راهنمایی انتخاب عطر برای مرد ۲۵ ساله

با سلام و ارادت خدمت همه بزرگواران حاضر در عطرافشان با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان

برای خودم که ۲۵ سالمه و فردی درونگرا و کمی غمگین و منطقی ، واقع گرا ، مغرور و کمی عصبی و سیگاری و استایل اسپرت و نیمه رسمی بیشتر هستم و کمتر مواقع رسمی میپوشم ولی علاقم به تیپ‌های رسمی بیشتره مخصوصا کت و پالتو میدونم عجیبه!!!

برای فصل های سرد پیش رو میخواستم لیست تهیه کنم  و علایقم به عطر های تلخ هستش و شیرینی زیاد رو نمیتونم تحمل کنم...

عطر های گرم مورد علاقم در حال حاظر : لالیک انکر نواغ ، پنهالیگونز لرد جورج ، زرجف الکساندریا ۲ و کمی دیور هوم اینتنس ، شیخ ، مارلی لیتون ، کمی هم ساواج الکسیر

لطفا چند پیشنهاد بدید که بتونم تست کنم و دوس دارم برند هایی مثل آمواج ، تامفورد یا از این قبیل مشهور هارو تست کنم ولی شدید دو به شکم ... دنبال عطر تلخ و جذاب و دارک و غمگین برای حتی امضا شدن هستم و با توجه به دوستان حاظر بنده فردی فوق مبتدی هستم...

اینم اضافه کنم بچه که بودم عاشق کاپیتان بلک و بوگارت و بلک افغانو بودم تو عطرای گرم ولی حالا از دو تای اولی متنفرم و بلک افغانو تست نداشتم که بدونم ولی حدس میزنم خوشم نیاد...

معذرت میخوام اگه زیاد نوشتم، منتظر نظرات شما هستم سپاس

در پناه حق

با درود

اگه تلخ پسند هستید اینها رو امتحان کنید

وی کانتو الیبی

ناسوماتو دورو

آمواژ جرنی

جووی دیپلماتیک

آمواژ ممویر

مارلی شاگیا

مارلی لیتون اکسکلوسیف

Atrafshan logo