انتخاب بین لیرا،ایتالیکا و داما بیانکا

سلام بین سه عطر کازاموراتی لیرا،ایتالیکا و داما بیانکا کدوم یکی شیرینیش ملایم تره؟برای استفادع زمستون و پاییز میخوام و دوست دارم یکم فضای عطر خاص باشع و مثل بیشتر عطرا گلی و تنذ و خیلی شیرین نباشه. میشه راهنمایی کنین؟

Sama Sama
1402/09/25

سلام دوست عزیز.ایتالیکا و لیرا که زیادی شیرین هستن.مخصوصاً ایتالیکا.ولی به نظر من شیرینی آزار دهنده نداره و بوی زعفران و کارامل آدمو دیوونه میکنه از بس خوشمزس.لیرا هم که انگار کیک پرتقال و وانیله.داما بیانکارو کلاً از رایحش خبر ندارم

مهربد مهربد
1402/09/25

عرض ادب و احترام دوست خوبم

داما بیانکارو تست نداشتم اما در بین دو کار دیگه ای که فرمودید ایتالیکا شیرینی ملایمتری رو داره و قطعا انتخاب شخص من ایتالیکا خواهد بود

اگر به روایح گورماند علاقه دارید بهتون پیشنهاد میکنم خلطاط نایت و حیاتی از برند عطار کالکشن رو تست بفرمایید که قیمت بسیار منصفانه تری دارن

Sama Sama
1402/09/25

اصلاح میکنم ایتالیکا تافی داره لیرا کارامل🤭

در پاسخ به مهربد :

عرض ادب و احترام دوست خوبم

داما بیانکارو تست نداشتم اما در بین دو کار دیگه ای که فرمودید ایتالیکا شیرینی ملایمتری رو داره و قطعا انتخاب شخص من ایتالیکا خواهد بود

اگر به روایح گورماند علاقه دارید بهتون پیشنهاد میکنم خلطاط نایت و حیاتی از برند عطار کالکشن رو تست بفرمایید که قیمت بسیار منصفانه تری دارن

سلام خیلی ممنونم از پیشنهادتون

در پاسخ به Sama :

اصلاح میکنم ایتالیکا تافی داره لیرا کارامل🤭

سلام خیلیی ممنونم لطف کردین

Sama Sama
1402/09/26
در پاسخ به مهسا ریاحی :

سلام خیلیی ممنونم لطف کردین

🌹

آرامیس آرامیس
1402/09/27

بستگی به سلیقه تون داره لیرا خیلی شیرینه ، داما بیانکا وانیلیه ولی لطیف و نرم و عطر شیکیه و به نسبت لیرا کمتر شناخته شده و در نتیجه خاص تره ، عطر سوم و تست نکردم اما من داما بیانکا رو اگر قرار بود خودم بخرم انتخاب میکردم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟