نحوه تشخیص اصالت عطر

با سلام و سپاس از عطر افشانی های عزیز، من تازه وارد جمع شما دوستان شدم و ازین بابت بسیار خوشحالم، لطفاً نحوه تشخیص عطر اصل از تقلبی رو برای من توضیح دهید، با تشکر از لطف شما

درود دوست عزیز ، خوش اومدین به جمع دوستانه عطرافشان

حقیقت تشخیص اصالت کار ساده ای نیست و اصلی ترین روش تست رایحه توسط فردی هست که قبلا با اون عطر زندگی کرده باشه. پیشنهاد همیشگی من به دوستام اینه که از جای کاملا معتبر تهیه کنند تا خیالشون بابت همه چیز راحت باشه و استرس بابت این مسائل و دیگر مسائل نداشته باشید.

اما به طور کلی یک سری چیزها هست که کمک میکنه . تمامی افرادی که صرفا تستر میفروشند و کالاهای انباکس یا بدون جعبه میفروشن همشون فیک فروش هستند . دقت کنید خود کلمه تستر باید برای شما نگرانی بیاره چون جاهای خیلی کمی هستند که تستر اصل رو میدن . به عنوان مثال برای مارلی ها به ازای خرید هر 12 عدد عطر ، یک عدد تستر دریافت میکنند . شما حساب کنید جایی که 1000 تا تستر مارلی گذاشته برا فروش و هنوز سایت هم ندارند نشون دهنده همه چیز هست  . کلماتی مانند تستر ترک ، لهستانی ، اماراتی درجه یک ، لوزی سوییس و ... همگی فیک هستند و برای سلامتی شما مضر

کالاهای انباکس هم به همین شکل هستند . مگر چقدر توی بار خراب میشه !!! خب بهشون بگین نحوه بار بریشون رو درست کنند تا اینقدر ضرر نکنند.

راجب قیمت تستر اصل اینو بدونید که تنها 10 الی 20 درصد ارزونتر از کار هست در جعبه های سفید یا مقوایی رنگ.

از ظاهر به نحوه سلفن ، کیفیت متریال شیشه و دیدن ویدیو های مقایسه ای فیک و اصل در یوتیوب بسیار کمک کننده هست . همچنین روی هر کالا میتونین قبلش در همین سایت بپرسید دوستان راهنمایی میکنیم .

در نهایت توصیه من اینه از جای معتبر و ثابت شده خریداری کنید و بخاطر یکم اختلاف قیمت اصالت عطر خودتون رو زیر سوال نبرید و به راحتی ازش استفاده کنید.

سلام خدمت شما دوست عزیز امیر محمد آقا، سپاس از پاسخ دهی ، لطف کردید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟