Sama Sama
4
1402/07/22

پخش و ماندگاری کدوم بیشتره؟

سلام و خسته نباشید.دوستان عزیز لطفاً راهنمایی کنید بین هیپنوتیک پویزن ادوپرفیوم و هیپنوتیک پویزن ادوتویلت کدومش پخش و ماندگاریش بیشتره.میخوام تهیه کنم به زودی

هر دو رو از نظر رایحه تست کردم 

پیشاپیش ممنون از راهنمایی ها

Hypnotic Poison #دیور هیپنوتیک پویزن Hypnotic Poison 

با سلام و ارادت خدمت شما

به طور کلی خیلی توضیح داده شده ولی مختصر بهتون میگم راجب تمامی عطر ها

غلظت های مختلف عطر ها به ترتیب

کلن ، ادو کلن ، ادو تویلت ، ادو‌پرفیوم ، پرفیوم ، اکستراپرفیوم

از اول به آخر غلظت اسانس مورد استفاده عطر ها بیشتر میشه

هر چی غلظت کمتر باشه پخش بو بیشتر و ماندگاری کمتر ، و هر چی غلظت بیشتر باشه ، ماندگاری بیشتر و پخش بو کمتر

البته استثنا هم هست که به طور کلی بود این ها

راجب عطر شما هم خب ادو‌تویلت پخش بیشتر و ماندگاری کمتر... و ادو پرفیوم ماندگاری بیشتر و پخش کمتر

من خودم باشم همیشه ادو‌پرفیوم تهیه میکنم طبق سلیقه ام...

به نظر من ادو پرفیوم ...

موفق باشید

Sama Sama
1402/07/22
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

به طور کلی خیلی توضیح داده شده ولی مختصر بهتون میگم راجب تمامی عطر ها

غلظت های مختلف عطر ها به ترتیب

کلن ، ادو کلن ، ادو تویلت ، ادو‌پرفیوم ، پرفیوم ، اکستراپرفیوم

از اول به آخر غلظت اسانس مورد استفاده عطر ها بیشتر میشه

هر چی غلظت کمتر باشه پخش بو بیشتر و ماندگاری کمتر ، و هر چی غلظت بیشتر باشه ، ماندگاری بیشتر و پخش بو کمتر

البته استثنا هم هست که به طور کلی بود این ها

راجب عطر شما هم خب ادو‌تویلت پخش بیشتر و ماندگاری کمتر... و ادو پرفیوم ماندگاری بیشتر و پخش کمتر

من خودم باشم همیشه ادو‌پرفیوم تهیه میکنم طبق سلیقه ام...

به نظر من ادو پرفیوم ...

موفق باشید

ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیح خوبتون.پس ادوپرفیوم رو تهیه میکنم

درود بر شما...

شما رایحه هر دو رو تست کردید و بهتر است عملکرد رو هم شخصا تست بفرمایید و به هیچ عنوان در خصوص عملکرد عطرها به نظر دیگران توجه نکنید.

مقوله ی پخش و ماندگاری در عطرها درست مثل اثر انگشت منحصر به فرد هست و به علل متخلف از جمله، محل زندگی (دما، رطوبت،...)، رنگ پوست، جنس پوست (نرمال، چرب،...)، شیمی پوست، میزان تعریق و عوامل متعدد دیگر بستگی دارد، حتی قرار گرفتن در شرایط روحی-روانی مختلف میتونه روی رایحه و عملکرد عطرها تاثیرگذار باشه

جدا از بچ کدهای مختلف و سالهای مختلف تولید یک عطر که ممکنه توی هر سال دستخوش تغیرات رایحه ای-عملکردی شده باشن تمامی این عوامل نیز دخیل هستند

پس اگر من نوعی گفتم عطر x پخش و ماندگاری غول آسا داره یا عطر Y عطر ضعیفی هست، شما اصلا اکتفا نکنید و شخصا روی پوست (تمیز) خودتون عملکرد رو بسنجید.

Sama Sama
1402/07/23
در پاسخ به دهناد ساسان فر :

درود بر شما...

شما رایحه هر دو رو تست کردید و بهتر است عملکرد رو هم شخصا تست بفرمایید و به هیچ عنوان در خصوص عملکرد عطرها به نظر دیگران توجه نکنید.

مقوله ی پخش و ماندگاری در عطرها درست مثل اثر انگشت منحصر به فرد هست و به علل متخلف از جمله، محل زندگی (دما، رطوبت،...)، رنگ پوست، جنس پوست (نرمال، چرب،...)، شیمی پوست، میزان تعریق و عوامل متعدد دیگر بستگی دارد، حتی قرار گرفتن در شرایط روحی-روانی مختلف میتونه روی رایحه و عملکرد عطرها تاثیرگذار باشه

جدا از بچ کدهای مختلف و سالهای مختلف تولید یک عطر که ممکنه توی هر سال دستخوش تغیرات رایحه ای-عملکردی شده باشن تمامی این عوامل نیز دخیل هستند

پس اگر من نوعی گفتم عطر x پخش و ماندگاری غول آسا داره یا عطر Y عطر ضعیفی هست، شما اصلا اکتفا نکنید و شخصا روی پوست (تمیز) خودتون عملکرد رو بسنجید.

ممنون از راهنماییتون.بله صحیح میفرمایید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟