Kambiz Kambiz
25
1402/03/30

پُربازخوردترین عطرهایی که داشتن؟

با سلام و درود خدمت دوستان عطرافشانی عزیز ، سوالی که از خدمتتون داشتم اینه که سه تا عطر پربازخوردی(البته از نوع مثبت) که تا بحال پوشیدین، چیا بودن؟(البته این نکته رو خاطرنشان شم که منظورم از پربازخورد، عطرایی هستن که اطرافیانتون ازش خیلی خوششون اومده و اسمشو ازتون پرسیدن، چون اینکه عاشق یه عطری باشیم ولی اطرافیان تابحال هیچ بازخوردی نسبت بهش نداشتن، جزو این دسته نمیشن، مثلا خود من از بوی لانویت دلهوم، پرایوت لیبل جووی، جنتل فلویدیتی سیلور mfk و خیلی عطرای دیگه خیلی لذت میبرم، ولی بخاطر ناشی بودن و ناآگاه بودن دور و بریام، هیچوقت بازخورد مثبتی ازشون نگرفتم،

درواقع این پرسش میتونه برای اکثر دوستانی که جدیدا به محفل عاشقان عطر پیوستن، خیلی کارآمد باشه و برای شروع میتونن با تست این عطرایی که دوستان اسم میبرن، کار خودشونو شروع کنن، اولین نفر هم خودم میگم:

۱_ مارک آنتوان بارووا گنیم(با این یکی چندین بار مُخ زدم، حتی یکیش یه خانم دکتر دندانپزشک بود🤗)

۲_ کلاب دنایت اینتنس(ادوتویلت یا ادوپرفیوم یا پرفیومش اهمیتی نداره و همشون تا حد زیادی شبیه همن)

۳_ تام فورد نویر اکستریم 

در پاسخ به Kambiz :

دوست عزیز جناب معماری راستشو بخوای کلاب دنایت اینتنس واقعا عطر پر بازخوردیه ، خود من اونقدر که از کلاب د نایت اینتنس بازخورد مثبت گرفتم، از عطرای دیگه ام نگرفتم، چون انصافا رایحه ی به شدت همه پسند و خوشبویی داره و از اونجایی که نود و هشت درصد افراد، از عطر چیزی نمیدونن، و صرفا براشون ملاک یه عطر خوب، خوشبو بودن و پرفورمنسشه، در مورد سیلورسنت میخوام یه اعترافی بکنم، من سال نود شمسی که خدمت سربازیمو تموم کردم و برگشتم شهرمون، اولین ادکلنی که خریدم سیلورسنت بوگارت بود اونم به قیمت سی و پنج هزار تومن، ولی شاید باورت نشه،اونقدر بازخورد مثبت ازش میگرفتم که قبل از تموم شدنش، یکی دیگه میخریدم، شاید در طول چند ماه، پنج، الی شش بار خریدمش، ولی چند سال بعد که در دام اعتیاد به روایح گرفتار شدم و عطرای زیادی تست کردم، یجورایی از بوی سیلورسنت متنفر شدم(البته یکی از دلایل مهم تنفرم از اون عطر، همه گیر شدن و خز شدنش بود و بعدم که برند آرماف اومد و یه مشابه ازش زد به اسم لجند امپر، دیگه ملت تابستون و زمستون ازش میزدن و کاری هم به تند و تیز بودنش یا طبع خیلی گرمش نداشتن) تا جایی که الان دیگه چند ثانیه هم نمیتونم رایحه شو تحمل کنم، به هرحال ممنون از پاسخگوییتون 🙏🌹

درود بر شما.. من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و رایحه‌ی اون دوتای اولی دیگه برام قابل تحمل نیست و نمیتونم بپوشم..

architect architect
1402/04/04

سلام خدمت دوستان.

اقا جای تشکر داره از دوستانی که مقوله وادادگی و پادادگی رو از بازخورد جدا کردن وبالاخره یکی پیدا شد که رک و راست منظورشو از هی بازخورد هی بازخورد گفت:)

هرچند همیشه از این اصطلاح مخ زنی ( seduction) بدم میومد و به نظرم دور از شرافت هست که ادم به کسی به دروغ ابراز علاقه کنه برای چیز دیگه ای. البته شنیدم که بعضی از دخترای این دوره زمونه خودشون اینقدی که من ناراحت میشم ناراحت نمیشن:) الله اعلم!!

اما اینجایی که فعلا من هستم (اردبیل) دخترای نجیبی داره و فعلا از اقایون غریبه چیزی نمیپرسن. 

جدای از این مسائل اما تا حالا بنده از بین عطرام به ترتیب از  فارنهایت،سن لورن لیبر لهوم،مرسدس کولون،باربری تاچ، مانسرا رد توباکو، بنتلی ابسلوت و بنز اینفینیت اسپایسی بیش از بقیه بازخورد گرفتم‌.

از بین نیش ها تقریبا از هیچکدوم تا حالا بازخورد نگرفتم بجز سابورسیو برکورت که اونم فک کنم یارو شک کرده بود تریاک کشیدم:)

Kambiz Kambiz
1402/04/04
در پاسخ به architect :

سلام خدمت دوستان.

اقا جای تشکر داره از دوستانی که مقوله وادادگی و پادادگی رو از بازخورد جدا کردن وبالاخره یکی پیدا شد که رک و راست منظورشو از هی بازخورد هی بازخورد گفت:)

هرچند همیشه از این اصطلاح مخ زنی ( seduction) بدم میومد و به نظرم دور از شرافت هست که ادم به کسی به دروغ ابراز علاقه کنه برای چیز دیگه ای. البته شنیدم که بعضی از دخترای این دوره زمونه خودشون اینقدی که من ناراحت میشم ناراحت نمیشن:) الله اعلم!!

اما اینجایی که فعلا من هستم (اردبیل) دخترای نجیبی داره و فعلا از اقایون غریبه چیزی نمیپرسن. 

جدای از این مسائل اما تا حالا بنده از بین عطرام به ترتیب از  فارنهایت،سن لورن لیبر لهوم،مرسدس کولون،باربری تاچ، مانسرا رد توباکو، بنتلی ابسلوت و بنز اینفینیت اسپایسی بیش از بقیه بازخورد گرفتم‌.

از بین نیش ها تقریبا از هیچکدوم تا حالا بازخورد نگرفتم بجز سابورسیو برکورت که اونم فک کنم یارو شک کرده بود تریاک کشیدم:)

حتما اون بابایی هم که نسبت به برکورت سابورسیو واکنش نشون داده اهل دل بوده و چون این روزا تریاک خوب مثل شیر مرغ کمیاب شده، میخواسته آدرس ساقیتو بگیره😅

ولی کلی خندیدم با کامنتت داداش، اول صبحی شادمون کردی،ولی در کل عطرای خوش قیمتی مثل بنتلی و ورساچه و باربری بخاطر روایح همه پسندشون که باتوجه به سلیقه عوام ساخته میشن، بازخوردای خیلی بیشتری نسبت به عطرای نیشی که بیشتر از روایح خاص پسندی بهره میبرن که بیشترشون هم مورد پسند عوام قرار نمیگیره و بیشتر عطربازان رو تحسین وا میداره(البته یسری برند هم این وسط هستن که با لباس نیش، منتها روایح همه پسندشون، باعث تناقض شدن و همیشه هم بین عطربازا سر نیش بودن یا نبودنشون بحث وجود داره، برندهایی مثل: پرفیوم د مارلی، یونیک لاکچری، کرید و ....)

Kambiz Kambiz
1402/04/04
در پاسخ به Dapper :

به کامبیز عزیز

آقا خوش بحالت. من کلا یه بار ژان پل گوتیه ل بو زده بودم که تو آسانسور!!! یه حاج خانوم حدود هفتاد ساله بهم گفت مادر جان آفرین، عجب عطری زدی جیگرم حال اومد!! که منم بجای طبقه ۱۵ طبقه ۵ پیاده شدم😅

یه دفعه هم یه نیمچه بازخورد مثبت از گرین آیریش تویید.

همین و همین.

از شوخی گذشته کلا عطر رو برای خودم استفاده میکنم ولی به هر حال بازخورد خوب میچسبه به آدم. فکر کنم البته معمولا همه سخت نظر میدن راجع به عطر بقیه.

💐💐

داداش مگه پیرزنا دل ندارن، خوب میذاشتی یه گاز ازت میزد، مگه ازت چیزی کم میشد؟😅 این حرکتت رو سازمانهای حقوق پیرزنهای اهل دِل، شدیدا محکوم کردن و با استفاده از تصاویر دوربین های اون آسانسور مذکور، شدیدا دنبالت هستن، پیشنهاد میکنم تا مدتها ژان پل گوتیر له بو نزنی که گرفتار خواهی شد، میتونی بجاش گلاب استفاده کنی(طبق اون کلیپی که آخونده به اشتراک گذاشته بود تو اینستا🤣) که هم الکل نداره و افکار شیطانی رو ازت دور میکنه، هم باعث شادی و طراوت چاکراهات میشه و البته اجنه هم ازت فرار خواهند کرد🤣

A.K A.K
1403/02/20

از مارلی لیتون زیاد بازخورد مثبت گرفتم

عالیه اصن 

البته از مارلی پگاسوس هم بازخورد گرفتم ولی نه به اندازه ی لیتون 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟