rajabi rajabi
3
1399/11/15

سلام.میخوام برا همسرم کادو بخرم عطر خوش بو 5میل کسی هست کمکم کنه

سلام .میخوام برا خانوم کادو بخرم عطر خوش بو5میل کسی هست کمکم کنه 

Maary Maary
1399/11/16

سلام سوالتون خیلی کلیه و اطلاعاتی ندادید که چجور عطری میخواید( گرم ، سرد، تلخ، شیرین و...) و برای چه سنی و چه قیمتی و عطرهای مورد علاقه شون از چه دسته ای هستند( گلی، خوراکی ، مرکباتی و...) و چندتا دستریز مدنظرتونه

Shaghayegh Shaghayegh
1399/11/16

سلام

خوشبو از نظر هر کس شاید متفاوت باشه... اینکه خانم شما گرم بیش تر میپسندند یا خنک ؟ شیرین یا تلخ؟ تا چه حد هزینه؟ 

اینکه مثلا تا الان بیش تر از چه عطرایی خوششون اومده؟

پنج میل یعنی یا دکانت یا مینیاتوری که مینیاتوری درسته ظاهر شکیلی داره برای هدیه اما شما بیش تر پول پکیجینگ و میپردازید و اگه دکانت همون میزان میل بگیرید کم تر در میاد!

حالا جدا از سلیقه ی خانم شما اگر بخوام چند تا عطر معرفی کنم که تقریبا بشه گفت کم ریسک باشه و همه پسند اینا رو میگم:

5bcdc07175e9c8i3dm_vNi_7M3-sogpxJ.jpg #باربری لندن زنانه Burberry London for Women  تاکید میکنم تاکید میکنم نسخه قدیم بگیرید به هیچ وجه نسخه جدید و نگیرید من گرفتم زمین تا آسمون فرق میکرد پس دادم.

5bcdc1cb1ab6eezLK_wdmtVCFeu92zp-U.jpg #کارولینا هررا گود گرل Good Girl  رایحه اش رسمی و گرم و جذابه

5bcdc0e4cfec1yEZ4LdDVx5PEGfFBgE3l.jpg #ورساچه اروس زنانه ادو پرفیوم Eros Pour Femme EDP 

5bcdc0869325fTttlfrt4PJ5RsN5Cyb17.jpg #تیری موگلر آلین ادو پرفیوم (تری ماگلر الین پارفوم) Alien EDP حتما حتما نسخه قدیم که مال تیری موگلره جدیدا موگلر زده رو جعبه اش نوشته موگلر اینو نگیرید باید تیری موگلر باشه.

5bcdc07be17fey2VrJOlZBQj-JD6B4F5r.jpg #ورساچه کریستال نویر ادو پرفیوم (مشکی) Crystal Noir EDP  تلخه و گرم

5bcdc379be5e4q3FNyiWQhFfUGKREcR4u.jpg #بولگاری گلدیا د رومان نایت Goldea The Roman Night  تقریبا معتدل تر

میدونید شاید دویست تا عطر به ذهنم میرسه که باید با مشخصاتی که شما میدید کم و کم تر شن تا بتونم بهتر کمک کنم.

In The Dark In The Dark
1399/11/18

سلام فکر کنم منظورتون از ۵ میل، ۵ میلیون بوده و نه ۵ میلی گرم؛ قاعدتا خانوما میتونن پیشنهادات بهتری بهتون بدن، اما من اگه بخوام بهتون پیشنهاد بدم با این اوصاف Delina Exlusif از مارلی میتونه گزینه خوبی باشه ...

یه عطر گلی (رز) و‌ میوه ای خیلی خانومانه و لطیف که یکم creamy و پودریه و پخش و ماندگاری و خط بوی بی نظیری داره. کاملا بی خطر واسه هدیه دادن.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟