سلام راهنمایی ام کنید ♡

سلام عصر تون بخیر .

حسین هستم ، بیست سالمه . 

از نظر شخصیتی ؛ درونگرام و خیلی راحت با کسی ارتباط نمیگیرم ، بقیه فکر می کنن که من 'مغرورم' اما اصلا این طور نیست (: 

خیلی آدم پر تحرکی نیستم ، خیلی بگو بخند نمی کنم . 

بیشتر لباس هایی با رنگ های تیره تنم می کنم . 

همین طور عطر های خنک و تلخ رو خیلی دوست دارم ، گاهی تو فصول سرد (خیلی کم) عطر های شیرین رو هم امتحان می کنم .

خواهشمندم اگر کسانی که این کامنت رو می خونن و می تونن با تجربه شون راهنمایی ام کنن ، چند عطر در بازه قیمتی کمتر از سه میلیون بهم معرفی کنن ، که متناسب با چیزهایی که گفتم باشن .

پیشاپیش مچکرم ♡

سلام حسین جان. به لطافه خالد و خنجر از همین برند نگاهی داشته باش. تو کارای اروپاییی هم مونت بلنک لجند نایت لجند رد لالیک وایت این بلک کارای خوبین

دانیال دانیال
1402/09/16

سلام این رو یک تست بزنم، فکر کنم خوشحالت می‌کنه ...

Momentum Unbreakable Eau de Parfum #بنتلی مومنتوم آنبریکبل ادو پرفیوم Momentum Unbreakable Eau de Parfum 

دوست عزیزم 

بدلیل اینکه نمیدونی عطر مورد پسندت چیه ؛ باید چند تا رو تست کنی 

یا با دکانت و یا با سمپل 

اگر هم ماندگاری و پخش و حجم عطر برات مهم تره میتونی یه رسمی درباره کارهای شرکتی مثل لطافه و الحمبرا بزنی 

دوست عزیزم 

یا با دکانت و یا با سمپل 

اگر هم ماندگاری و پخش و حجم عطر برات مهم تره میتونی یه سرچی رباره کارهای شرکتی مثل لطافه و الحمبرا بزنی 

Mehdi alyari Mehdi alyari
1402/09/17

شما باید عطرهای عودی چرمی سنگین و دارک بزنی

در پاسخ به Perfumoholic :

مچکرم از شما 

در پاسخ به پارسا مقدم :

سلام حسین جان. به لطافه خالد و خنجر از همین برند نگاهی داشته باش. تو کارای اروپاییی هم مونت بلنک لجند نایت لجند رد لالیک وایت این بلک کارای خوبین

ممنونم ، حتما امتحان می کنم 

در پاسخ به دانیال :

سلام این رو یک تست بزنم، فکر کنم خوشحالت می‌کنه ...

Momentum Unbreakable Eau de Parfum #بنتلی مومنتوم آنبریکبل ادو پرفیوم Momentum Unbreakable Eau de Parfum 

مرسییییی🙏🏻

در پاسخ به محمد حسین وهابی :

دوست عزیزم 

یا با دکانت و یا با سمپل 

اگر هم ماندگاری و پخش و حجم عطر برات مهم تره میتونی یه رسمی درباره کارهای شرکتی مثل لطافه و الحمبرا بزنی 

حتما ، ممنونم از راهنماییتون 🙏🏻

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟