Parsa ghasemi Parsa ghasemi
4
1402/06/16

عطر چرمی

با سلام و درود خدمت دوستان و اساتید عطر دوست

بنده متاسفانه با عطر های چرمی نمیتونم ارتباط برقرار کنم(فبیولس ،توسکان لدر،امبر لدر پارفوم ،افریکن لدر ممو و ایریش لدر ممو رو تست داشتم و هیچ کدوم با ذائقه من سازگار نبود)ولی تصمیم گرفتم که این گروه روایح رو زود قضاوت نکنم 

سیف ترین عطرهای چرمی که می‌شناسید رو معرفی کنید 

همین عطر هارو در شبهای سرد زمستان تست کنید

اردلان اردلان
1402/06/17

بادرود

سیف ترین نیستن ولی پیشنهادمیکنم تست کنید(حقیقتا باکلمات سیف،پربازخورد،پرفورمنس بالاو... میونه ندارم چون به شدت سلیقه ای هستن ومعیاروخط کشی ندارن،هرچندکه خودم هم گاهی به کارمیبرم)

Ferragamo Intense Leather #سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر Ferragamo Intense Leather 

Leather Blend #دیویدوف لدر بلند Leather Blend 

The Cobra and The Canary #ایمجینری اوترز د کوبرا اند د کنری The Cobra and The Canary 

Halfeti Leather #پنهالیگونز هالفتی لدر Halfeti Leather 

Trussardi uomo levriero collection Eau de Parfum #تروساردی اومو (یومو) ادو پرفیوم (لوریرو) Trussardi uomo levriero collection Eau de Parfum 

Cuir Ottoman #پارفوم دی امپایر کوئیر اوتومن Cuir Ottoman 

Mimosa Indigo #آتلیه کلن میموسا ایندیگو Mimosa Indigo 

درهمه اینهاچرم یانت اصلی هست یادرجذاب کردن عطرنقش مهمی داره وخیلی باهم متفاوت هستن

در پاسخ به اردلان :

بادرود

سیف ترین نیستن ولی پیشنهادمیکنم تست کنید(حقیقتا باکلمات سیف،پربازخورد،پرفورمنس بالاو... میونه ندارم چون به شدت سلیقه ای هستن ومعیاروخط کشی ندارن،هرچندکه خودم هم گاهی به کارمیبرم)

Ferragamo Intense Leather #سالواتوره فراگامو فراگامو اینتنس لدر Ferragamo Intense Leather 

Leather Blend #دیویدوف لدر بلند Leather Blend 

The Cobra and The Canary #ایمجینری اوترز د کوبرا اند د کنری The Cobra and The Canary 

Halfeti Leather #پنهالیگونز هالفتی لدر Halfeti Leather 

Trussardi uomo levriero collection Eau de Parfum #تروساردی اومو (یومو) ادو پرفیوم (لوریرو) Trussardi uomo levriero collection Eau de Parfum 

Cuir Ottoman #پارفوم دی امپایر کوئیر اوتومن Cuir Ottoman 

Mimosa Indigo #آتلیه کلن میموسا ایندیگو Mimosa Indigo 

درهمه اینهاچرم یانت اصلی هست یادرجذاب کردن عطرنقش مهمی داره وخیلی باهم متفاوت هستن

خیلی متشکرم🙏🙏🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟