آنلاین شاپ معتبر

دوستان آیا آنلاین شاپ وزیری پرفی.. وم معتبره واسه خرید دستریز و دکانت؟ لطفا دوستانی که تجربه خرید داشتن کمکم کنن

ر...ی....ح...ا هست برای دکانت 

تعریف این رو من بیشتر شنیدم

سلام و احترام

ع..ط....ر...ا...م..ی..ن 

ر..ی...ح‌...ا

مهربد مهربد
1402/08/27

عرض ادب

بهترین جا همینجاست برای خرید سمپل

سمپل مزیتی نسبت به دکانت داره اینه که کاملا کلکسیونیه و میتونید بعدا تو ارشیوتون داشته باشید

آرامیس آرامیس
1402/08/27

سلام

من از دو سایت خرید میکنم 

ای را نوس

ر ی ح ا

اولی تنوعش کمتره اما همه اصل وعطر درست فرستادن

حدود پنجاه تا یا بیشتر دکانت از این سایت اول خریدم تا الان،

دومی تنوع بیشتری داره من تا الان حدود پنجاه شصت دکانت از دومی خرید داشتم اما دو تا بین این دکانتها گمونم اشتباه فرستادن نه که اصل نباشه اما مدل دیگه از همون عطر و فرستادن چون تقریبا روایح و میشناسم متوجه شدم عطر دیگه بوده ، اما هر دو تماما اصل میفرستن چند ساله خرید میکنم

در پاسخ به آرامیس :

سلام

من از دو سایت خرید میکنم 

ای را نوس

ر ی ح ا

اولی تنوعش کمتره اما همه اصل وعطر درست فرستادن

حدود پنجاه تا یا بیشتر دکانت از این سایت اول خریدم تا الان،

دومی تنوع بیشتری داره من تا الان حدود پنجاه شصت دکانت از دومی خرید داشتم اما دو تا بین این دکانتها گمونم اشتباه فرستادن نه که اصل نباشه اما مدل دیگه از همون عطر و فرستادن چون تقریبا روایح و میشناسم متوجه شدم عطر دیگه بوده ، اما هر دو تماما اصل میفرستن چند ساله خرید میکنم

ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید و به درستی راهنمایی کردید

سلام دوست گرامی

یک نکته حسب تجربه عرض میکنم خدمت شما که بسته به نوع انتخاب و سلیقه شما راهگشاست. مراقب باش و حذر کن از سایت های مختلف فروش عطر و دکانت که عموما تقلبی هستند.

اگر می‌خواهی سمپل و نه دکانت تهیه کنی هیچ جا بهتر از عطرافشان نیست.

اگر می‌خواهی دکانت عطرهای نیش تهیه کنی: ت...ی..ا..م..ی..ت..و

اگر قصدت دکانت عطرهای دیزاینری است: با اولویت ع..ط...ر...آ...م..ی...ن که خودشان فروشگاه هم دارند و دومی ر..ی..ح...ا   گرچه مزیت سایت اول این است که دکانت در حجم های یک میل تا ده و پانزده میل دارد و اما دومی از پنج میل شروع می‌شود. البته بنده خودم مخالف تهیه دکانت بیش از دو یا سه میل هستم.

در پاسخ به احسان شکیب نژاد :

سلام دوست گرامی

یک نکته حسب تجربه عرض میکنم خدمت شما که بسته به نوع انتخاب و سلیقه شما راهگشاست. مراقب باش و حذر کن از سایت های مختلف فروش عطر و دکانت که عموما تقلبی هستند.

اگر قصدت دکانت عطرهای دیزاینری است: با اولویت ع..ط...ر...آ...م..ی...ن که خودشان فروشگاه هم دارند و دومی ر..ی..ح...ا   گرچه مزیت سایت اول این است که دکانت در حجم های یک میل تا ده و پانزده میل دارد و اما دومی از پنج میل شروع می‌شود. البته بنده خودم مخالف تهیه دکانت بیش از دو یا سه میل هستم.

دم شما گرم خیلی کمک کننده بود عالی

در پاسخ به احسان شکیب نژاد :

سلام دوست گرامی

سلام وقت بخیر. دوست عزیز شما خودتون از سایت ع..ط..ر.. آ..م..ی..ن  دکانت خرید داشتید؟ آیا دکانت اصل فرستادن چون من این سایت رو بررسی کردم قیمت هاش خیلی پایین تر از بعضی از سایت هایی که دکانت میفروشن هستش مثل ر...ی...ح..ا یا خ..ل..ی..ف.ه..چ..ی و این برای من شک برانگیز بود

اگه کسی از این سایت خرید داشته ممنون میشم نظر بده

OMID .M OMID .M
1402/08/30
در پاسخ به PersianPerfume :

سلام وقت بخیر. دوست عزیز شما خودتون از سایت ع..ط..ر.. آ..م..ی..ن  دکانت خرید داشتید؟ آیا دکانت اصل فرستادن چون من این سایت رو بررسی کردم قیمت هاش خیلی پایین تر از بعضی از سایت هایی که دکانت میفروشن هستش مثل ر...ی...ح..ا یا خ..ل..ی..ف.ه..چ..ی و این برای من شک برانگیز بود

اگه کسی از این سایت خرید داشته ممنون میشم نظر بده

درود دوست عزیز من از این سایت  آ.م .ی .ن و پیج ایشون خرید کردم ..انسان خوبی هستند و قابل اعتماد هستند....عطرهای ایشون هم اورجینال هستند و با خیال راحت میشه خرید کرد

در پاسخ به OMID .M :

درود دوست عزیز من از این سایت  آ.م .ی .ن و پیج ایشون خرید کردم ..انسان خوبی هستند و قابل اعتماد هستند....عطرهای ایشون هم اورجینال هستند و با خیال راحت میشه خرید کرد

سپاس از شما

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟