ali dehghan ali dehghan
5
1399/11/14

جرات زدن کدوم عطررو ندارید!!؟

سلام دوستان.کدوم عطررو اصلا حاضر به استفادش نیستید به خاطره بازخوردهایه بدی که ممکنه براتون داشته باشه(منظورم این نیست که خودتون بدتون بیاد از اون عطر)

خودم <هیچ دستی نیست مرا نوازش کند> از اونوم .تحته هیییییچ شرایطی!!!!حتی جراته اسپری کردن به دسته خودمم ندارم!!!!!:))))

هارد لدر از ال ام پافومز

اپوس 11 از آمواج

مازولاری لویی

رد هوبا زرجوف

دیور عود اصپهان

ali dehghan ali dehghan
1399/11/15
در پاسخ به Amir Mohammad :

مازولاری لویی

رد هوبا زرجوف

دیور عود اصپهان

خیلی جالبه  من اولین بار که رد هوبارو زدم چندین بازخورده مثبت دریافت کردم هم از دختر هم از پسر و تقریبا همشون گفتن بویه یونیک و دلنشینی داره!!اون عطرو باید نیم ساعت قبل از ظاهرشدن تو جمع بزنید

در پاسخ به ali dehghan :

خیلی جالبه  من اولین بار که رد هوبارو زدم چندین بازخورده مثبت دریافت کردم هم از دختر هم از پسر و تقریبا همشون گفتن بویه یونیک و دلنشینی داره!!اون عطرو باید نیم ساعت قبل از ظاهرشدن تو جمع بزنید

3 بار تستش کردم دیگه جرئت ندارم بزنمش . مخصوصا توی هوای خشک خیلی بد خودشو نشون میده.

ali dehghan ali dehghan
1399/11/16
در پاسخ به Amir Mohammad :

3 بار تستش کردم دیگه جرئت ندارم بزنمش . مخصوصا توی هوای خشک خیلی بد خودشو نشون میده.

خیلی بویه عجیبی داره واقعا:)))بویه موندگی یه مدله شیرینیه میوه ای میده انگار!!!:) ولی ازون دسته عطراس که اگه با فاصله و رو تنه بقیه بو کنید بویه خوبی داره

در پاسخ به ali dehghan :

خیلی بویه عجیبی داره واقعا:)))بویه موندگی یه مدله شیرینیه میوه ای میده انگار!!!:) ولی ازون دسته عطراس که اگه با فاصله و رو تنه بقیه بو کنید بویه خوبی داره

دقیقا!! بوی میوه و شیرینی مونده میده . آره از دور خوبه ولی زجرکش میشم خودم که 😄

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟