بین این دو عطر ترجیحتون کدومه؟؟

بین دو عطر کازاموراتی لیرا و بوکت آیدیل ترجیحتون کدومه؟؟

تجربه استفاده از کدومشون داشتین؟لطفا جوابت ن هرکدوم هست دلیلشم بگین

دانیال دانیال
1402/06/12

Lira #زرجوف لیرا Lira 

ترکیب وانیلی و مرکباتی عالی تقریبا چهارفصل، می‌شه به دولچه آمالفی بدون روایح دارویی تشبیه گردش. 

Khadijeh Khadijeh
1402/06/12

لیرا 😍

لیرا یه عطریه که همه پسنده بوی خیلی خوشمزه کارامل گرم داره ماندگاری خیلی خوبی هم داره

احساس میکنم کلا باعث صمیمی ومهربون نشون دادن شخص میشه 

کاملا مناسب سن شما هم هست

Sama Sama
1402/06/12

پریسای عزیز لیرا خیلی خوشمزس.به نظر من توی کارای گورماند حرف اول رو میزنه.پخش و ماندگاری ام که عالیه.البته من خیلی بوی کیک و وانیل رو میپسندم.انگار که یه کیک تازه از فر اومده بیرون توی بغلته.بوکت آیدیل رو تست نداشتم

در پاسخ به دانیال :

Lira #زرجوف لیرا Lira 

ترکیب وانیلی و مرکباتی عالی تقریبا چهارفصل، می‌شه به دولچه آمالفی بدون روایح دارویی تشبیه گردش. 

ممنون جناب دانیال لطف کردین

در پاسخ به Khadijeh :

لیرا 😍

لیرا یه عطریه که همه پسنده بوی خیلی خوشمزه کارامل گرم داره ماندگاری خیلی خوبی هم داره

احساس میکنم کلا باعث صمیمی ومهربون نشون دادن شخص میشه 

کاملا مناسب سن شما هم هست

ممنون خدیجه جان😍😍😍😍

پس مشتاق شدم حتما داشته باشمش

در پاسخ به Sama :

پریسای عزیز لیرا خیلی خوشمزس.به نظر من توی کارای گورماند حرف اول رو میزنه.پخش و ماندگاری ام که عالیه.البته من خیلی بوی کیک و وانیل رو میپسندم.انگار که یه کیک تازه از فر اومده بیرون توی بغلته.بوکت آیدیل رو تست نداشتم

پس برای منی که بوهای خوراکی دوست دارم فکرکنم عالی باشه🥰🥰🥰🥰ممنون عزیزم

Sama Sama
1402/06/13
در پاسخ به پریسا صیاد :

پس برای منی که بوهای خوراکی دوست دارم فکرکنم عالی باشه🥰🥰🥰🥰ممنون عزیزم

صدرصد🤗😋😋😘

حامد.ج حامد.ج
1402/06/13

لیرا رو دوست دارم بوی قنادی و کیک و کارامل و وانیل میده ولی عطریه که نیش و ویترین نداره نت شاینی و براقی درش نیست ولی در عوض بوکت آیدل یه حالت ابری پودری و خامه ای به صندل وود و دارچین و گل تنباکویی و مشک فکر کنم هل هم داره میشه گفت یه عطر نیشه و طاقچه داره🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟