بهترین انتخاب برای 30 سالگیم چه عطری هستش ؟

درود بر دوستان عزیز
میخواستم بهم مشاوره و نظر بدید در مورد انتخاب عطر برای فصل سرد سال ...
 منتهی از عزیزان خواهشمندم نظر روانشناسی و تمام احساسات عمیقشون در مورد رایحه و عطر در سوال من رو در نظر بگیرند
من به تازگی 30 ساله شدم عاشق مطالعه روانشناسی و روانکاوی و فلسفه.  ارام و خونسرد اهل کمک به هم نوع ( این ها تعریف از خود نباشه البته دوستان😅 )
شوخ طبع ولی به موقعش سر سنگین . عاشق هنر . گوینده انیمیشن هستم . تم لباس های زمستونی بنده گاه اسپورت و به روز گاه تو سبک پیکی بلایندرزی که کلاسیک و اولد اسکول محسوب میشه با کلاه فرانسویش . اور کت بلد مشکی با پیرهن طوسی و ساسبند و ... قطعا متصور شدید دوستان . 
میخواستم نظر بزرگان و عاشقان عطرو برای انتخاب عطری که مد نظرتون برای منه بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید .
بنده تمایلم به عطرای گرم و شیرین و شیرین ملایم هستش دوستان 
در نظرم بود سمت دیور هوم اینتنس برم و پاییزو زمستان رو با دیور هوم اینتنس و گهگاهی انجلز شیر سپری کنم . 
ولی نظر شما عزیزان برای من خیلی مهم هستش. شما غیر از اینها چه عطری رو به بنده پیشنهاد میدید ؟ ایا این دو عطر خوبن برای شرح حال بنده  یا خیر ؟

با سلام و ارادت خدمت شما

این استایل که گفتید همون اول کار منو یاد ۲ تا عطر انداخت که شیرین نیستن...

تامفورد امبرلدر و فاکینگ فابیولس

اما چون گفتید روایح شیرین به نظر من دیور هوم پارفوم یا مارلی کالان بیشتر مناسب اون استایل هستش ... گرم شیرین و سنگین تر از اینتنس و یا استرانگر ویت یو شیرین و فندقی

اگر روایح تنباکویی و شیرین میپسندید که خودم به هیچ وجه دوس‌ندارم میتونید روی مارلی هیرود و دیور توباکالر ، آمواج جورنی هم حساب کنید

از ساواج الکسیر و نارسیس رودریگز فور هیم هم قافل نشید

اگرم به روایح مشروبی و شیرین علاقه داریدبه جز آنجلز شیر ، بولگاری من این بلک ، مارلی اوجان و خمره و ناسوماتو برائوندا هم میتونه شمارو راضی کنه...

و به نظرم غول مرحله آخر پنهالیگونز لورد جورج!!!

زیاد شد میدونم ولی من باشم در نهایت سراغ تامفورد میرم :)

موفق باشید عزیز 

دانیال دانیال
1402/07/10

Narciso Rodriguez for Him EDT #نارسیس رودریگز فور هیم تویلت Narciso Rodriguez for Him EDT 

اینو تست بزنید شاید دوست داشتید!

در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

اما چون گفتید روایح شیرین به نظر من دیور هوم پارفوم یا مارلی کالان بیشتر مناسب اون استایل هستش ... گرم شیرین و سنگین تر از اینتنس و یا استرانگر ویت یو شیرین و فندقی

اگر روایح تنباکویی و شیرین میپسندید که خودم به هیچ وجه دوس‌ندارم میتونید روی مارلی هیرود و دیور توباکالر ، آمواج جورنی هم حساب کنید

اگرم به روایح مشروبی و شیرین علاقه داریدبه جز آنجلز شیر ، بولگاری من این بلک ، مارلی اوجان و خمره و ناسوماتو برائوندا هم میتونه شمارو راضی کنه...

موفق باشید عزیز 

ممنونم از شما، بسیار عالی سپاسگزارم 🙏

در پاسخ به دانیال :

Narciso Rodriguez for Him EDT #نارسیس رودریگز فور هیم تویلت Narciso Rodriguez for Him EDT 

اینو تست بزنید شاید دوست داشتید!

بله تست کردم در فروشگاه، بسیار کار شیک و جوان پسندی بود درود بر شما 🙏

درود بر شما دوست عزیز، باید حتما تستش کنم ممنون از نظر شما 🙏

در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

موفق باشید عزیز 

متین جان من فبیولس رو دارم، هرود و اویجان رو هم امتحان کردم، بیشتر دوست دارم سمت کارایی برم که کمتر شناخته شده باشن یا از مد افتاده باشن، البته بغیر از انجلز شیر که رو مود هستش😅 ولی بیشتر دوست دارم خاص تر باشه 

در پاسخ به امیرحسین دانشپور :

متین جان من فبیولس رو دارم، هرود و اویجان رو هم امتحان کردم، بیشتر دوست دارم سمت کارایی برم که کمتر شناخته شده باشن یا از مد افتاده باشن، البته بغیر از انجلز شیر که رو مود هستش😅 ولی بیشتر دوست دارم خاص تر باشه 

امیر جان ارادت

به نظرم بین همه ی این ها دیور هوم اینتنسی هم که فرمودید خیلی شناخته شده و رو بورسه ...

با این حال به نظرم آدم باید عطری که دوسش داره رو انتخاب کنه و مهم ترین اول خودتون بعدا خوشبویی و لذتی که به بقیه میدید...

برای مثال چه لزومی داره آدم عطر ناسوماتو سادوناسو بزنه و بوی کثافت بده ؟ و حال همه رو خراب کنه...

حالا بگذریم ، به نظرم سمت عطرای نیش هم میتونید برید

ولی بین همه ی گزینه های بالا من دیور هوم پارفوم یا اینتنس (زرجوف الکساندریا۲ هم فراموش کردم) رو پیشنهاد میدم که واقعا عالیه خب کار ها زیاده خیلی میشه مثال زد ولی تست بیش از حد هم فایده نداره میشید مثل منی که الان قدرت انتخابم صفره انقدر که تست های بیهوده داشتم...

نمیدونم کارای اماراتی رو قبول دارید یا خیر اما چند پیشنهادم از کارای اماراتی برند قوی لطافه میدم شاید پسندتون باشه(با توجه به سلیقه شما گرم و شیرین)

مسمم ، خمره ، عشق الشیوخ گلد ، کاس الفائز ، (هاله ، این کارو توی پرانتز گذاشتم چون خیلی جذابه ، یه کار شیرین و چوبی و بی نظیر که مثلش نیست) 

در نهایت یک پیشنهاد کمی عجیب هم میدم چون جواب گرفتم به شما هم میگم :) 

عطر اختصاصی عطر..س..ر..ا به نام امیر رویال رو یک تستی داشته باشید، بدون شک مثل من شگفت زده میشید ... واقعا کیفیت رایحه ، تغییر نوت ، پرفورمنس کار عالیه من خودم باورم نمیشد با اینکه کار ایرانیه... خوشبختانه امکان تست با سمپل هم فراهمه و ضرری نمیرسونه.

بهترینا برای شما❤️

در پاسخ به متین جعفری :

امیر جان ارادت

به نظرم بین همه ی این ها دیور هوم اینتنسی هم که فرمودید خیلی شناخته شده و رو بورسه ...

با این حال به نظرم آدم باید عطری که دوسش داره رو انتخاب کنه و مهم ترین اول خودتون بعدا خوشبویی و لذتی که به بقیه میدید...

برای مثال چه لزومی داره آدم عطر ناسوماتو سادوناسو بزنه و بوی کثافت بده ؟ و حال همه رو خراب کنه...

حالا بگذریم ، به نظرم سمت عطرای نیش هم میتونید برید

ولی بین همه ی گزینه های بالا من دیور هوم پارفوم یا اینتنس (زرجوف الکساندریا۲ هم فراموش کردم) رو پیشنهاد میدم که واقعا عالیه خب کار ها زیاده خیلی میشه مثال زد ولی تست بیش از حد هم فایده نداره میشید مثل منی که الان قدرت انتخابم صفره انقدر که تست های بیهوده داشتم...

نمیدونم کارای اماراتی رو قبول دارید یا خیر اما چند پیشنهادم از کارای اماراتی برند قوی لطافه میدم شاید پسندتون باشه(با توجه به سلیقه شما گرم و شیرین)

مسمم ، خمره ، عشق الشیوخ گلد ، کاس الفائز ، (هاله ، این کارو توی پرانتز گذاشتم چون خیلی جذابه ، یه کار شیرین و چوبی و بی نظیر که مثلش نیست) 

در نهایت یک پیشنهاد کمی عجیب هم میدم چون جواب گرفتم به شما هم میگم :) 

عطر اختصاصی عطر..س..ر..ا به نام امیر رویال رو یک تستی داشته باشید، بدون شک مثل من شگفت زده میشید ... واقعا کیفیت رایحه ، تغییر نوت ، پرفورمنس کار عالیه من خودم باورم نمیشد با اینکه کار ایرانیه... خوشبختانه امکان تست با سمپل هم فراهمه و ضرری نمیرسونه.

بهترینا برای شما❤️

ممنون از شما حتما امنحان میکنم . 
ولی یچیز بگم متین جان امروز داشتم ممواخ امواج رو تفسیرشو میخوندم و بوییدم . اشک در چشمانم جمع شد واقعا شاید امضام بشه . انقدر خاض که باید مفصل در موردش مطل در سایت قرار بدم حتما اگه کارای نیش و خاص میپسندی تستش کن 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟