masoud masoud
6
1402/07/26

راهنمایی

سلام خدمت دوستان گرامی ،اگه ممکنه راهنمایی کنید که هر گرم عطر دستریز چقدر فیکساتور باید بریزم.سپاس

با سلام و ارادت خدمت شما

به کل جمله تون از اول تا آخر اشتباس و مفهومی نداره ... خواهشن عطر های گرمی استفاده نکنید ...

masoud masoud
1402/07/26
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

به کل جمله تون از اول تا آخر اشتباس و مفهومی نداره ... خواهشن عطر های گرمی استفاده نکنید ...

با سپاس از جوابتون ،خب دوست گرامی بنده علاقه زیادی به ادکلن مفیستو کازاموراتی دارم ولی توانایی خریدش رو ندارم.مجبورم از عطر گرمی استفاده کنم.

ماری ماری
1402/07/26
در پاسخ به masoud :

با سپاس از جوابتون ،خب دوست گرامی بنده علاقه زیادی به ادکلن مفیستو کازاموراتی دارم ولی توانایی خریدش رو ندارم.مجبورم از عطر گرمی استفاده کنم.

آخه کیفیت رایحه خیلی مهمه. واقعا وقتی عطر گرمی میزنین حس خوبی بهتون دست میده؟ من خودمم خیلی از عطرها رو دوست دارم ولی در توانم نیست ولی اگه بخوام اسانسش رو بزنم واقعا حس بدی پیدا میکنم.از عطرهایی با قیمت مناسبتر ولی اورجینال انتخاب کنین خیلی بهتره

در پاسخ به masoud :

شما میتونید از آرماف کلاب د نویت سیاژ یا سیلاج استفاده کنید ، قیمتشم مناسبه

اما اگه کمتر از اون میخواید باز مشابه های اماراتی گزینه های بهتری هستن ...

(نسخه ع..ط..ر..س..ر..ا هم باز بهتره نسبت به عطر های گرمی و مترویی ... حداقل استاندارد ها و بهداشت و کیفیتش وضعیت بهتری داره)

به سلامتی خودتون اهمیت بدین ، موفق و سلامت باشید...

masoud masoud
1402/07/27
در پاسخ به ماری :

آخه کیفیت رایحه خیلی مهمه. واقعا وقتی عطر گرمی میزنین حس خوبی بهتون دست میده؟ من خودمم خیلی از عطرها رو دوست دارم ولی در توانم نیست ولی اگه بخوام اسانسش رو بزنم واقعا حس بدی پیدا میکنم.از عطرهایی با قیمت مناسبتر ولی اورجینال انتخاب کنین خیلی بهتره

سپاسگزارم 

masoud masoud
1402/07/27
در پاسخ به متین جعفری :

شما میتونید از آرماف کلاب د نویت سیاژ یا سیلاج استفاده کنید ، قیمتشم مناسبه

اما اگه کمتر از اون میخواید باز مشابه های اماراتی گزینه های بهتری هستن ...

(نسخه ع..ط..ر..س..ر..ا هم باز بهتره نسبت به عطر های گرمی و مترویی ... حداقل استاندارد ها و بهداشت و کیفیتش وضعیت بهتری داره)

به سلامتی خودتون اهمیت بدین ، موفق و سلامت باشید...

سپاس از جوابتون 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟