SRS SRS
13
1402/04/21

خرید عطر بولگاری گیان نصفه از فروشگاه "ن" "ر" !!!!

سلام وقت دوستان بخیر باشه

من عطر بولگاری گیان رو از یکی از فروشگاه های زنجیره ای معروف فروش عطر تو تهران خریدم. آقای فروشنده اصرار داشت بولگاری گیان رو برندار پخش بو و ماندگاری نداره در حالی که من اونو میخواستم!

عطر آموآج ایمیتیشن رو بهم داد و فرداش بدون اینکه باز کنم پس دادم و گفتم همون بولگاری گیان رو میخوام که گفت اینجا نداریم باید زنگ بزنم از انبار بیارن گفت که یکی دو روز طول میکشه من پولشو دادم و ۲ روز بعد با من تماس گرفت که عطر اومده و رفتم گرفتم‌. متاسفانه وقتی اومدم خونه و بعد ۲ روز متوجه شدم که بسته بندی نایلون نداشت!! و اونجا هم عطرو از جعبه درآورد گفت اینم گیان اما نایلون نبود دور جعبه و پلمپ نبود و من دقت نکردم!

و عطر هم سبکه و یکم که تکونش میدی میبینی خیلی کم توشه و انگار پر نیست!

حالا با این توضیحاتی که خدمتتون عرض کردم بنظرتون چیکار کنم؟ بعد از چند روز برم بگم خالیه یا نایلون نداشت قبول میکنن؟!

بهترین راه پس دادن این عطر چیه چون عملا بهم انداختن نامردا

کاش میشد اسم فروشگاه هم کامل اینجا بنویسم...

ممنون میشم راهنمایی کنید

سولماز سولماز
1402/04/22

آقای رحمانی عزیز درود .فورا ببرید به فروشگاهی که خریدید پس بدید حتی اگه پس هم نگرفتن حداقل حرفتون توو دلتون نمونه.کم پولی نیست که دادید .اگه قبول هم نکردن بگید اتحادیه شکایت میکنم .خودشون میدونن که چی دادن .والا من دیروز رفتم یه تقویم رومیزی بخرم بعد گذشت چهار ماه از سال چون کلافه شده بودم و ماشالا اوضاع طوری شده که هیچکس تبلیغاتی هم تقویم نمیزنه.رفتم کتابفروشی گفتم دارید تقویم رومیزی .بلافاصله گفت همین که روی میزم هست رو دارم .گفت شصت تومنه شما پنجاه تومن بده .از سر ناچاری خریدم با وجودی که هم خاک داشت هم خودش استفاده کرده بود .رفتم پونصد قدم بالاتر دیدم نوشته تقویم رومیزی با قیمت مناسب پرسیدم چند گفت ۲۵تومن .آنقدر زنگ زدم به این و اون که ببرم پس بدم خجالت میکشم آقاهه سنش بالا بود زشت نباشه.خواهرم گفت ببر پس بده .بردم با خجالتی که نباید می‌کشیدم پس دادم و پولم رو گرفتم .تازه منت هم میذاشت با تقویم خاک خورده که تخفیف دادم.شما هم وقتی چند میلیون پول عطر دادی ببرید حداقل بگید و تنهایی هم نرید یه شخص ورزشکار و هیکلی هم ببرید طرف حداقل بترسه😅 .واقعا چه اشخاص دروغگویی پیدا میشن .همونجا هم بگید الان اصناف زنگ میزنم .خجالت هم نکشید .بحث چند میلیون پول بی زبونه که توو این اوضاع باید کوه بکنی بعد یه بی انصاف بیاد بخوره .حتما ببرید و نشون بدید .آخه چرا بی سلفون گرفتید .چطور ایشون روش میشه عطر نصفه نیمه رو بده.بگید همون قبلیه رو می‌خوام.

سهیل جان ارادت

اسم فروشگاه فصل شکوفه هاست و آغاز سال نو با اون فصل سال؟!

بخاطر قوانین سایت مجبور شدم اینجوری بنویسم...

من هم تجربه ی خرید عطر آتلیه کلن گلد لدر بدون سلفون ازشون داشتم که به دلیل ماهیت شیشه مایع درونش قابل رویت نبود، تنها کاری که کردم این بود که مطمئن بشم عطر پاف نشده و کامل بررسی کردم که نازل حتی یکبار فشار داده نشده باشه، هنوزم بعد یک سال استفاده نکردم

آدمای اذیت کنی نیستن مخصوصا اون برادرشون که تپل هست و معمولا توی شعبه ایران زمینه، پیش اون برو اگر مشکلت با وزرا حل نشد کارت رو راه میندازه و آدم کولی هست

Shaghayegh Shaghayegh
1402/04/22

آخ آخ... 

بازم وزرا و گالری های نچسب اش...

حتما برید و خیلی بیجا کردند عطر اینطوری دادند برید پس بدید شما پول دادید باید جنس درست تحویل بدن

کاش همونجا هم چک میکردید ولی اشکال نداره تجربه شد

پس بدید نتیجه رو هم اینجا بگید لطفا 

من انقدر ازشون بدم میاد ک حد نداره

احترام الکی هم که میذارند به خاطره پوله نه چیز دیگه مثل ادب و ... 

Shaghayegh Shaghayegh
1402/04/22

رایحه رو تست کردید ؟ 

کیفیتش چه طوره؟ 

تو سف..یر، های... لند و ... رایحه شو تست کنید میزان شباهتشونو بسنجید

ولی در کل اگه به دلتون نمیچسبه پس بدید و انقدر اینا به فکر پز و کلاس و ... هستند که فکر نکنم کار به جاهای باریک بکشه 

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب راهنمایی بابت کالای مورد نظر : محصولات بولگاری لاین le gemme مثل مدل های فالکار ، جیان ، امبرو و ... بدون سلفون توسط کمپانی عرضه می شود ، سایر محصولات بولگاری مثل بولکاری اکوا سلفون دارند.بابت نصفه بودن و استفاده از کالا چون کالا دیده نشده است نمی توان نظر داد، تنها از فروشگاه های معتبر زنجیره ای یا فروشگاه هایی که بهشون اعتماد دارید خرید نمایید.
SRS SRS
1402/04/22
در پاسخ به سولماز :

آقای رحمانی عزیز درود .فورا ببرید به فروشگاهی که خریدید پس بدید حتی اگه پس هم نگرفتن حداقل حرفتون توو دلتون نمونه.کم پولی نیست که دادید .اگه قبول هم نکردن بگید اتحادیه شکایت میکنم .خودشون میدونن که چی دادن .والا من دیروز رفتم یه تقویم رومیزی بخرم بعد گذشت چهار ماه از سال چون کلافه شده بودم و ماشالا اوضاع طوری شده که هیچکس تبلیغاتی هم تقویم نمیزنه.رفتم کتابفروشی گفتم دارید تقویم رومیزی .بلافاصله گفت همین که روی میزم هست رو دارم .گفت شصت تومنه شما پنجاه تومن بده .از سر ناچاری خریدم با وجودی که هم خاک داشت هم خودش استفاده کرده بود .رفتم پونصد قدم بالاتر دیدم نوشته تقویم رومیزی با قیمت مناسب پرسیدم چند گفت ۲۵تومن .آنقدر زنگ زدم به این و اون که ببرم پس بدم خجالت میکشم آقاهه سنش بالا بود زشت نباشه.خواهرم گفت ببر پس بده .بردم با خجالتی که نباید می‌کشیدم پس دادم و پولم رو گرفتم .تازه منت هم میذاشت با تقویم خاک خورده که تخفیف دادم.شما هم وقتی چند میلیون پول عطر دادی ببرید حداقل بگید و تنهایی هم نرید یه شخص ورزشکار و هیکلی هم ببرید طرف حداقل بترسه😅 .واقعا چه اشخاص دروغگویی پیدا میشن .همونجا هم بگید الان اصناف زنگ میزنم .خجالت هم نکشید .بحث چند میلیون پول بی زبونه که توو این اوضاع باید کوه بکنی بعد یه بی انصاف بیاد بخوره .حتما ببرید و نشون بدید .آخه چرا بی سلفون گرفتید .چطور ایشون روش میشه عطر نصفه نیمه رو بده.بگید همون قبلیه رو می‌خوام.

فردا حتما میبرم پس میدم

خودمم هیکلی و ورزشکارم خداروشکر😄

اونجا رو رو سرشون خراب میکنم اگه پس نگیرن

SRS SRS
1402/04/22
در پاسخ به دهناد ساسان فر :

سهیل جان ارادت

اسم فروشگاه فصل شکوفه هاست و آغاز سال نو با اون فصل سال؟!

بخاطر قوانین سایت مجبور شدم اینجوری بنویسم...

من هم تجربه ی خرید عطر آتلیه کلن گلد لدر بدون سلفون ازشون داشتم که به دلیل ماهیت شیشه مایع درونش قابل رویت نبود، تنها کاری که کردم این بود که مطمئن بشم عطر پاف نشده و کامل بررسی کردم که نازل حتی یکبار فشار داده نشده باشه، هنوزم بعد یک سال استفاده نکردم

آدمای اذیت کنی نیستن مخصوصا اون برادرشون که تپل هست و معمولا توی شعبه ایران زمینه، پیش اون برو اگر مشکلت با وزرا حل نشد کارت رو راه میندازه و آدم کولی هست

منم از شعبه ایران زمین طبقه G0 گرفتم نه از وزرا فردا میبرم پس میدم

اصلا باید پس بگیره

جالبش اینجاس بهش گفتم یه عطر هست تو عطر افشان به این نام بعدش سریع با لحنی که مثلا چندشش شده گفت عطر افشان که عطر فروش نیست!

راست میگه عطر افشان داره برنج میفروشه!!

SRS SRS
1402/04/22
در پاسخ به Shaghayegh :

آخ آخ... 

بازم وزرا و گالری های نچسب اش...

حتما برید و خیلی بیجا کردند عطر اینطوری دادند برید پس بدید شما پول دادید باید جنس درست تحویل بدن

کاش همونجا هم چک میکردید ولی اشکال نداره تجربه شد

پس بدید نتیجه رو هم اینجا بگید لطفا 

من انقدر ازشون بدم میاد ک حد نداره

احترام الکی هم که میذارند به خاطره پوله نه چیز دیگه مثل ادب و ... 

من از شعبه وزرا نگرفتم از ایران زمین (همون ایران ...) گرفتم

خیلی هم خالی بند بود طرف قشنگ دروغ میگفت

که فلان خواننده و فلان سلبریتی رفیقمه خودش این عطرو میبره کلی دروغ های شاخ داره دیگه

اسم کوچیک طرفم که خیلی خالی بنده تو اون فروشگاه مح.. ر.. هست

SRS SRS
1402/04/22
در پاسخ به Shaghayegh :

رایحه رو تست کردید ؟ 

کیفیتش چه طوره؟ 

ولی در کل اگه به دلتون نمیچسبه پس بدید و انقدر اینا به فکر پز و کلاس و ... هستند که فکر نکنم کار به جاهای باریک بکشه 

مدیر سایت جواب دادن که بولگاری گیان بدون سلفون عرضه میشه (ممنون میشم مدیر سایت توضیح بدن چرا بعضی از عطرها بدون سلفون عرضه میشن و بعضی ها با سلفون!)

پس فقط بحث کم بودن عطر وسطه که فکر میکنم ببرم یه فروشگاه معتبری مثل سف..یر بهشون نشون بدم که ببینن این پره یا نصفه

دوستان اگر راهی هست که با ترازو بشه تشخیص داد ممنون میشم راهنمایی کنید

من هر چی سرچ کردم چیزی در مورد وزن شیشه این عطر پیدا نکردم اگه کسی میدونه ممنون میشم وزن شیشه پر این عطر رو بگه تا وزن کنم. من کلا دو.. سه روز مصرف کردم فکر کنم جمعا ۲۰ پاف تو این سه روز زده باشم و از وقتی فهمیدم دیگه پاف نکردم

با وزن کردن فکر میکنم بشه فهمید

پاسخ مدیر : سیاست برند ها می باشد نه تنها این برند بلکه بسیاری از برند ها بعضی مدل هاشون رو بدون سلفون عرضه می کنند مثل زینو دیویدوف ، جوپ هوم ، فردریک مال ( داخل بوتیک ها سلفون می شود که کثیف نشود چون برند گران قیمتی هست) ، کرید به همین صورت ، بوگارت پور هوم ، اگنر ایکس لیمیتد ، ام میکالف ، محصولات زارا ، جیل ساتدر مردانه و ... تنها راه مشخص شدن وزن بطری می باشد ، البته اول می بایستی ببینید نسخه جدید کالا را تهیه کردید یا نسخه قدیم ، نسخه قدیمی دور جعبه خط طلایی دارد نسخه جدید ساده بدون خط می باشد.
Shaghayegh Shaghayegh
1402/04/22
در پاسخ به Shaghayegh :

رایحه رو تست کردید ؟ 

کیفیتش چه طوره؟ 

ممنون مدیر عزیز💕🙏🏻

SRS SRS
1402/04/23
در پاسخ به SRS :

مدیر سایت جواب دادن که بولگاری گیان بدون سلفون عرضه میشه (ممنون میشم مدیر سایت توضیح بدن چرا بعضی از عطرها بدون سلفون عرضه میشن و بعضی ها با سلفون!)

پس فقط بحث کم بودن عطر وسطه که فکر میکنم ببرم یه فروشگاه معتبری مثل سف..یر بهشون نشون بدم که ببینن این پره یا نصفه

دوستان اگر راهی هست که با ترازو بشه تشخیص داد ممنون میشم راهنمایی کنید

من هر چی سرچ کردم چیزی در مورد وزن شیشه این عطر پیدا نکردم اگه کسی میدونه ممنون میشم وزن شیشه پر این عطر رو بگه تا وزن کنم. من کلا دو.. سه روز مصرف کردم فکر کنم جمعا ۲۰ پاف تو این سه روز زده باشم و از وقتی فهمیدم دیگه پاف نکردم

با وزن کردن فکر میکنم بشه فهمید

برای من خط طلایی داره

در نتیجه نسخه قدیم هست

لطفا وزن بطریِ پُر این نسخه رو بفرمایید

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟