انتخاب عطر برای خانم 24 ساله

سلام خدمت همه ی اساتید. من قصد خرید عطر برای استفاده ی روزانه ی دختر خانم 24 ساله رو دارم که مشاور-روانشناسه و مراجع در سنین مختلف داره. یه دختر مستقل و قوی و جسوره و تقریباً با اعتماد به نفس. می خوام عطر ظرافت های های زنونه هم داشته باشه ولی خیلی زیاد شیرین نباشه و نکته دیگه اینکه ایشون میگرنی هست. اگر لطف کنید عطرهابی که با خصوصیات این خانم مطابقت داشته باشه در رنج های مختلف قیمت معرفی کنید ممنون می شم.

در پاسخ به دانیال :

متشکرم

Carnal Flower #فردریک مال کارنال فلور Carnal Flower 

Narciso Rodriguez For Her L'Absolu #نارسیس رودریگز فور هر له ابسولو (نارسیسو رودریگوئزال ابسولو زنانه) Narciso Rodriguez For Her L'Absolu 

Narciso Poudree #نارسیس رودریگز پودری Narciso Poudree 

Narciso Rodriguez for Her EDT #نارسیس رودریگز فور هر تویلت Narciso Rodriguez for Her EDT 

#جیونچی پلی اینتنس بنفش

#جیونچی لسکرت

#بولگاری جاسمین نویر

#رساسی چستیتی

#سینما( کمی شیرین تر از بقیه است ) 

#لالیک لامور

#تیزیانا ترنزی کاس

#شنل کرومندل

#شنل نامبر ۵

#اجمل ایووک

#تام فورد ولوت ارکید( اگر از رایحه شیرین یک ساعت اول جان سالم به در ببرن عجیب رایحه ماندگارش توی جلسه جواب میده) 

در پاسخ به فاطمه فیضی :

Carnal Flower #فردریک مال کارنال فلور Carnal Flower 

Narciso Rodriguez For Her L'Absolu #نارسیس رودریگز فور هر له ابسولو (نارسیسو رودریگوئزال ابسولو زنانه) Narciso Rodriguez For Her L'Absolu 

Narciso Poudree #نارسیس رودریگز پودری Narciso Poudree 

Narciso Rodriguez for Her EDT #نارسیس رودریگز فور هر تویلت Narciso Rodriguez for Her EDT 

#جیونچی پلی اینتنس بنفش

#جیونچی لسکرت

#بولگاری جاسمین نویر

#رساسی چستیتی

#سینما( کمی شیرین تر از بقیه است ) 

#لالیک لامور

#تیزیانا ترنزی کاس

#شنل کرومندل

#شنل نامبر ۵

#اجمل ایووک

#تام فورد ولوت ارکید( اگر از رایحه شیرین یک ساعت اول جان سالم به در ببرن عجیب رایحه ماندگارش توی جلسه جواب میده) 

ممنون خانم فیضی عزیز بابت راهنمایی کامل و جامع.
اتفاقاً بعد از دیدن نظرات مفید شما ذیل عطرهای مختلف، خیلی علاقمند بودم از  راهنمایی شما استفاده کنم.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟