راهنمایی فوری کنین دوستان

دوستان من قصد خرید عطری رو داشتم و باتوجه به بودجم فعلا فقط یکی میتونم بگیرم پس لطفااونی که از همه لحاظ سرتر باشه نسبت به بقیه عطرایی که نام میبرم،لطفا زودتر راهنمایی کنین چون قصد خریدشودارم و هرچی زودتر راهنماییم کنین بهتره،بین این چهار عطر دودل افتادم: نارسیسو پودر، نارسیسو فورهر ادوپرفیوم، گوچی بلوم ،ایفسن لورن لیبره

لطفاازبین همین چهارتایکی روبگین،گزینه ای دیگه ای نگین، فورهر و پودر وگوچی روتست کردم وپسندیدم ، لیبره روتست نداشتم ولی حس میکنم نسبت به این سه تاارزنده تره، 21 سالمه روایحی که میپسندم نه زیادی گرم و نه زیادخنک هستن،یعنی طبع معتدل، عطرایی که دوسشون دارم هم بمشل و ورساچه برایت کریستال هستن،لالیک لامورهم دارم ولی خب به اندازه اونا نمیدوستمش، منتظرنظراتتون هستم

Sama Sama
1402/04/21

دوست عزیز با توجه به اینکه جنوب کشور زندگی میکنید ،گوچی بلووم بهترین گزینه هست.تستشم که کردی.چون پخش و ماندگاری فوق العاده ای داره.منم خیلی دوسش دارم این عطرو

درود

دوست عزيز مگه مسابقه س اينقدر عجله داري؟ ميخاي سر پول بي زبون ت رو چال بزاري؟ من فقط يك پيشنهاد دارم اونم اينه بدون تست خريد نكن حالا هرچقدر طرفدار داشته باشه و تعريف ش رو داده باشن. 

parissa parissa
1402/04/21

Ysl libre

دانیال دانیال
1402/04/21

سلام

Gucci Bloom #گوچی بلوم Gucci Bloom 

ولی یه تست ریز بزنید قبل خرید

Khadijeh Khadijeh
1402/04/21

نارسیسو رژ رو تست داشتین؟

در پاسخ به Sama :

دوست عزیز با توجه به اینکه جنوب کشور زندگی میکنید ،گوچی بلووم بهترین گزینه هست.تستشم که کردی.چون پخش و ماندگاری فوق العاده ای داره.منم خیلی دوسش دارم این عطرو

ممنون عزیزدلم لطف کردی

در پاسخ به سالار كلوچه :

درود

دوست عزيز مگه مسابقه س اينقدر عجله داري؟ ميخاي سر پول بي زبون ت رو چال بزاري؟ من فقط يك پيشنهاد دارم اونم اينه بدون تست خريد نكن حالا هرچقدر طرفدار داشته باشه و تعريف ش رو داده باشن. 

نه دوست عزیزمسابقه نیست! مدتهاست قصد خرید دارم شاید بیشترازیک ماه، و تواین یه ماه مدام درحال تحقیق وتست بودم تا بلاخره یکیو انتخاب کنم، دیگه تا کی باید صبرمیکردم؟ کلافه شده بودم دیگه، گفتم تا بودجم هست بخرمش همین روزا و بیشتر ازاین دودل نشم

در پاسخ به parissa :

Ysl libre

تستش داشتین واقعا عالیه ازهمه لحاظ؟؟یکم توصیفش میکنین برام؟؟من عطرای زیادی داشتم ولی نتونستن اونجوری که باید راضیم کنن

در پاسخ به دانیال :

سلام

Gucci Bloom #گوچی بلوم Gucci Bloom 

ولی یه تست ریز بزنید قبل خرید

ممنون دانیال عزیز، بله تست داشتم عطر فوق العاده ایه

فقط حس میکردم یکم زیادی گلیه و شیک نیس، حالا باز مجدد باید تست کنم

در پاسخ به Khadijeh :

نارسیسو رژ رو تست داشتین؟

نه عزیزم تستش نداشتم میگن خیلی خاصه ولی به اندازه نارسیسو پودر عامه پسند نیس وسلیقه خاصی میطلبه،پیشنهاد شمابمن از بین نارسیسوها کدومه؟؟

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟