ناهید ناهید
7
1402/07/04

بامبشل نیویورک🌑

سلام دوستان 

کسی هست که تحربه استفاده از فلنکر های بامبشل رو داشته باشه؟ 

خصوصا مدل نیویورک

من بامبشل اصلی رو‌داشتم و مطابق سلیقم بود میوه ای خنک و شیرین

بامبشل پشن رو فقط تست کردم

الان میخوام سفارش بدم ، نمیخام مدل اصلی رو بگیرم ،یه فلنکر معتدل و چهارفصلشو میخام که بشه فصول سرد هم استفاده کرد ولی میخام حال و هوای خود بامبشل باشه 

نه مثل بعضی فلنکر ها که کلا بی ربط به مدل اصلی هستن

اگر کسی مدل نیویورک رو تستش کرده برام مقایسه میکنه با مدل اصلی؟

در کل بین نیویورک و پشن کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

Cypress Cypress
1402/07/07

سلام دوست عزیز 

متاسفانه من تجربه تست نسخه پشن رو نداشتم، ولی نیویورک رو تست کردم. نسبت به نسخه اصلی شیرین تر و میوه ای تره و خبری از اون حالت صابونی و تمیزی بامب شل نیست. اگه ریحانا ری ری رو تست کرده باشید باید بگم به نظر من یکم هم شبیه اونه.

از نظر پخش و ماندگاری هم به نظر من معمولیه، مخصوصا با توجه به قیمت. 

ناهید ناهید
1402/07/08
در پاسخ به Cypress :

سلام دوست عزیز 

متاسفانه من تجربه تست نسخه پشن رو نداشتم، ولی نیویورک رو تست کردم. نسبت به نسخه اصلی شیرین تر و میوه ای تره و خبری از اون حالت صابونی و تمیزی بامب شل نیست. اگه ریحانا ری ری رو تست کرده باشید باید بگم به نظر من یکم هم شبیه اونه.

از نظر پخش و ماندگاری هم به نظر من معمولیه، مخصوصا با توجه به قیمت. 

سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون ❤️🌷

به نظر شما قابلیت استفاده در زمستان رو داره؟

سلام خانم نفیس من ویکتریا سکرت بامب شل اینتنس تست کردم البته مدل شرکتی موسیون الحبرا دوسال پیش برای تولد خاله‌ام هدیه گرفتم

زیاد حرفه ای نیستم که نظر تخصصی بدم عطر گرم همه فن حریف برای ساعت های اطراف عصر مناسب نت های گیلاس، گل صدتومانی قرمز شاینگاهی و وانیل ارکید ماداگاسکاری چون  گفتید عطر گرم زیاد نمیتونید تحمل کنید ممکنه نپسندید میتونید عطر مینیاتوری در کوچیک ترین سایز بخرید آزمایشی آیا گرمای عطر مثل تمام عطر گرم که تا‌به حال امتحان کردید یا نه و چقدر رایحه مورد سلیقه شما هستید

ناهید ناهید
1402/07/10
در پاسخ به حسین جعفری رنجبر :

سلام خانم نفیس من ویکتریا سکرت بامب شل اینتنس تست کردم البته مدل شرکتی موسیون الحبرا دوسال پیش برای تولد خاله‌ام هدیه گرفتم

زیاد حرفه ای نیستم که نظر تخصصی بدم عطر گرم همه فن حریف برای ساعت های اطراف عصر مناسب نت های گیلاس، گل صدتومانی قرمز شاینگاهی و وانیل ارکید ماداگاسکاری چون  گفتید عطر گرم زیاد نمیتونید تحمل کنید ممکنه نپسندید میتونید عطر مینیاتوری در کوچیک ترین سایز بخرید آزمایشی آیا گرمای عطر مثل تمام عطر گرم که تا‌به حال امتحان کردید یا نه و چقدر رایحه مورد سلیقه شما هستید

سلام خیلی متشکرم از راهنماییتون 🌹🌹

سارينا سارينا
1402/07/15

بامب شل نيويورك عشق منه كه عاشق عطراى شيرين هستم.

هر وقت ازش ميزنم با خودم ميگم كاش ميشد بخورمش🥹

با اينكه خدايى پخش بو و ماندگاريش كمه باعث نميشه ازش دل بكنم🥺

ناهید ناهید
1402/07/16
در پاسخ به سارينا :

بامب شل نيويورك عشق منه كه عاشق عطراى شيرين هستم.

هر وقت ازش ميزنم با خودم ميگم كاش ميشد بخورمش🥹

با اينكه خدايى پخش بو و ماندگاريش كمه باعث نميشه ازش دل بكنم🥺

متشکرم از راهنماییتون عزیزم 🩷

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟