رضا رضا
10
1402/04/23

مرجع معتبر خرید دکانت

سلام برای خرید دکانت کدوم وبسایت رو پیشنهاد میکنید که حتما اصل باشه؟ عطرافشان دکانت نداره متاسفانه

با یکم سرچ میشه کلی سایت بزرگ پیدا کرد که هم فروش بالایی دارن هم قدیمین هم اینماد دارن ولی هیچکدوم اینا مانع نمیشه که عطر فیک بفروشن یا داخلش یجوری تقلب کنن حداقلش اینکه خود عطر داخل شیشه اصلیو مستقیم نفروشن(قاطی کنن)

تجربه شخصیتونو میخوام مثلا خودتون کار کرده باشید یا چند سال تجربه داشته باشید یا یچیزی که من نتونم با سرچ کردن پیداش کنم 

با سلام دوست عزیز 

من چند سالی هست از سایت تی.میتو خرید میکنم از اصل بودن عطرها مطمعن هستم و هینطور تو کانال تلگرامشون آنباکس محصولات را میگذارند و همینطور جهت اطمینان کلیپ دکانت گیری سفارشتون  را داخل تلگرام براتون ارسال خواهند کرد  

وبسایت تیا*ـیتو

و ریـ+ـا

سرچ کنید میاد

عرض ادب بزرگوار 

من از ر....ح...ا همیشه خرید میکنم پاسخگویشون عالی عطر گروه ک...ا..ران هم خرید کردم که یه مشکلی دفعه اول تو حجم دکانتا پیش اومد دیر جواب دادن  که بعدش مشخص شد مشکلاتی داشتن و حل شد محصول هم اصل و بدون مشکل بود این دو قیمتاشونم مناسب 

پیروز باشین💐💐💐

شکیبا شکیبا
1402/04/24

۱.اسم کشورمون +وس

۲.عطر....مین

سلام 

بنده هم مدتهاست از ر.ی.ح.ا دکانت میخرم. مطمئن و معتبر هستن.

سلام و عرض ادب..

اگر اصالت محصول واقعا برای شما مهم است بهترین و مطمئن‌ترین شیوه، خرید از فروشگاه‌های رسمی خارج از کشور است.. برای شروع می‌تونید به وب‌سایت رسمی برند مورد نظرتون مراجعه کنید.. که البته این موضوع شامل خرید دستریز نمیشه..

و اما فروشگاه‌های داخل کشور..

به طور کلی هر نوع خرید دستریز با درصدی از ریسک همراه است.. بنده می‌تونم اسم فروشگاه بیارم و تجربه‌ی موفق گذشته‌ی خودم رو بیان کنم اما این حسن سابقه هیچ تضمینی ارائه نمیکنه که دستریزی که "شما" قراره از اون فروشگاه تهیه کنید "حتما" اصل باشه..

از موضوع "حتما اصل بودن" محصولات که بگذریم بنده می‌تونم فروشگاه اینترنتی تیا**تو رو پیشنهاد بدم که مدیریت‌شون واقعا فرد محترم و پاسخگویی هستن و از روز اولی که باهاشون آشنا شدم نهایت همکاری رو برای جلب اعتماد مشتری داشتن..

Shaghayegh Shaghayegh
1402/04/29

سلام

برای دکانت:

پرفی...وم شا..پینگ

ری...حا

تیا...می..تو

کام...ران پر..فیوم

در پاسخ به محمدرضا هنری :

با سلام دوست عزیز 

من چند سالی هست از سایت تی.میتو خرید میکنم از اصل بودن عطرها مطمعن هستم و هینطور تو کانال تلگرامشون آنباکس محصولات را میگذارند و همینطور جهت اطمینان کلیپ دکانت گیری سفارشتون  را داخل تلگرام براتون ارسال خواهند کرد  

همه عطرباز ها میگن از این سایت میخرن اما من هربار هر عطری خواستم روی سایتشون دستریزش موجود نبوده .چطوری انقدر خرید ازش زیاده وقتی هیچی نداره و تنوعش انقدر کمه؟ :) نکنه من دارم اشتباه میزنم!!

Amir Amir
1402/07/29
در پاسخ به نیکا امینی :

همه عطرباز ها میگن از این سایت میخرن اما من هربار هر عطری خواستم روی سایتشون دستریزش موجود نبوده .چطوری انقدر خرید ازش زیاده وقتی هیچی نداره و تنوعش انقدر کمه؟ :) نکنه من دارم اشتباه میزنم!!

برای منم سواله هیچ وقت هیچی موجود نداره 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟