Iman Iman
7
1399/11/15

دستریز

دوستان سروران گرامی ضمن عرض سلام و عرض ادب خواستم بپرسم چجوری دستريزهاتون رو پر میکنید؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید...

سلام منظورتون اگر چگونگی تهیه دست ریز از عطره من با اسپری کردن داخل شیشه های کوچیک یه حجم خاصی رو همیشه همراهم میبرم

Iman Iman
1399/11/16
در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام منظورتون اگر چگونگی تهیه دست ریز از عطره من با اسپری کردن داخل شیشه های کوچیک یه حجم خاصی رو همیشه همراهم میبرم

با سلام و احترام خدمت دوست با تجربه و علاقه مند جناب آقای امیر محمد عزیز.

آخه با اسپری کردن در شیشه کوچک دستريز، خیلی از عطر تلف نمبشه؟! مخصوصا بعضی عطرها مثل خانواده موگلر که که دهانه افشانه توی پک عطر هست. از پاسخگویی تون بینهایت سپاسگزارم... 

Shaghayegh Shaghayegh
1399/11/16

سلام

من خودم سرنگ خریدم با استفاده ازون و خیلی هم راضی ام... افشانه کردن گاهی باعث میشه نت ابتدایی از بین بره...

سرنگ و امتحان کنید اولش یه کم سخته ولی عادت میکنید.

درود ایمان جان ارادت دارم

والا نه هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط بهتره دهانه ظرف یا عطردانی که تهیه کردین پهن باشه یکم . برای کارای انجل موگلر هم من تست کردم هیچ مشکلی نبود باید دهانه ظرف رو قشنگ بچسبونید به محل اسپری و زاویه رو تنظیم کنید که راحت بتونین انجام بدین . ممکنه بار اول یکم سختتون باشه ولی خوب میشه با یکی دوبار تست . من دیدم که توی اروپا هم از همین روش در جاهای معتبر برای تهیه دست ریز و فروش اون استفاده میکنند و اسپری میکنند . تنها هدر رفتنی ای که ممکنه داشته باشه این روش واسه عطراییه که خیلی پودر میکنن و اونجور یکم هدر میره که اگر عطر خیلی دیدین هدر میره سریه والف رو بردارید یه سرنگی که بهش بخوره رو بزنید بهش و هر چند سی سی نیاز دارین بکشید بالا . منتهی این روش یکم سخته و لوله ها فرق میکنن و فقط واسه همون شرایط خاص که خیلی پودر میکنه ممکنه به کار بیاد ولی من ترجیح میدم اگر عطرم خیلی پودر میکنه همراه داشته باشمش تا اون سختی ها.

Iman Iman
1399/11/16
در پاسخ به Shaghayegh :

سلام

من خودم سرنگ خریدم با استفاده ازون و خیلی هم راضی ام... افشانه کردن گاهی باعث میشه نت ابتدایی از بین بره...

سلام. بینهایت سپاسگزارم سرکار خانم شقایق

Iman Iman
1399/11/16
در پاسخ به Amir Mohammad :

درود ایمان جان ارادت دارم

والا نه هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط بهتره دهانه ظرف یا عطردانی که تهیه کردین پهن باشه یکم . برای کارای انجل موگلر هم من تست کردم هیچ مشکلی نبود باید دهانه ظرف رو قشنگ بچسبونید به محل اسپری و زاویه رو تنظیم کنید که راحت بتونین انجام بدین . ممکنه بار اول یکم سختتون باشه ولی خوب میشه با یکی دوبار تست . من دیدم که توی اروپا هم از همین روش در جاهای معتبر برای تهیه دست ریز و فروش اون استفاده میکنند و اسپری میکنند . تنها هدر رفتنی ای که ممکنه داشته باشه این روش واسه عطراییه که خیلی پودر میکنن و اونجور یکم هدر میره که اگر عطر خیلی دیدین هدر میره سریه والف رو بردارید یه سرنگی که بهش بخوره رو بزنید بهش و هر چند سی سی نیاز دارین بکشید بالا . منتهی این روش یکم سخته و لوله ها فرق میکنن و فقط واسه همون شرایط خاص که خیلی پودر میکنه ممکنه به کار بیاد ولی من ترجیح میدم اگر عطرم خیلی پودر میکنه همراه داشته باشمش تا اون سختی ها.

بسیار ممنونم از راهنمایی تون جناب امیر محمد عزیز...

پارسی پارسی
1400/03/15
در پاسخ به Shaghayegh :

سلام

درود بر شما شقایق خانم

سرنگ خاصی تهیه کردید یا از همین سرنگهای پلاستیکی که در داروخانه ها می فروشند؟

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟