بهترین آمواج کدام است؟ اگر قرار به یک انتخاب باشد

سلام به همه دوستان عزیز و عطرباز.
یه لطفی میکنید یه کار درجه یک از آمواج به بنده معرفی کنید که از نظرتون شاهکاره
رنج قیمت زیر 20 میلیون
فقط بنده از اون فضای سنگین و عودی بخوری عطرهای عربی اصلا خوشم نمیاد بیشتر طرفدار عطرهای مدرنم تا عطرهای تند و تیز کلاسیک
اگه دوستان پیشنهاد خوبی داید خیلی ممنون میشم کمکم کنید

با سلام و ارادت خدمت شما

شاید reflection-for-men.jpg #آمواج رفلکشن مردانه (آمواژ ریفلکشن) Reflection for Men  یا honour-for-men.jpg #آمواج هانر مردانه (آمواژ آنر) Honour for Men 

بازم پیشنهادم اینه تست کنید خودتون

دانیال دانیال
1402/05/12

سلام...

اتفاقا من این سوال رو به نوع دیگر مطرح کرده بودم در عطرافشان چند وقت پیش و دوستان عزیز کمک کردند به من و خودم هم تست هایی داشتم و سوابق استفاده از سایر محصولات امواج در سال های گذشته رو نیز داشتم...نتیجه همه این موارد بعلاوه علایق شخصی من به دو گزینه زیر رسید..

Enclave #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave 

(برای تمام فصول بجز ماه های تیر و مرداد ایران)

Beach Hut Man #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man 

(فصول گرم و معتدل )

در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

شاید reflection-for-men.jpg #آمواج رفلکشن مردانه (آمواژ ریفلکشن) Reflection for Men  یا honour-for-men.jpg #آمواج هانر مردانه (آمواژ آنر) Honour for Men 

بازم پیشنهادم اینه تست کنید خودتون

سلام آقا متین گل راجع به reflection-for-men.jpg #آمواج رفلکشن مردانه (آمواژ ریفلکشن) Reflection for Men  زیاد شنیدم که عطر خوبیه ولی شنیدم که ریفورموله شده البته نمیدونم صحت داره یا خیر. ممنون از کمک تون هانر نظرمو جلب کرد ممنون از پیشنهاد خوبتون

در پاسخ به دانیال :

سلام...

اتفاقا من این سوال رو به نوع دیگر مطرح کرده بودم در عطرافشان چند وقت پیش و دوستان عزیز کمک کردند به من و خودم هم تست هایی داشتم و سوابق استفاده از سایر محصولات امواج در سال های گذشته رو نیز داشتم...نتیجه همه این موارد بعلاوه علایق شخصی من به دو گزینه زیر رسید..

Enclave #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave 

(برای تمام فصول بجز ماه های تیر و مرداد ایران)

Beach Hut Man #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man 

(فصول گرم و معتدل )

سلام اقا دانیال عزیز. انکلیو رو خیلی تعریفش رو شنیدم با این که تستش نکردم ولی فکر کنم یه رایحه مدرن داشته باشه و اون حالت عربی طور رو نداشته باشه (ممنون میشم اگه enclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  رو دارید یکم راجع به سبک رایحش بگید) ولیکن راجع به enclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  چیزی رو که خیلی شنیدم اینه که بشدت تینیجری میزنه و برای افراد بالای 25 سال زیاد مناسب نیست. 

راجب beach-hut-man.jpg #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man  هم خیلی تعاریف خوبی شنیدم و طبق تحقیقاتی که داشتم گمونم بیچ هات رایحه سیف و همه پسندی نداره و قدری ریسکی هست و انگار ریفورموله هم شده. ممنون میشم راجع به این دو عطر بیشتر بهم دیتا بدین

دانیال دانیال
1402/05/12
در پاسخ به عطر باز نو پا :

سلام اقا دانیال عزیز. انکلیو رو خیلی تعریفش رو شنیدم با این که تستش نکردم ولی فکر کنم یه رایحه مدرن داشته باشه و اون حالت عربی طور رو نداشته باشه (ممنون میشم اگه enclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  رو دارید یکم راجع به سبک رایحش بگید) ولیکن راجع به enclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  چیزی رو که خیلی شنیدم اینه که بشدت تینیجری میزنه و برای افراد بالای 25 سال زیاد مناسب نیست. 

راجب beach-hut-man.jpg #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man  هم خیلی تعاریف خوبی شنیدم و طبق تحقیقاتی که داشتم گمونم بیچ هات رایحه سیف و همه پسندی نداره و قدری ریسکی هست و انگار ریفورموله هم شده. ممنون میشم راجع به این دو عطر بیشتر بهم دیتا بدین

به نظر من نه اصلا رایحه ای نیست که تین ایجری یا بقول معروف نو جوان پسند باشه...اینکلیو با رایحه نعنا قوی و مرغوب آغاز و تغییر نت های زیبایی داره...عطر تقریبا چهار فصلی هستش...خیلی با کلاس هست که من باشم با لباس کاملا اسپرت نمیپوشمش. 

beach-hut-man.jpg #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man  ماندگاری و پخشش بیenclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  هستش ولی این بیشتر بودن به‌معنenclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  نیست...اون عملکرد پخش عالی داره اون یکی خیلی عالی بنظرم. و خب مناسب شش ماهه اول...امواج کلا کار‌های خاصی تولید می‌کنه با توجه به برچسب قیمتی این دو محصول پیشنهاد می‌شه سمپل تهیه کنید از هر کدام و بمدت یک هفته با تیپ و در زمان های مختلف استفاده کنید بعد تصمیم به خرید بگیرید...سمپل تو همین عطرافشان هم گمان کنم موجود باشه...

موفق باشید

[EDITED] 1402/05/13 15:50
vhds vhds
1402/05/12

سلام دوست عزیز

عطر search.jpg #آمواج سرچ Search  از برند آمواج رو تست کنید...‌به نظرم‌گزینه جالبی هست!

سلام

بنده هم دقیقا با آقای دانیال هم نظرم

در پاسخ به دانیال :

به نظر من نه اصلا رایحه ای نیست که تین ایجری یا بقول معروف نو جوان پسند باشه...اینکلیو با رایحه نعنا قوی و مرغوب آغاز و تغییر نت های زیبایی داره...عطر تقریبا چهار فصلی هستش...خیلی با کلاس هست که من باشم با لباس کاملا اسپرت نمیپوشمش. 

beach-hut-man.jpg #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man  ماندگاری و پخشش بیenclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  هستش ولی این بیشتر بودن به‌معنenclave.jpg #آمواج - آمواژ انکلیو Enclave  نیست...اون عملکرد پخش عالی داره اون یکی خیلی عالی بنظرم. و خب مناسب شش ماهه اول...امواج کلا کار‌های خاصی تولید می‌کنه با توجه به برچسب قیمتی این دو محصول پیشنهاد می‌شه سمپل تهیه کنید از هر کدام و بمدت یک هفته با تیپ و در زمان های مختلف استفاده کنید بعد تصمیم به خرید بگیرید...سمپل تو همین عطرافشان هم گمان کنم موجود باشه...

موفق باشید

رفت توی لیست خریدم😍❤️ممنون دانیال جان خیلی کمک کردی واقعا. راستش بین امبرلدر نسخه پارفومش و انکلیو میخواستم یکی رو انتخاب کنم. گمونم انکلیو انخاب بهتر و هوشمندانه تری باشه برام. منتها نمیدونم چرا تا اسم نعناع میاد خود به خود ورساچه اروس نسخه ادوپرفیوم توی ذهنم تداعی میشه و چون اروس رو دارم فکر میکردم انکلیو هم شبیه اروس باشه ولی با توضیحات شما متوجه شدم با یه کار جذاب طرف هستم و رفتم توی سایت فرگرانتیکا و دیدم امواج انکلیو با اروس خیلی متفاوته. اروس ادوپرفیوم  اروماتیک سیتروسیه ولی انکلیو امبری و اروماتیک و اسپایسیه. واقعا ممنون رفیق. یه سوالم داشتم این که از نظر پرفورمنس بنظرت انکلیو رو چندبار اسپری کنیم بهتره؟ 

در پاسخ به امیر محمدی :

سلام

بنده هم دقیقا با آقای دانیال هم نظرم

خیلیم عالی. اقای محمدی میشه تجربه تونو راجع به ناکسوس با بنده به اشتراک بذارید؟ 

xj-1861-naxos.jpg #زرجوف ایکس جی 1861 ناکسوس XJ 1861 Naxos ​​​alexandria-ii.jpg #زجوف (زجف) الکساندریا 2 Alexandria II  از سرژف واقعا خیلی دارن منو قلقلک میدن 

در پاسخ به vhds :

سلام دوست عزیز

عطر search.jpg #آمواج سرچ Search  از برند آمواج رو تست کنید...‌به نظرم‌گزینه جالبی هست!

مچکرم دوست عزیز 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟