جست و جوی نتها

در سایت هنگامی که می خواهیم نت های مختلف را جست و جو کنیم در صورت انتخاب 2 نت یا بیشتر ، عطرهایی که هرکدام از نت ها را دارند در نتیجه جست و جو نمایش داده می شوند ، بسیار بهتر بود که عطر هایی نمایش داده شوند که فقط تمام نتهای انتخابی  را دارا باشند ، بدین ترتیب با انتخاب نتهای مشترک مورد علاقه می توانیم در یافتن عطرهایی در فضای مورد علاقه خیلی راحت تر به نتیجه برسیم

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب این مورد به برنامه نویس گفته شده است در صورت امکان مکانزیم این قسمت اصلاح می شود ، ممنون از توجه شما

دیدم جاش هست گفتم منم ی پیشنهادی بدم

اگر در سایت امکان مقایسه عطرها و نظرسنجی باشه عالی میشه

ی زمان ی نفر می خواد بین دو یا سه گزینه انتخاب کنه

این نظر سنجی می تونه خیلی راحت کمکش کنه

Kambiz Kambiz
1402/05/12

دقیقا منم چند وقت پیش متوجه این چیزی که فرمودین شده بودم، ولی خوب فرصت و جایی که بتونم این نکته رو به مدیریت خاطرنشان کنم، گیر نیومد، در جستجوی عطرها، اگه یه آپشن دیگه هم قرار داده بشه خیلی عالی میشد،اینکه عطرایی که نت غالبشون، یه نت بخصوص هست،  رو بشه تو یه گروه قرار داد، مثلا کسی که دنبال عطری با محوریت یاس باشه، اگه گزینه ی نت یاس رو انتخاب کنه، هر عطری که نت یاس در ترکیباتش باشه، میاد بالا، اونم درحالی که در اکثرشون نت یاس، یه نت غالب نیست و فقط خیلی نامحسوس در ترکیباتشون حضور داره،ولی اگه فقط عطرایی بیان بالا که محوریتشون گل یاس هست مثل alien-edp.jpg #تیری موگلر آلین ادو پرفیوم (تری ماگلر الین پارفوم) Alien EDP ​​jasmin-noir-edp.jpg #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP  و ... خیلی عالی میشد، باتشکر از مدیریت عطرافشان و جناب جوادی عزیز،

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟