شدیدا داخل دام روزا لیکوییدز ایمجینر حس کردم.طبعش هم معتدله ولی قابلیت استفاده تو گرمای خیلی زیاد رو نداره.به نظرم میشه حتی در شب های خرداد و تیر هم ازش استفاده کرد.

ماری ماری
1402/11/04
در پاسخ به مهربد :

درود و ارادت

این حس ارامش بخش بودن رو شدیدا داخل دام روزا لیکوییدز ایمجینر حس کردم.طبعش هم معتدله ولی قابلیت استفاده تو گرمای خیلی زیاد رو نداره.به نظرم میشه حتی در شب های خرداد و تیر هم ازش استفاده کرد.

ممنونم آقا مهربد. راستش رفتم نگاه انداختم و ریویوی شما هم خوندم و وسوسه شدم تستش کنم. دکانتش رو میتونم از جایی تهیه کنم؟

ماری ماری
1402/11/04

خیلی ممنونم از پیشنهاداتتون 

ماری ماری
1402/11/04
در پاسخ به دانیال :

با توجه به نمره پخش بوش آره. بشدت دونفره هست 😁

دانیال دانیال
1402/11/04
در پاسخ به ماری :

با توجه به نمره پخش بوش آره. بشدت دونفره هست 😁

اثر کرکچیانه...  دست کم نگیرش

ماری ماری
1402/11/04
در پاسخ به دانیال :

اثر کرکچیانه...  دست کم نگیرش

از نظر عطار و نت‌های تشکیل‌دهنده که بشدت وسوسه‌انگیزه 

مهربد مهربد
1402/11/05
در پاسخ به ماری :

ممنونم آقا مهربد. راستش رفتم نگاه انداختم و ریویوی شما هم خوندم و وسوسه شدم تستش کنم. دکانتش رو میتونم از جایی تهیه کنم؟

ارادتمندم دوست خوبم

دام روزا خیلی داخل ایران ناشناسه.قبلا دکانتشو ع.ط.ر چ.ی داشت ولی نمیدونم الان داره یا نه

راستی اگر قصد تهیه باتل کامل این کارو داشتید حتما تسترشو تهیه کنید چرا که حدود ۲ میلیون از هاردباکس ارزونتره

ماری ماری
1402/11/05
در پاسخ به مهربد :

ارادتمندم دوست خوبم

دام روزا خیلی داخل ایران ناشناسه.قبلا دکانتشو ع.ط.ر چ.ی داشت ولی نمیدونم الان داره یا نه

راستی اگر قصد تهیه باتل کامل این کارو داشتید حتما تسترشو تهیه کنید چرا که حدود ۲ میلیون از هاردباکس ارزونتره

ممنونم از راهنماییتون 😍

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟