arexo arexo
3
1402/08/12

چگونه عطر بپوشیم؟!

سلام و درود خدمت تمامی دوستان خوش‌بو و خوش‌پوش.
می‌خواستم یه پرسش بیسیک، اما بسیار مهم که اختلافات زیادی رو هم بین علمای این عرصه می‌شه درش شاهد بود به عمل بیارم.
تقریبا تمامی افراد عطربازی که بنده افتخار همراهیشون رو داشتم روش های مختلف و تحلیل‌های مختلفی رو در این مورد داشتن.
اصلا چگونه عطر بپوشیم؟ کدوم قسمت‌ها رو با عطر بپوشانیم؟ چند پاف مصرف کنیم؟ آیا به طور کل استفاده از هر عطری روی لباس، با توجه به این که بعضی دوستان معتقدند این کار می‌تونه موجب به تغییر رایحه بشه کار درستیه؟ چه قسمتایی از بدن باید پوشیده شه؟ و پرسش‌هایی از این قبیل.
پیشاپیش تشکر می‌کنم بابت همراهیتون.

با سلام و ارادت خدمت شما

من به شخصه از این روش استفاده میکنم و اصول خاصی هستش ... البته اینم بگم استفاده هر کس متفاوته و لزومی نداره شبیه هم باشه قانون خاصی هم نداره...

عطر های خنک : ۲ پاف راست و چپ گردن ، ۱ پاف پشت گردن ، ۲ پاف سمت راست سینه و شانه ، ۲ پاف سمت چپ سینه و شانه(توی هوای گرم که موندگاری کم میشه بعد از ۳ ساعت یا قبل از ورود به مکانی ، ۴ پاف تمدید )

عطر های گرم : ۲ پاف راست و چپ گردن ، ۱ پاف پشت گردن ، ۱ پاف راست ، ۱ پاف چپ

بهترین بازخورد میگیرید ... روی آستین دست ها هم بلامانع هستش که خودم زیاد استفاده نمیکنم

موفق باشید

مهربد مهربد
1402/08/12

درود دوست خوبم

به شخصه از اونجایی که دوست دارم عطرم پرفورمنس خوبی داشته باشه تقریبا ۱۰ پاف استفاده میکنم.چند پاف روی گردن و پایین گوش،یک پاف پشت گردن برای خط بوی بهتر و چند پاف روی لباس برای ماندگاری بالاتر

دانیال دانیال
1402/08/19

طبق نوع عطر و موقعیت مکانی و زمانی، هر جور که احساس میکنید راحتین و دیگران حتی الامکان اذیت نمی‌شن... خودتون رو در قید و بند فرمول نزارین.....

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟