ماندگار کردن عطر

دوستان عزیز سلام تجربه خودم رو برای بیشتر کردن پخش وماندگاری هر رایحه ای که دوست دارید براتون مینویسم. برای ماندگاری بادی اسپلاش بعد از دوش ومام زیربغل و اسپری کردن عطر از فاصله خیلی نزدیک روی لباس بسیار مفید است. اگر عینا لوازمی که قیدشد ازهمان برند پیدانکردید میتونید روایح مشابه از برند دیگر انتخاب کنید. برای پخش بهتر اسپری همان عطر را تهیه وهمراه ادکلن استفاده کنید و فراموش نکنید زدن چند پاف روی موها پخش رو چندین برابر میکنه. بعد از اصلاح صورت افترشیو همان برند یا رایحه درپخش کمک شایانی میکنه. خصوصا دوستانی که از یک رایحه همیشه استفاده میکنند تهیه اینها واستفاده ازشون به روشی که گفتم بسیار کمک میکنه. شادوخوشبو باشید دوستان

سلام جناب سخی عزیز

مطلب جالبی بود، راستش چندبتر امتحان کردم قبلا.

منتها یک چیزی، مثلا ما اسپری اونتوس ایرانی بزنیم، طبیعتا با اونتوس اصلی فرق میکنه، به نظرتون تغییرش نمیده؟

در پاسخ به علیرضا ر :

سلام جناب سخی عزیز

مطلب جالبی بود، راستش چندبتر امتحان کردم قبلا.

منتها یک چیزی، مثلا ما اسپری اونتوس ایرانی بزنیم، طبیعتا با اونتوس اصلی فرق میکنه، به نظرتون تغییرش نمیده؟

سلام علیرضا جان

البته من با اسپری زیاد جور نیستم !

بندرت اسپری میخرم و ایتفاده میکنم ، مگر اینکه اسپری ای با کیفیت باشه .

و خیر . اگر از دیگر محصولاتی که نام بردم استفاده کنید پخش عطر افزوده میشه بشرطی که ساخت همان برند باشد و رایحه نیز همان باشد و اتفاقا هدف ساخت آنها در همین راستا هست که قدرت رایحه اضافه شود و از تمامی ی نقاط بدن رایحه پخش و به طبع آن قدرت پخش و دریافت رایحه از سوی مخاطب افزوده شود .

کیفیت آنها بسیار مهم است و طبیعی ست که محصولات کم کیفیت در کیفیت مطلوب پخش و دریافت و حتی جنس رایحه تاثرگذار است .

در پاسخ به کامبیز سخی :

سلام علیرضا جان

البته من با اسپری زیاد جور نیستم !

بندرت اسپری میخرم و ایتفاده میکنم ، مگر اینکه اسپری ای با کیفیت باشه .

و خیر . اگر از دیگر محصولاتی که نام بردم استفاده کنید پخش عطر افزوده میشه بشرطی که ساخت همان برند باشد و رایحه نیز همان باشد و اتفاقا هدف ساخت آنها در همین راستا هست که قدرت رایحه اضافه شود و از تمامی ی نقاط بدن رایحه پخش و به طبع آن قدرت پخش و دریافت رایحه از سوی مخاطب افزوده شود .

کیفیت آنها بسیار مهم است و طبیعی ست که محصولات کم کیفیت در کیفیت مطلوب پخش و دریافت و حتی جنس رایحه تاثرگذار است .

درسته.

متاسفانه فکر نمیکنم اسپری یا مام اورجینال پیدا بشه.

فقط فکر میکنم ساواج دیور هست که یک پک داره و یک ژل شتسشو (که کاربردش رو نمیدونم!) داره.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟