کلاب د نویت آرماف یا عطر گرمی اونتوس لوزی

دوستان من 17 میلیون ندارم که نسخه اورجینال اونتوس رو بخرم. حالا موندم کلاب د نویت آرماف نسخه edpرو بخرم یا عطر گرمی اونتوس مارک لوزی به همراه فیکساتور

از نظر پرفورمنس که قطعا عطر گرمی یه سر و گردن از کلاب د نویت بالاتره  فقط موندم از نظر شباهت رایحه به نسخه اصلی کدومش بهتره  دوستانی که تست داشتن لطفا بدون تعصب کمکم کنن ممنون میشم. آقا ندیییرَم 17 میلیون نَدیییرَم بیاید بجوریدم 

مهربد مهربد
1402/07/12

درود

بهتون پیشنهاد میکنم شاهین از برند لطافه رو تست کنید

شباهت رایحه به کرید اونتوس خیلی خوبه از لحاظ پخش بو و ماندگاری حتی از کرید اورجینال بهتر عمل میکنه.هرچند اون ظرافت و هنرمندی کرید اونتوس رو نداره ولی نسبت به قیمت منصفانش میتونه انتخاب خوبی باشه کلاب د نایت رو تست نداشتم اما با توجه به چیزایی که از دوستان شنیدم کیفیت رایحه به شدت نسبت به قبل افت کرده و اون ارزش خرید سابق رو نداره

با ارزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز

دانیال دانیال
1402/07/12

بازم آرماف بهتره ....

با سلام و ارادت خدمت شما

لطفا سمت عطر های گرمی نرید ، ظلم بزرگی یه خودتون میکنید...

قطعا کلاب د نویت اینتنس گزینه بهتری هستش

من به شما نسخه ۱۵۰ میل پارفوم رو پیشنهاد میدم یا لیمیتد ادیشن

نسخه ۲۰۰ میل ادو پرفیوم هم بد نیست ولی چون هم قیمت هستن گزینه های بالا خیلی بهتره

با احترام به دوست عزیزمون مهربد خان اصلا سمت شاهین لطافه نرید که پشیمون میشید(اونتوسی که گندیده باشه میشه شاهین) من نمیدونم چرا بعضی ها میگن شباهت هستش...

مشابه اونتوس فقط آرماف و بس...

موفق باشید

سلام بنظر من اسانس گرید تاپ لوزی خیلی بهتره بشرطی که از جای مطمئن بخری و با درصد مناسب با فیکس میکسش کنی.

دانیال دانیال
1402/07/13

مخالف خرید مشابه هستم، مخالف نظر شما هم هستم! مشابه های بهتر از این که فرمودی هست...

Hacivat #نیشان هسیوات Hacivat 

Explorer #مون بلان اکسپلورر Explorer 

Cedrat Boise #مانسرا سدرات بویسه (سدرات بویز) Cedrat Boise 

دانیال دانیال
1402/07/13

اگر بازم کمتر میخوای خرج کنی این دو هم هستند...ولی سمت گرمی نرو  

Al Dur Al Maknoon Silver #لطافه ال دور المکنون سیلور Al Dur Al Maknoon Silver 

Qaed Al Fursan #لطافه قاید ال فرسان Qaed Al Fursan 

در پاسخ به دانیال :

اگر بازم کمتر میخوای خرج کنی این دو هم هستند...ولی سمت گرمی نرو  

Al Dur Al Maknoon Silver #لطافه ال دور المکنون سیلور Al Dur Al Maknoon Silver 

Qaed Al Fursan #لطافه قاید ال فرسان Qaed Al Fursan 

آقا دانیال عزیز من قبل تر راجع به عطر انکلیو امواژ ازتون مشورت گرفتم. 

من با اون طرفی که عطر گرمی رو با فیکساتور میکس میکنه صحبت کردم و ایشون گفتن رایحه 85 تا 90 درصد شباهت داره به نسخه اورجینال اونتوس و همچنین ماندگاری و پخش بوی عطرهای گرمی واقعا غوغاست. از طرفی هم خب دیگه همه میدونیم مشابه های اونتوس یک جای کارشون میلنگه یا رایحه شباهت آنچنانی به اونتوس اورجینال نداره یا پرفورمنسشون انقدر افتضاحه که فقط خودمون متوجه اون عطر میشیم. حالا میخواستم دلیل مخالفت شما رو با عطر گرمی بپرسم.من شنیدم عطر های گرمی اگه درصد بالایی از اسانس استفاده بشه، هم به ریه آسیب میزنه هم به محیط زیست. اگه درصد کمی اسانس استفاده بشه و مابقیش فیکساتور باشه باز هم بنظرتون مشکلی هست؟ 

در پاسخ به میثم معین خیاط :

سلام بنظر من اسانس گرید تاپ لوزی خیلی بهتره بشرطی که از جای مطمئن بخری و با درصد مناسب با فیکس میکسش کنی.

منظورتون از درصد مناسب در یک شیشه 100 میل چقدر اسانس و چقدر فیکساتور هست؟ 

دانیال دانیال
1402/07/13
در پاسخ به عطر باز نو پا :

آقا دانیال عزیز من قبل تر راجع به عطر انکلیو امواژ ازتون مشورت گرفتم. 

من با اون طرفی که عطر گرمی رو با فیکساتور میکس میکنه صحبت کردم و ایشون گفتن رایحه 85 تا 90 درصد شباهت داره به نسخه اورجینال اونتوس و همچنین ماندگاری و پخش بوی عطرهای گرمی واقعا غوغاست. از طرفی هم خب دیگه همه میدونیم مشابه های اونتوس یک جای کارشون میلنگه یا رایحه شباهت آنچنانی به اونتوس اورجینال نداره یا پرفورمنسشون انقدر افتضاحه که فقط خودمون متوجه اون عطر میشیم. حالا میخواستم دلیل مخالفت شما رو با عطر گرمی بپرسم.من شنیدم عطر های گرمی اگه درصد بالایی از اسانس استفاده بشه، هم به ریه آسیب میزنه هم به محیط زیست. اگه درصد کمی اسانس استفاده بشه و مابقیش فیکساتور باشه باز هم بنظرتون مشکلی هست؟ 

اولا خطر آسیب های تنفسی و پوستی دارند، ثانیا فاقد کیفیت رایحه هستند برای اطلاعات بیشتر در اینترنت جستجو کنید دربارش ترجیحا به‌زبان انگلیسی ، اگر خوب بود قاعدتا الان تمامی دنیا داشتند گرمی می‌زدند ....مثال بخوام بزنم این هستش که بگیم برنج میخواییم بخوریم خب برنج تایلندی و پاکستانی هست برنج درجه یک ایرانم هست جفتش برنجه اما این کجا و آن کجا! این مشابه ها که معرفی کردم سری اول  کمپانی های معتبری هستند و سری دوم هم لطافه هم باز هم بهتر از گرمی ها هستند حداقل میدونید یک حداقل استاندارد و کنترل کیفی دارند، خلاصه کنم با عرض معذرت خدمت دوستان ولی گرمی ها بدرد خوشبو کننده فضا( اتاق، سرویس بهداشتی و ...) شاید قابل استفاده باشند بدرد استفاده فرد نمی‌خوره، در انتها هم عرض کنم اگر خود من بودم و اینقدر عاشق اونتوس بودم اگر می‌شد دو سال هم صبر می‌کردم ولی بالاخره یک اونتوس ناب اصل میخریدم...اینا که عرض کردم خلاصه تجربه هفده... هجده ساله بود که تقدیم کردم. 

در پاسخ به دانیال :

اولا خطر آسیب های تنفسی و پوستی دارند، ثانیا فاقد کیفیت رایحه هستند برای اطلاعات بیشتر در اینترنت جستجو کنید دربارش ترجیحا به‌زبان انگلیسی ، اگر خوب بود قاعدتا الان تمامی دنیا داشتند گرمی می‌زدند ....مثال بخوام بزنم این هستش که بگیم برنج میخواییم بخوریم خب برنج تایلندی و پاکستانی هست برنج درجه یک ایرانم هست جفتش برنجه اما این کجا و آن کجا! این مشابه ها که معرفی کردم سری اول  کمپانی های معتبری هستند و سری دوم هم لطافه هم باز هم بهتر از گرمی ها هستند حداقل میدونید یک حداقل استاندارد و کنترل کیفی دارند، خلاصه کنم با عرض معذرت خدمت دوستان ولی گرمی ها بدرد خوشبو کننده فضا( اتاق، سرویس بهداشتی و ...) شاید قابل استفاده باشند بدرد استفاده فرد نمی‌خوره، در انتها هم عرض کنم اگر خود من بودم و اینقدر عاشق اونتوس بودم اگر می‌شد دو سال هم صبر می‌کردم ولی بالاخره یک اونتوس ناب اصل میخریدم...اینا که عرض کردم خلاصه تجربه هفده... هجده ساله بود که تقدیم کردم. 

مچکرم اقا دانیال همیشه نظراتتون کمک کننده بوده برای من. والا نه خیلیم عاشق سینه چاک اونتوس نیستم و خیلی راحت میتونم قیدشو بزنم و به سراغ عطرهایی که به مراتب بهتر از اونتوسِ هایپ شده هستند برم.

اگه تست داشتین نظرتونو راجع به عطر امبرلدر نسخه پارفوم هم ممنون میشم بدونم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟