Behzad habibi Behzad habibi
5
1399/10/20

بیشترین بازخورد مثبت

سلام دوستان به نظرتان کدوم عطر بیشترین بازخورد مثبت رو از طرف خانمها داره شاید سوال مسخره ای باشه ولی من خیلی دوست دارم همچین عطری داشته باشم اگر هدف فقط جلب نظر مثبت جنس مخالف باشه شما چه عطری رو پیشنهاد می کنید ماندگاری طولانی عطر زیاد برام مهم نیست چون عطر همیشه همراه هم دارم و هر ساعت شارژ میکنم ولی پخش بو و خط بو خیلی برام مهمه چند سال قبل از تو بهار و تابستان از دانهیل فرش استفاده میکردم خیلی عالی بود ولی یه کار بهتر میخوام ورساچه اروس و د وان دی اند جی رو و د وان رویال نایت و وان میلیون ر و هم شنیدم بازخورد خوبی داره ولی استفاده نکردم تاحالا ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی ممنون

سلام دوست عزیز

جدای از بحث اینکه عطر فقط تکمیل کننده شما هست و اراستگی ظاهری شرط استفاده از عطر هست موارد زیر به نظرم بسیار مناسب هستند برای شما

گرلن لیستنت

دولچه لیل ملکی

لانویت د لهوم ادوتویلت

تامفورد نرولی

ورساچه دیلان بلو

ورساچه اروس هم اگر سنتون بالا نباشه خوبه

نیما نیما
1399/10/23

اونتوس

( و نه کپی هاش ) 

در پاسخ به نیما :

اونتوس

( و نه کپی هاش ) 

سلام خیلی ممنون بخاطر جواب قاطعانه شما یه سوالی دارم به نظرتون آرمان کلوب دنایت چطوره میشه ازش جواب گرفت چون خود اونتوس خیلی گرونه و مشکل دیگه که دارم اینه که این عطر خیلی هایپ شده و خیلی زیاد استفاده میشه مخصوصا اینکه کپی زیاد داره به نظرتون با توجه به هایپ شدن اونتوس بازهم بازخورد مثبت رو از طرف جنس مخالف داره؟

یه سوال دیگه ای که داشتم در مورد ورساچه اروس چون خیلی ازش تعریف می‌کنند که بازخورد جنس مخالف خیلی خوبی داره به نظرتون این واقعیت داره؟

بازهم خیلی ازتون ممنونم که جواب منو دادید 

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز

جدای از بحث اینکه عطر فقط تکمیل کننده شما هست و اراستگی ظاهری شرط استفاده از عطر هست موارد زیر به نظرم بسیار مناسب هستند برای شما

گرلن لیستنت

دولچه لیل ملکی

لانویت د لهوم ادوتویلت

تامفورد نرولی

ورساچه دیلان بلو

ورساچه اروس هم اگر سنتون بالا نباشه خوبه

سلام خیلی ممنون بابت جوابتون 

تعریف ورساچه اروس رو خیلی شنیدم نظرم بیشتر روی ورساچه اروس با توجه به اینکه قیمت مناسبي داره و و به نظرم اینکه میشه سه فصل ازش استفاده کرد چون شنیدم خیلی گرم و مجلسی نیست نظرتون درباره دی اند جی د وان و دی اند جی رویال نایت چطوره ازینا هم خیلی تعریف شنیدم 

در کل خیلی ممنون که جواب منو دادید 

در پاسخ به Behzad habibi :

سلام خیلی ممنون بابت جوابتون 

تعریف ورساچه اروس رو خیلی شنیدم نظرم بیشتر روی ورساچه اروس با توجه به اینکه قیمت مناسبي داره و و به نظرم اینکه میشه سه فصل ازش استفاده کرد چون شنیدم خیلی گرم و مجلسی نیست نظرتون درباره دی اند جی د وان و دی اند جی رویال نایت چطوره ازینا هم خیلی تعریف شنیدم 

در کل خیلی ممنون که جواب منو دادید 

ببینید بستگی داره همگی به موقعیت شخصیت و تیپ شما . مثلا اگر سنتون بالا باشه اروس رو اصلا نباید بزنید ولی خب اره اروس برای خانم ها دوست داشتنی هست عطر شیطون و شریه ولی نه اونقدر که در یوتیوب و اینا هایپ شده.یجورایی اروس رو من از دور بیشتر دوست دارم تا نزدیک.  رویال نایت یا لیل ملکی بسیار خوشبوعه و بی نظیر .واقعا ظریف و عاشقانه ساخته شده . یک ایراد داره پخش بوی میانه و  ماندگاریه کمشه . هر دو ساعت باید شارژ بشه اگر مقدور هست بی شک از بهترین گزینه ها  در همون رنج قیمتی هست . همینطور گرلن لیستنت و سی اچ من پریوی هم بازخورد های خوبی از خانم ها در اون رده قیمتی داره . قیمت  های بالاتر و کارهای نیش نمیتونم پیشنهاد بدم مگر اینکه رنج قیمتی و توضیحات کامل از شخصیت و کار و اخلاقی بدین .

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟