کاوه کاوه
6
1399/11/13

کادو به یکی از اقوام میخوام یه عطر بگیرم تا سقف ۱ میلیون

اگه خانم های سایت لطف کنن به بنده کمک کنن ممنون میشم،برای کادو به یکی از اقوام میخوام یه عطر بگیرم تا سقف ۱ میلیون،ایشان معاون مدرسه هستن و عطرهای بابری لندن-کلینیک اروماتیک الکسیر-لالیک ساتین و پارفوم-تروساردی دونا-لیدی میلیون رو دارن یا قبلا داشتن،چونکه بیشتر اینا کادو بوده بنده خیلی سلیقشون رو نمیدونم فقط یه بار گفتن که از ایفوریا بدشون میاد،حالا اگه میشه چندتا کار خوب رو پیشنهاد بدین و نظرتون رو در مورد همین کار هم بگین،اگر هم پیشنهاد غیر عطر دارین ممنون میشم بگین چون چیزی غیر از عطر به ذهن خودم نمیرسه

Shaghayegh Shaghayegh
1399/11/13

سلام

اگه از یک میلیون بیش تر شد سعی کردم کم باشه مثلا دویست روش بذارید:

5c2f55eb3c5bbuN87ZuXfIumnvtBwGeZ6.jpg #ایو د سیستل سندرلینگ Sanderling 

5bcdc207e3a5f5sOLcQIaiQqfYLqCWR22.jpg #ورساچه اروس زنانه ادو تویلت Eros Pour Femme EDT 

5bcdc07bc3cc90LB2fMQk0DCm-h12MFN9.jpg #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal  اصل شو گیر بیارید. فیک این زیاده

5bcdc07be17fey2VrJOlZBQj-JD6B4F5r.jpg #ورساچه کریستال نویر ادو تویلت (مشکی) Crystal Noir EDT 

5bcdc4d398782gozZppmKrvi-hRe1KoIO.jpg #رساسی رامز (رمز) ال رساسی 9325 پور اله Rumz Al Rasasi 9325 Pour Elle  شاید همه پسند نباشه ...
من اینا رو داشتم عالی و پرفکت..

.5bcdc129d6723-aZfDz6jhoLK73kaSCVD.jpg #لانوین ماری می Marry Me 

5c438eb50d226gceILT1-ghAtk6Pg_cX_.jpg #ایوروشه اویدنس Comme une Evidence 

5bcdc0c15086fSnspsuW5PMte3kjUM6sV.jpg #الیزابت آردن گرین تی (چای سبز) Green Tea 

5bcdc0b3d8e68UOWgR4NpBMqWlR3wj2Ch.jpg #الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم) 5th Avenue 

اینارم میگن خوبه من تست نداشتم ولی تو برنامه ام هست تست کنم بالاییا رو خودم دارم راضی ام.

Shaghayegh Shaghayegh
1399/11/14
در پاسخ به Shaghayegh :

سلام

اگه از یک میلیون بیش تر شد سعی کردم کم باشه مثلا دویست روش بذارید:

5c2f55eb3c5bbuN87ZuXfIumnvtBwGeZ6.jpg #ایو د سیستل سندرلینگ Sanderling 

5bcdc207e3a5f5sOLcQIaiQqfYLqCWR22.jpg #ورساچه اروس زنانه ادو تویلت Eros Pour Femme EDT 

5bcdc07bc3cc90LB2fMQk0DCm-h12MFN9.jpg #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal  اصل شو گیر بیارید. فیک این زیاده

5bcdc07be17fey2VrJOlZBQj-JD6B4F5r.jpg #ورساچه کریستال نویر ادو تویلت (مشکی) Crystal Noir EDT 

5bcdc4d398782gozZppmKrvi-hRe1KoIO.jpg #رساسی رامز (رمز) ال رساسی 9325 پور اله Rumz Al Rasasi 9325 Pour Elle  شاید همه پسند نباشه ...
من اینا رو داشتم عالی و پرفکت..

.5bcdc129d6723-aZfDz6jhoLK73kaSCVD.jpg #لانوین ماری می Marry Me 

5c438eb50d226gceILT1-ghAtk6Pg_cX_.jpg #ایوروشه اویدنس Comme une Evidence 

5bcdc0c15086fSnspsuW5PMte3kjUM6sV.jpg #الیزابت آردن گرین تی (چای سبز) Green Tea 

5bcdc0b3d8e68UOWgR4NpBMqWlR3wj2Ch.jpg #الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم) 5th Avenue 

اینارم میگن خوبه من تست نداشتم ولی تو برنامه ام هست تست کنم بالاییا رو خودم دارم راضی ام.

Maary Maary
1399/11/14

سلام مش قاسم

هالووین جسوس دل پوزوو (بنفش رنگ)

گزینه خوبیه برای چنین مواردی...کاملا سیف و همه پسند...خیلی خوشبو و با کیفیت هم از نظر رایحه هم پرفورمنس...و با قیمت مناسب

کاوه کاوه
1400/08/30

سلام shaghayegh خانم من شرمنده ام،من این درخواست پیشنهاد رو اون موقع به عنوان کامنت زیر یکی از عطر ها نوشتم بعد مدیریت توی قسمت پرسش و پاسخ ثبتش کرده،منم فکر کردم کامنتم تایید نشده و تازه دیروز دیدم که اینجاست و شما جواب دادین،خواستم هم تشکر کنم و هم عذر خواهی.

شرمنده اگه بی ادبی شد

کاوه کاوه
1400/08/30
در پاسخ به Maary :

سلام مش قاسم

هالووین جسوس دل پوزوو (بنفش رنگ)

گزینه خوبیه برای چنین مواردی...کاملا سیف و همه پسند...خیلی خوشبو و با کیفیت هم از نظر رایحه هم پرفورمنس...و با قیمت مناسب

سلام marry خانم خیلی ممنون،من واقعا شرمنده ام،اون موقع من این متن رو به عنوان کامنت زیر یکی از عطر ها نوشتم اما مدیریت توی قسمت پرسش و پاسخ قرارش داده،منم فکر کردم کامنتم تایید نشده تا اینکه اتفاقی دیدم اینجاست و شما هم لطف کردین پاسخ دادین،حالا خواستم هم تشکر کنم و هم عذر خواهی،شرمنده اگه ی ادبی شد. 

ساغر ساغر
1401/10/10

بنظرتون عطر تکراری نشده؟ معمولا کادوهای تکراری و کلیشه ای کسی هیجان زده نمیکنه. البته بازم عطر نسبت به کادوهای دیگه بهتره ولی کادوهایی مثله لباس و کیف و ... خیلی دیگه تکراری شدن تازه وقتی میخری مطمئن نیستی که طرف مقابل خوشش میاد یا نه. من تازگیا به همه تخته نرد پیشنهادمیدم چون هم ایده جدیدیه و هم باعث فاغلگیر شدن میشه. بقیه بازی های دونفره بدون گوشی میتونید در این مقاله بخونید تا در هنگام انتخاب و خرید هدیه انتخاب های بیشتری داشته باشید

××××××××××××××××××××××××××××××××××××

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟